Stránka 15 z 22

Napsal: sob 15 led 2011, 21:40
od DYK77
Markéta píše:Dyku, to tričko je suprové *VV*

Dano, Lukáši - myslím si, že jste se nepochopili. Lukáš psal, že takové lišty lepili na favorita. To o té metráži bylo určené mně. Abych věděla, že se to dá koupit i v jiné verzi.
JJ děkuji :)
Já jsem si povšiml, že tam bylo trochu takové popíchnutí, ze kterého vyplynulo, že ty lišty vypadaj jak nějaká laciná metráž na Fávo. Nechci se do toho nějak míchat , ale mě by to taky na...lo :lol:

Napsal: ned 16 led 2011, 23:10
od ufo
DYK77 píše:Já jsem si povšiml, že tam bylo trochu takové popíchnutí, ze kterého vyplynulo, že ty lišty vypadaj jak nějaká laciná metráž na Fávo. Nechci se do toho nějak míchat , ale mě by to taky na...lo :lol:
taky jsem cítila takové opovržení,dalo se to napsat jinač :? ,ale už to nechte být-jedeme dál *posádka* co jsme si to jsme si :wink: .

Té "závodky" je mi líto.... :oops: :oops: :) :D

Napsal: ned 16 led 2011, 23:24
od ufo
scorpi4 píše:
..skor ja...napisal som, ze mne sa to nepaci...a ani sa mi nepacilo..a vobec sa tym netajim..

ale tiez to nemyslim v zlom..proste, kazdy ma nejaky iny vkus...

a o nic nejde...

priatelia, sme tu preto, ze tu chceme byt..
Tuto reakci beru víc a souhlasím s poslední větou. :wink:

Napsal: sob 05 úno 2011, 14:33
od houzar
potahy namontované
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: sob 05 úno 2011, 14:44
od nedojedl
potahy hezké ale co ten volant? :shock:

Napsal: sob 05 úno 2011, 15:14
od houzar
až budou peníze tak bude koženej,tento je ůčel splňující

Napsal: sob 05 úno 2011, 18:48
od Markéta
Laďo, tak to je super *VV* vypadá to líp než jsem čekala...jo jo, už vím, co mi letos donese Ježíšek :lol:

Napsal: ned 06 úno 2011, 00:19
od DYK77
Pěkné, jen ty opěrky hlavy , bych nechal bez dalšího potahu. Můj názor.

Napsal: ned 06 úno 2011, 18:48
od ufo
DYK77 píše:Pěkné, jen ty opěrky hlavy , bych nechal bez dalšího potahu. Můj názor.
I můj názor....jinak moc pěknéééé *1*,taky třeba další ježíšek. :wink:

Napsal: pon 07 úno 2011, 17:14
od Markéta
třeba když uděláme hromadnou objednávku, dostaneme slevu. Kdo je pro?

Napsal: stř 09 úno 2011, 23:10
od DYK77
Do toho bych i šel, ale potahy mám od r. 2007 a vypadají pořád stejně, takže někdy později.

Napsal: pát 16 pro 2011, 08:40
od xlukas.cz
u nas uz byl jezisek :lol:

Napsal: pát 16 pro 2011, 13:30
od Gibon
A co donesl?

Napsal: pát 16 pro 2011, 22:44
od DYK77
Vzhledem k tomu, že tam byl tak brzy, tak spíše něco nedonesl :lol:

Napsal: sob 17 pro 2011, 00:35
od xlukas.cz
donesl hracku :)
http://www.samsung.com/global/microsite ... ?type=find

konecne zas budu met svuj fotak i navigaci a internet pri ruce.