Stránka 15 z 16
Napsal: úte 04 kvě 2010, 12:45
od Apollo
já to taky asi neviděl...

hoďte někdo foto
Napsal: úte 04 kvě 2010, 13:00
od Druzeta
Co se divíte

, neviděli jste okousaný auto od psa.

Re: kolik nám je...dohromady...
Napsal: úte 04 kvě 2010, 14:37
od martin11
martin11 píše:já...11.11 1950 ...takže 60

Smartik od 2009 takže 1....tak nás zprůměrujte...

...takže my jsme také v pruměru...mladíky zdraví martin11

Napsal: úte 04 kvě 2010, 15:57
od dyno
Já ho viděl

Bílej s "T"éčkem na značce

Napsal: úte 04 kvě 2010, 18:02
od Markéta
xlukas.cz píše:marketo, neokousavej si ho. ja bych si na to netroufl. oni to maji udelane profesionalne a je to pekne.
proč bych měla??? Když pak napíšu, že mám taky okousanýho smarta, tak v tom bude chaos.
Já si vymyslím něco lepšího

Napsal: úte 04 kvě 2010, 18:57
od houzar
přátelé je zbytečné řešit věkový průměr neb tento se každým dnem MĚNÍ
Napsal: stř 05 kvě 2010, 14:00
od Blanka0600
houzar píše:přátelé je zbytečné řešit věkový průměr neb tento se každým dnem MĚNÍ

Napsal: stř 12 kvě 2010, 10:46
od RudolfS
je mi 46 a smart mi vyhovuje, dobře se do něj leze,jen je to trochu kostitřas, na pražské dlažbě mám zhutněný obsah.ale sedačky výrazě pohodlnější než u renaultu a posez , resp. násed příjemnější než do BMW, dokonce sedačka asi lepší než v koncernových autech VW. a míň do něj prší než do motorky,ale je výrazně pomalejší, a v koloně musí stát, pruda
Napsal: pát 04 čer 2010, 17:37
od nedojedl
MausX píše:Letos mi bude 25¨, ale připadám i vypadám na 15. Teda všichni to tvrdí

ně je 25 a ale připadám a vypadám na 35. Teda všichni to tvrdí...tvrdili...je po nich...

Napsal: úte 08 čer 2010, 14:38
od Adelika
19

ale za pul roku to budou kulatiny

Napsal: úte 08 čer 2010, 17:55
od xlukas.cz
dekujeme za pozvani na narozeniny

Napsal: úte 08 čer 2010, 18:53
od Smart Lady
za osm měsíců budu mít taky 20, vidím to na nějaký sraz Adeliko co???

Napsal: úte 08 čer 2010, 19:21
od Adelika
xlukas.cz píše:dekujeme za pozvani na narozeniny


:D
Napsal: úte 08 čer 2010, 19:21
od Adelika
Smart Lady píše:za osm měsíců budu mít taky 20, vidím to na nějaký sraz Adeliko co???

že by?

ale Mladá Boleslav trošku daleko od Ostravy no:D
Napsal: úte 08 čer 2010, 19:30
od Smart Lady
Adelika píše:Smart Lady píše:za osm měsíců budu mít taky 20, vidím to na nějaký sraz Adeliko co???

že by?

ale Mladá Boleslav trošku daleko od Ostravy no:D
tak varianty :
- Ostrava
- Mladá Boleslav
- Litomyšl
- Svitavy
- Moravská Třebová
