Stránka 15 z 22
Napsal: sob 15 led 2011, 21:40
od DYK77
Markéta píše:Dyku, to tričko je suprové
Dano, Lukáši - myslím si, že jste se nepochopili. Lukáš psal, že takové lišty lepili na favorita. To o té metráži bylo určené mně. Abych věděla, že se to dá koupit i v jiné verzi.
JJ děkuji
Já jsem si povšiml, že tam bylo trochu takové popíchnutí, ze kterého vyplynulo, že ty lišty vypadaj jak nějaká laciná metráž na Fávo. Nechci se do toho nějak míchat , ale mě by to taky na...lo

Napsal: ned 16 led 2011, 23:10
od ufo
DYK77 píše:Já jsem si povšiml, že tam bylo trochu takové popíchnutí, ze kterého vyplynulo, že ty lišty vypadaj jak nějaká laciná metráž na Fávo. Nechci se do toho nějak míchat , ale mě by to taky na...lo

taky jsem cítila takové opovržení,dalo se to napsat jinač

,ale už to nechte být-jedeme dál

co jsme si to jsme si

.
Té "závodky" je mi líto....

Napsal: ned 16 led 2011, 23:24
od ufo
scorpi4 píše:
..skor ja...napisal som, ze mne sa to nepaci...a ani sa mi nepacilo..a vobec sa tym netajim..
ale tiez to nemyslim v zlom..proste, kazdy ma nejaky iny vkus...
a o nic nejde...
priatelia, sme tu preto, ze tu chceme byt..
Tuto reakci beru víc a souhlasím s poslední větou.

Napsal: sob 05 úno 2011, 14:33
od houzar
Napsal: sob 05 úno 2011, 14:44
od nedojedl
potahy hezké ale co ten volant?

Napsal: sob 05 úno 2011, 15:14
od houzar
až budou peníze tak bude koženej,tento je ůčel splňující
Napsal: sob 05 úno 2011, 18:48
od Markéta
Laďo, tak to je super

vypadá to líp než jsem čekala...jo jo, už vím, co mi letos donese Ježíšek

Napsal: ned 06 úno 2011, 00:19
od DYK77
Pěkné, jen ty opěrky hlavy , bych nechal bez dalšího potahu. Můj názor.
Napsal: ned 06 úno 2011, 18:48
od ufo
DYK77 píše:Pěkné, jen ty opěrky hlavy , bych nechal bez dalšího potahu. Můj názor.
I můj názor....jinak moc pěknéééé

,taky třeba další ježíšek.

Napsal: pon 07 úno 2011, 17:14
od Markéta
třeba když uděláme hromadnou objednávku, dostaneme slevu. Kdo je pro?
Napsal: stř 09 úno 2011, 23:10
od DYK77
Do toho bych i šel, ale potahy mám od r. 2007 a vypadají pořád stejně, takže někdy později.
Napsal: pát 16 pro 2011, 08:40
od xlukas.cz
u nas uz byl jezisek

Napsal: pát 16 pro 2011, 13:30
od Gibon
A co donesl?
Napsal: pát 16 pro 2011, 22:44
od DYK77
Vzhledem k tomu, že tam byl tak brzy, tak spíše něco nedonesl

Napsal: sob 17 pro 2011, 00:35
od xlukas.cz
donesl hracku
http://www.samsung.com/global/microsite ... ?type=find
konecne zas budu met svuj fotak i navigaci a internet pri ruce.