Stránka 158 z 273
Napsal: úte 19 kvě 2009, 14:16
od sultana
Dneska na moste barikadniku F2 aquagreen+black tridion, ale nestihl jsem ho dojet. Tahle barva je uzasna. (sorry za interpunkci, ale tady to fakt nejde

)
Napsal: úte 19 kvě 2009, 16:47
od xlukas.cz
ja sem potkal vcera v portismeru pani s cerno-pistaciovym. zdravila

Napsal: úte 19 kvě 2009, 20:38
od zajíc
Dnes dopoledne na D11 3H6 3633 nějaké zateplení - firemní.
Napsal: úte 19 kvě 2009, 21:10
od Gibon
No tak to je jasný. To byli asi firemní zateplovači

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 12:41
od Apollo
včera v hk byl viděn náš nový člen Ericccxxxsss nebo jak se jmenuje

a jinak počmáranej smártík - nějaký zásobování ponožek

+ nějakej fajnovej černej roadster se skleněným kufrem a převozní SPZ... tak se nám to tady taky pěkně hemží v těch východních čechách
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 13:05
od teri
zato Brno musím pokárat

co to s váma lidi je?!?! buď na mě čuměj jak na blba, proč na ně jako blikám a zdravím a nebo raděj dělaj, že nevidí..

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 13:11
od ufo
teri píše:zato Brno musím pokárat

co to s váma lidi je?!?! buď na mě čuměj jak na blba, proč na ně jako blikám a zdravím a nebo raděj dělaj, že nevidí..

Jo taky už se mi to stalo-někteří nereagují na pozdrav??
Včera moje druhé já vidělo v Praze tm.modro-černého F4.

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 13:39
od Druzeta
Já už na nikoho radši neblikám a nemávám, pokaždý na mě koukali jako na blázna.

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 13:54
od Apollo
Druzeta píše:Já už na nikoho radši neblikám a nemávám, pokaždý na mě koukali jako na blázna.

to chce pustit sirénu

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 13:54
od hadak
nevzdavej to to, pul roky mi nikdo nezamaval (ja jsem totiz o tom zdraveni si to tady precetl uz driv, ale nemel jsem cas se tu nejak vice prezentovat

) a behem tohoto dne hned dva smartaci. a poprve jsem vcera videl v praze smarta, v kterem sedelo vic jak jeden clovek

)
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 21:24
od DYK77
Ještě loni tu v MO jezdil stříbrný Roadster a když neodpověděl ani na třetí pozdrav , tak jsem si řekl, že už ho .....
Některý lidi jsou divný

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 21:48
od Apollo
DYK77 píše:Ještě loni tu v MO jezdil stříbrný Roadster a když neodpověděl ani na třetí pozdrav , tak jsem si řekl, že už ho .....
Některý lidi jsou divný

tak jsi ho ... a už nejezdí

jj některý lidi jsou divný, když už sedám do takovýho auta jako je smart, tak se podle toho taky chovám že... když chci bejt vobyčejnej jouda a dělat "neviditelnýho" tak jedu přece fábií

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 21:57
od Gibon
Dneska jsem viděl Roadstarovo auto ve Vodičkový.
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 22:08
od DYK77
Apollo píše:...když už sedám do takovýho auta jako je smart, tak se podle toho taky chovám že...
Já toho trubku párkrát viděl, myslím, že ani nevěděl v čem jede
Takovej ten típek "Táta koupí" a neb "ještě Tě neznám a už mě sereš"

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 22:24
od xlenka.cz
ja sem dneska potkala asi 6 F2 a cerneho roadstara