Stránka 15 z 26

Napsal: ned 26 zář 2010, 13:46
od DYK77
To je chamík ? :shock:

Napsal: ned 26 zář 2010, 13:50
od xlukas.cz
to asi nebude ... to je spis jesterka. chameleon ma prece placatou hlavu s ocima po stranach, ne?

Obrázek

Napsal: ned 26 zář 2010, 18:24
od Markéta
Jo a umí koulet očima každým na jinou stranu. Ale nevím, třeba Janík má chameleona, určitě je víc druhů.

Jinak je moc krásný

Napsal: ned 26 zář 2010, 19:39
od Gibon
Bohoušek je určitě Gekon.

Na Tukana nemá :D

Napsal: ned 26 zář 2010, 20:16
od Janík
Ano Bohoušek je Gekonek :lol:
Chamika-Evžena jsem ještě nefotila já se bojím, že se lekne a zčerná... Ale s Evženem je fakt sranda. Lepší jak televize :wink:

Napsal: ned 26 zář 2010, 20:52
od DYK77
*maka?ka*

Napsal: čtv 07 říj 2010, 14:10
od Olii05

:shock:

Napsal: čtv 07 říj 2010, 14:33
od RavenS.
niektory ludia su strasne sprosty :evil:
by som bola zvedava jak by sa tvarila keby som ju zviazala a hodila do tej rieky :evil:

Napsal: čtv 07 říj 2010, 14:50
od xlukas.cz
krmeni pro rybicky :oops:

Napsal: čtv 07 říj 2010, 15:58
od Barbora
Už jí našli bylo to na Primě ve zprávách ...............
je z Bosny a dostla 100 000kč pokuty ..........
k řece jí poslala babička a prej jí to nepřišlo špatny :evil:

Napsal: čtv 07 říj 2010, 16:17
od Markéta
Je to škaredý. Chudáčci pejsci :cry:

Napsal: čtv 07 říj 2010, 18:34
od DYK77
RavenS. píše:niektory ludia su strasne sprosty :evil:
Sprostej jsem já , ale na tohle ani já nemám dostatečně vhodnej výraz.

Napsal: ned 10 říj 2010, 17:38
od xlukas.cz
dneska sme meli u baraku uzovku obojkovou. chtel sem si hadika nechat, ale dostal sem zakaz :cry:

Obrázek

Napsal: ned 31 říj 2010, 12:33
od Markéta
http://aukro.cz/item1292241269_americky ... erier.html

kamarád prodává, krásný dárek pod stromeček. Kontakt uveden v inzerátu nebo se obrate na mě - SZ

Napsal: pát 26 lis 2010, 17:14
od Janík
Nechcete někdo křečka? Jedná se o křečka syrského. Mám volných ještě 7 (3 holky a 4 kluci).
Foto jak vypadají všechna mimina:
Obrázek

Obrázek