Stránka 15 z 26
Napsal: ned 26 zář 2010, 13:46
od DYK77
To je chamík ?

Napsal: ned 26 zář 2010, 13:50
od xlukas.cz
to asi nebude ... to je spis jesterka. chameleon ma prece placatou hlavu s ocima po stranach, ne?

Napsal: ned 26 zář 2010, 18:24
od Markéta
Jo a umí koulet očima každým na jinou stranu. Ale nevím, třeba Janík má chameleona, určitě je víc druhů.
Jinak je moc krásný
Napsal: ned 26 zář 2010, 19:39
od Gibon
Bohoušek je určitě Gekon.
Na Tukana nemá

Napsal: ned 26 zář 2010, 20:16
od Janík
Ano Bohoušek je Gekonek
Chamika-Evžena jsem ještě nefotila já se bojím, že se lekne a zčerná... Ale s Evženem je fakt sranda. Lepší jak televize

Napsal: ned 26 zář 2010, 20:52
od DYK77
Napsal: čtv 07 říj 2010, 14:10
od Olii05
Napsal: čtv 07 říj 2010, 14:33
od RavenS.
niektory ludia su strasne sprosty
by som bola zvedava jak by sa tvarila keby som ju zviazala a hodila do tej rieky

Napsal: čtv 07 říj 2010, 14:50
od xlukas.cz
krmeni pro rybicky

Napsal: čtv 07 říj 2010, 15:58
od Barbora
Už jí našli bylo to na Primě ve zprávách ...............
je z Bosny a dostla 100 000kč pokuty ..........
k řece jí poslala babička a prej jí to nepřišlo špatny

Napsal: čtv 07 říj 2010, 16:17
od Markéta
Je to škaredý. Chudáčci pejsci

Napsal: čtv 07 říj 2010, 18:34
od DYK77
RavenS. píše:niektory ludia su strasne sprosty

Sprostej jsem já , ale na tohle ani já nemám dostatečně vhodnej výraz.
Napsal: ned 10 říj 2010, 17:38
od xlukas.cz
dneska sme meli u baraku uzovku obojkovou. chtel sem si hadika nechat, ale dostal sem zakaz

Napsal: ned 31 říj 2010, 12:33
od Markéta
http://aukro.cz/item1292241269_americky ... erier.html
kamarád prodává, krásný dárek pod stromeček. Kontakt uveden v inzerátu nebo se obrate na mě - SZ
Napsal: pát 26 lis 2010, 17:14
od Janík
Nechcete někdo křečka? Jedná se o křečka syrského. Mám volných ještě 7 (3 holky a 4 kluci).
Foto jak vypadají všechna mimina:
