Stránka 15 z 26

Napsal: pát 10 říj 2008, 08:00
od Gibon
David0600 píše:a vy tajný :wink:
Tři ku jedný ? :lol:

Napsal: pát 10 říj 2008, 10:56
od teri
Gibon píše:
David0600 píše:a vy tajný :wink:
Tři ku jedný ? :lol:
žádný tajný.. jen není nic jistýho, tak proč zbytečně mlžit.. :wink:

Napsal: pát 10 říj 2008, 16:23
od David0600
pět ku jedný když nemlží :lol:

Napsal: čtv 16 říj 2008, 16:40
od Gibon
Tigerwoodi v Praze :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: čtv 16 říj 2008, 16:50
od houzar
když manželé se věnují stejnému koníčku je to radost pohledět

Napsal: čtv 16 říj 2008, 17:47
od houska
zase nějaké montáže jo? :lol:

Napsal: čtv 16 říj 2008, 18:07
od DYK77
houzar píše:když manželé se věnují stejnému koníčku je to radost pohledět
:shock: :lol:

Napsal: čtv 16 říj 2008, 21:50
od David0600
u toho stojíte jak lopaty :lol:

Napsal: čtv 16 říj 2008, 21:52
od Gibon
Aaa, pan Rada. pojď si zahrát SQ. Já si zlepším náladu :D

Napsal: čtv 16 říj 2008, 22:05
od kimby
jé až zajedeme do Pragy, zašli bychom? To je suprácký!

Napsal: čtv 16 říj 2008, 22:09
od Gibon
No docela mě bolelo tělo. Hlavně malíček a kyčel.

Napsal: čtv 16 říj 2008, 22:13
od kimby
my byli na minigolfu v létě, je to prima, navíc, zda koukám na fotky dobře, jde o krytou halu?

Napsal: čtv 16 říj 2008, 22:15
od Gibon
No jo to byla krytá hala. Ale minigolf to nebyl. Byl to velegolf.

Napsal: čtv 16 říj 2008, 22:16
od xlukas.cz
David0600 píše:u toho stojíte jak lopaty :lol:
nedrzi to gibon na te prvni fotce nejak divne?

Napsal: čtv 16 říj 2008, 22:16
od kimby
tak až zase někdy vyrazíme, tak bychom se mohli domluvit a na velegolf vyrazit s vámi, navíc tady nemusíme hledět na počasí, nemá to chybu!Škoda, že bydlíme daleko :?