Když pojedeš sám tak není sebemenší problém
Co vsechno se da odvezt ve SMARTovi
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
ja prave potrebuju odvest 4 pneu + vyfuk na svoje druhe auto a vyjde me levnejs si pro to 80km dojet nez to posilat postou
pak dodam fota jak se to tam veslo 
Smart ForTwo 450 - 0,8 r.v.00 černy karbon se zelenou folii - PRODÁNO
Smart Fortwo 453 - 1,0 r.v.2015 černo oranžová paráda
Jeep Grand Cherokee 5,2 V8 r.v.97 to projede všude
- PRODÁNO
Dodge Ram 1500 5,2 V8
Smart Fortwo 453 - 1,0 r.v.2015 černo oranžová paráda
Jeep Grand Cherokee 5,2 V8 r.v.97 to projede všude
Dodge Ram 1500 5,2 V8
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
neco podobneho sem videl pred tydnem ve ctvrtek na harfe v praze. jel z freyovy od sazky na podebradskou a smer cerny most. byl sem bohuzel daleko na foceni a potom ujel.Winterwolf píše:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
- Barbora
- Smart ACE
- Příspěvky: 1026
- Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
- Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P
Věcná, potřebuju odvést terárium 100x 55 x 55 … novou F2 víte někdo rozměry ???
Já jsem v tom autě odvezla i nemožný, jako třeba 3m koberec, rohovovou skříň s knihovnou, postel .. placatou televizi i sebe se psem myslim v kufru, když jsme s mámou vzali zoufalýho stopaře
a jiné kamarádky ..
ale tímhle si nejsem jista a prcka nemám teď u sebe ..
Takže téma dne vleze se či ne ....
Já jsem v tom autě odvezla i nemožný, jako třeba 3m koberec, rohovovou skříň s knihovnou, postel .. placatou televizi i sebe se psem myslim v kufru, když jsme s mámou vzali zoufalýho stopaře
ale tímhle si nejsem jista a prcka nemám teď u sebe ..
Takže téma dne vleze se či ne ....
Barunko, já myslím, když otevřeš spodní díl kufru, dáš tam nějakou deku, terárko pořádně zakurtuješ "pavoukama", tak v pohodě. Já bych ho ještě posadil do nějaké kartonové krabice. Záleží jak daleko to povezeš. Já jsem vezl 4 m. palubky 30 km. a dokonce mě zastavili cajti, ale tak se smáli, že mě pustili, jen mi ukázali ty ty ty.

Fortwo 0,8 cdi 2002
Barunko, já myslím, když otevřeš spodní díl kufru, dáš tam nějakou deku, terárko pořádně zakurtuješ "pavoukama", tak v pohodě. Já bych ho ještě posadil do nějaké kartonové krabice. Záleží jak daleko to povezeš. Já jsem vezl 4 m. palubky 30 km. a dokonce mě zastavili cajti, ale tak se smáli, že mě pustili, jen mi ukázali ty ty ty.
Stopaře, jako 3. osobu bych nebral, hrozí ohnutí nápravy.... 
Fortwo 0,8 cdi 2002




