Stránka 169 z 210

Napsal: pát 27 pro 2013, 09:33
od Stela
Lancia Delta Integrale - jo to je dobrá raketa :-)

Napsal: pát 27 pro 2013, 20:48
od Jindřich
Musíš napsat - taky dobrá raketa - není tam sama ?? *VV*

Napsal: ned 29 pro 2013, 18:11
od houzar
Obrázek

Napsal: pon 30 pro 2013, 20:30
od houzar
Obrázek

Napsal: stř 01 led 2014, 12:04
od houzar
Obrázek

Napsal: stř 01 led 2014, 17:13
od Honza Max
To by mě zajímalo zda to jsou řidičky a nebo jen kolemjdoucí a koukají do vozu. :?:

Napsal: stř 01 led 2014, 20:32
od Jindřich
To jsou přeci jasný " Hundertistky " *VV*

Napsal: stř 01 led 2014, 20:52
od Honza Max
:wink: Tak to je výstižné. To mě nenapadlo. :P

Napsal: čtv 02 led 2014, 05:44
od houzar
Obrázek

Obrázek

Napsal: čtv 02 led 2014, 11:29
od Honza Max
:shock: Tak to jsi mě dostal houzar. na té první fotce s Lancií.Nevím kam mám koukat.Prdelka jako prdelka,ale ta živá je fakt pěkně kulaoučká a pěkné nožky k tomu.Ajajaj. :oops:

Napsal: čtv 02 led 2014, 15:42
od kuher
:shock: Honzo, asi Ti dohodím svoji bývalou švagrovou, je z R.K. a je opravdu živá, ne na obrázku a je stále sama. :D A je štíhlá a má určitě také malou, prdelku. :P

Napsal: čtv 02 led 2014, 17:05
od Honza Max
Fááákt?? To se budu :oops:

Napsal: čtv 02 led 2014, 22:17
od Jindřich
Hoši, co je to za typ SMARTA , co se o tom furt bavíte, myslím s pěknou prdelkou ??? *VV* *cici2* *VV*

Napsal: pát 03 led 2014, 12:41
od Honza Max
:D Je to nový osamocený,štíhlý model.Třeba se ji líbí také vozy Smart. :wink:

Napsal: pát 03 led 2014, 15:49
od houzar
Obrázek