Stránka 15 z 16
Napsal: úte 16 úno 2010, 22:09
od Gibon
Dneska jsem byl něco kupovat v přebíjecím centru a mají tam barevný kulky do nábojů. Červený, žlutý, zelený, všelijaký barevný.
I zabíjet se dá vkusně

Napsal: úte 16 úno 2010, 22:10
od Jirka P
A co růžová se smajlíkem? Já bych rád veselej granát!
Napsal: úte 16 úno 2010, 22:11
od Gibon
Růžový taky měli. Asi pro blonďatý vraždící bestie.
Napsal: stř 17 úno 2010, 06:59
od houzar
posuďte jestli nemám v životě smůlu:nevzali mě mezi sebe
http://zpravy.idnes.cz/vyrobce-panduru- ... domaci_abr
Napsal: stř 17 úno 2010, 10:24
od Chorche
Gibon píše:Dneska jsem byl něco kupovat v přebíjecím centru
Kdes byl, u Anděla ?
Napsal: stř 17 úno 2010, 16:19
od Gibon
Chorche píše:Gibon píše:Dneska jsem byl něco kupovat v přebíjecím centru
Kdes byl, u Anděla ?
No u Anděla. Asi přišlo zboží protože se pomalu nebylo kam postavit. Všude se váleli náboje a podobně

Napsal: stř 17 úno 2010, 16:36
od RavenS.
ja sa teda do zbrani nevyznam, ale mojemu drahemu minule dosli obrazky zbrani co zhabali mexickemu dilerovi a take by som brala aj ja

Napsal: čtv 18 úno 2010, 09:00
od houzar
Napsal: ned 28 úno 2010, 21:32
od houzar
kdyby někdo potřeboval tanky-nejni problém ale je to trochu z ruky ale zase je toho dost
http://tn.nova.cz/magazin/historie/novi ... vzaly.html
Napsal: pon 01 bře 2010, 09:34
od Chorche
Krucinál tak tady sou. Já si právě řikal, že sem koupil na urale na kšeft 100 tanků a poslal je talibánu a voni nadávaj že furt ještě nedorazili...

Napsal: pát 19 bře 2010, 18:07
od houzar
nic nového
někdy v roce 1983 jsem byl na F1 v Zelltwegu a tam v rámci doprovodného programu létaly stíhačky a přímo před náma na ploše pro vrtulník přistál s Harierem Nelson Piquet jezdec formule1 jinak povoláním vojenský pilot a to právě kolmým přistáním -vystoupil z kabiny zamával ochozům a zase kolmo odstartoval-byl to ůžasný zážitek
http://www.novinky.cz/veda-skoly/195265 ... duchu.html
Napsal: pon 02 bře 2015, 16:24
od houzar
kolik šílenců může mít toto doma a legálně?

Napsal: úte 03 bře 2015, 06:27
od xvo

. . pokud vím asi okolo 300 000 lidí

myslím si, že neschopných a nebezpečných řidičů bude v naší malé republice víc

Napsal: úte 03 bře 2015, 15:16
od houzar
s tím souhlasím:lol:
Re: Máte rádi zbraně ?
Napsal: ned 29 bře 2015, 17:20
od houzar

jako na 1.máje