Stránka 15 z 28

Napsal: pát 11 lis 2011, 07:42
od houzar

Napsal: pát 18 lis 2011, 14:46
od houzar

Napsal: stř 23 lis 2011, 13:31
od houzar

Napsal: sob 26 lis 2011, 10:34
od houzar

Napsal: čtv 08 pro 2011, 11:06
od houzar

Napsal: stř 14 pro 2011, 08:15
od houzar

Napsal: stř 14 pro 2011, 19:14
od xlukas.cz

Napsal: úte 20 pro 2011, 07:18
od houzar

Napsal: ned 25 pro 2011, 21:47
od xlukas.cz
bezvduchove pneumatiky, jak sem nedavno daval lada
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... jYcX_D09ig

Napsal: pon 26 pro 2011, 07:12
od houzar
xlukas.cz píše:bezvduchove pneumatiky, jak sem nedavno daval lada
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... jYcX_D09ig
je to jako s tým obrněným vozom,čo vymysleli slováci:
najlepší obrněný vozeň je voz rebriňový,bo gu¾a proletí a ve¾a škody něnarobí

Napsal: pon 02 led 2012, 19:22
od nedojedl

Napsal: pon 02 led 2012, 19:26
od xlukas.cz

Napsal: pon 02 led 2012, 19:29
od jancarik F2
oplastovany opl :shock: co stim :?:
je to jako octavka scout nevim k cemu to je dobry :wink:

Napsal: pon 02 led 2012, 19:36
od nedojedl
to tu můžeme trávit hodiny debatou k čemu je Q7, XC60 nebo bmw X3, do terénu nic moc spíš na nespevněné silnice ale prostě to sakra dobře vypadá a vo tom to je :wink:

Napsal: pon 02 led 2012, 19:41
od jancarik F2
no ja vim ze je to na prd a jeste se mi to vubec nelibi :D