Re: Album inteligentů
Napsal: pát 19 kvě 2017, 18:02
omlouvam se za spatnou formulaci.
v zadnem pripade sem to nemyslel, ze by me to nekdo ze smartaku udelal fyzicky (propichal kola). mojemu autu uz snad ani o moc vic ublizit nejde, jak je zmuchlane.
verim, ze to byl zkrat nejakeho blbce. auto od te doby stoji nehnute na stejnem miste a posledni kolo zatim zustava netknute.
v zadnem pripade sem to nemyslel, ze by me to nekdo ze smartaku udelal fyzicky (propichal kola). mojemu autu uz snad ani o moc vic ublizit nejde, jak je zmuchlane.
verim, ze to byl zkrat nejakeho blbce. auto od te doby stoji nehnute na stejnem miste a posledni kolo zatim zustava netknute.