Stránka 19 z 22
Napsal: sob 31 pro 2011, 17:51
od kuher
Se v aktivitách bavíte o pivech. Toto jsem měl pod stromečkem, je to z jednoho pivovaru, ale ani náhodou celý sortiment,uzený nee, je odjinud.

Napsal: sob 31 pro 2011, 17:59
od Blanka0600
to si dal Ježíšek záležet

Napsal: sob 31 pro 2011, 19:01
od xlukas.cz
vidim, ze krize asi zauradovala. krom par z nas asi nikdo nic pod stromeckem nemel
ja sem jeste mel pod stromkem toto:
lumtec bcf-013/36p (
http://www.apein-lumtec.com/bcf.pdf)
elektronicky predradnik na zarivky na 12V! 2x 18w nebo 1x36w
Napsal: sob 31 pro 2011, 23:37
od nedojedl
ty jsi ale skromný

Napsal: ned 01 led 2012, 00:25
od xlukas.cz
vymyslel sem si to, ze si ho koupim a potencialni tchan dela do svetel, tos sem si to u neho objednal v pulce listopadu. pry se to musi objednat, v cr neni, atd. atd. nijak sem na to nespechal a potom uz i pred vanocama trosku zapomnel. no a ono to bylo pod stromeckem

no neni nad to vyrknout myslenku a ona se casem splni

Napsal: ned 01 led 2012, 09:48
od kuher

Však to pivo bylo mimo jiné /mikiny, trika a další cípoviny/. My inval. důchodci si nemůžeme dovolit moc vyskakovat, ostatní ode dnes.Pivo už jsem i "vychutnal", MIMO DVOU ČERNÝCH, TO NEMÁM RÁD V ŽÁDNÉ FORMĚ.

Napsal: ned 01 led 2012, 11:29
od nedojedl
a já všude říkám že chci Aston Martina, že může být i ojetej a nikdo mi ho nečekaně né a né koupit
jinak já jsem si pod stromeček naježil:
http://www.naradi-obchod.cz/713-stavebn ... ta-bmr100/
a
http://www.naradi-obchod.cz/684-kombino ... a-d-19174/
a pak jsem dostal ještě el. holíci strojek ponožky a sladkosti

Napsal: pon 02 led 2012, 14:00
od DYK77
Haha taky rádio ? My jsme si pořídili k Ježíšku trochu méně prachotěsné, ale zase v poměru velikost výkon hraje proklatě dobře
http://www.alza.cz/sharp-xl-e100hbk-d23 ... heureka.cz
Napsal: pon 02 led 2012, 14:45
od nedojedl
Pěkné, stylovka a výkon 100W ten je na tak malej přístroj hodně dobrý. Ale u mě v práci by vydrželo tak týden.

Napsal: pon 02 led 2012, 23:38
od kimby
DYK77 píše:Je mi jasný, že těch 30min. bude tak půlka. Navíc mě moc neláká vyrazit s tím do městského provozu a zkoušet maximálku na letišti taky ani ne. Jezdit 30min. na okruhu by bylo mnohem lepší. Ale i tak za zkoušku to stojí.
kdepak, nebude to půlka, předem jsem si info zjišovala
* Krátké školení před jízdou (nezapočítává se do času řízení)
Napsal: pon 02 led 2012, 23:40
od kimby
nedojedl píše:Pěkné, stylovka a výkon 100W ten je na tak malej přístroj hodně dobrý. Ale u mě v práci by vydrželo tak týden.

Můj Ježíšek ví, co koupit, je šikovný
- u mě Ježíšek splnil přání, mě dělají radost maličkosti
nicméně největší radost nám samozřejmě dělá radost naší dcerky
Napsal: pon 02 led 2012, 23:41
od kimby
kuher píše:
Však to pivo bylo mimo jiné /mikiny, trika a další cípoviny/. My inval. důchodci si nemůžeme dovolit moc vyskakovat, ostatní ode dnes.Pivo už jsem i "vychutnal", MIMO DVOU ČERNÝCH, TO NEMÁM RÁD V ŽÁDNÉ FORMĚ.

nejsem vůbec žádný pivař a pivo jsem nikdy nepila, neochutnala....ale černé pivo se říká, že je na prsa?...tak to by snad byl důvod, proč ho nepijete

je to ženská záležitost-černé pivo

Napsal: pon 02 pro 2013, 11:56
od houzar
k adventu se zapalují svíčky

Napsal: úte 03 pro 2013, 22:05
od xlukas.cz
bacha na to
http://www.novinky.cz/vanoce/320980-des ... zenam.html
tanga píše:]Nominaci mezi nejhorší dárky si tyto konkrétní kalhotky vysloužily tím, že je vybrala tchyně... z vlastních zásob.
Napsal: stř 04 pro 2013, 16:29
od Markéta

nooo...tak já právě přemýšlím, že jsem byla vždy obklopena milujícími lidmi, kteří mi dali to, co chci. Případně co budu chtít
Nicméně, letos jsem už asi fakt dospělá, protože vím, co budu mít od všech. Já chci překvapení.
