Stránka 19 z 22

Napsal: sob 31 pro 2011, 17:51
od kuher
Se v aktivitách bavíte o pivech. Toto jsem měl pod stromečkem, je to z jednoho pivovaru, ale ani náhodou celý sortiment,uzený nee, je odjinud.
Obrázek

Napsal: sob 31 pro 2011, 17:59
od Blanka0600
to si dal Ježíšek záležet :lol:

Napsal: sob 31 pro 2011, 19:01
od xlukas.cz
vidim, ze krize asi zauradovala. krom par z nas asi nikdo nic pod stromeckem nemel :roll:

ja sem jeste mel pod stromkem toto:
lumtec bcf-013/36p (http://www.apein-lumtec.com/bcf.pdf)

elektronicky predradnik na zarivky na 12V! 2x 18w nebo 1x36w

Napsal: sob 31 pro 2011, 23:37
od nedojedl
ty jsi ale skromný :D

Napsal: ned 01 led 2012, 00:25
od xlukas.cz
vymyslel sem si to, ze si ho koupim a potencialni tchan dela do svetel, tos sem si to u neho objednal v pulce listopadu. pry se to musi objednat, v cr neni, atd. atd. nijak sem na to nespechal a potom uz i pred vanocama trosku zapomnel. no a ono to bylo pod stromeckem :-)
no neni nad to vyrknout myslenku a ona se casem splni :-D

Napsal: ned 01 led 2012, 09:48
od kuher
:D Však to pivo bylo mimo jiné /mikiny, trika a další cípoviny/. My inval. důchodci si nemůžeme dovolit moc vyskakovat, ostatní ode dnes.Pivo už jsem i "vychutnal", MIMO DVOU ČERNÝCH, TO NEMÁM RÁD V ŽÁDNÉ FORMĚ. :x

Napsal: ned 01 led 2012, 11:29
od nedojedl
a já všude říkám že chci Aston Martina, že může být i ojetej a nikdo mi ho nečekaně né a né koupit :wink:

jinak já jsem si pod stromeček naježil:
http://www.naradi-obchod.cz/713-stavebn ... ta-bmr100/
a
http://www.naradi-obchod.cz/684-kombino ... a-d-19174/

a pak jsem dostal ještě el. holíci strojek ponožky a sladkosti :)

Napsal: pon 02 led 2012, 14:00
od DYK77
Haha taky rádio ? My jsme si pořídili k Ježíšku trochu méně prachotěsné, ale zase v poměru velikost výkon hraje proklatě dobře :)
http://www.alza.cz/sharp-xl-e100hbk-d23 ... heureka.cz

Napsal: pon 02 led 2012, 14:45
od nedojedl
Pěkné, stylovka a výkon 100W ten je na tak malej přístroj hodně dobrý. Ale u mě v práci by vydrželo tak týden. :wink:

Napsal: pon 02 led 2012, 23:38
od kimby
DYK77 píše:Je mi jasný, že těch 30min. bude tak půlka. Navíc mě moc neláká vyrazit s tím do městského provozu a zkoušet maximálku na letišti taky ani ne. Jezdit 30min. na okruhu by bylo mnohem lepší. Ale i tak za zkoušku to stojí.

kdepak, nebude to půlka, předem jsem si info zjišovala :-D

* Krátké školení před jízdou (nezapočítává se do času řízení)

Napsal: pon 02 led 2012, 23:40
od kimby
nedojedl píše:Pěkné, stylovka a výkon 100W ten je na tak malej přístroj hodně dobrý. Ale u mě v práci by vydrželo tak týden. :wink:
Můj Ježíšek ví, co koupit, je šikovný :-)

- u mě Ježíšek splnil přání, mě dělají radost maličkosti

nicméně největší radost nám samozřejmě dělá radost naší dcerky

Napsal: pon 02 led 2012, 23:41
od kimby
kuher píše::D Však to pivo bylo mimo jiné /mikiny, trika a další cípoviny/. My inval. důchodci si nemůžeme dovolit moc vyskakovat, ostatní ode dnes.Pivo už jsem i "vychutnal", MIMO DVOU ČERNÝCH, TO NEMÁM RÁD V ŽÁDNÉ FORMĚ. :x
nejsem vůbec žádný pivař a pivo jsem nikdy nepila, neochutnala....ale černé pivo se říká, že je na prsa?...tak to by snad byl důvod, proč ho nepijete :-) je to ženská záležitost-černé pivo :-)

Napsal: pon 02 pro 2013, 11:56
od houzar
k adventu se zapalují svíčky
Obrázek

Napsal: úte 03 pro 2013, 22:05
od xlukas.cz
bacha na to
http://www.novinky.cz/vanoce/320980-des ... zenam.html
tanga píše:]Nominaci mezi nejhorší dárky si tyto konkrétní kalhotky vysloužily tím, že je vybrala tchyně... z vlastních zásob.

Napsal: stř 04 pro 2013, 16:29
od Markéta
:lol: nooo...tak já právě přemýšlím, že jsem byla vždy obklopena milujícími lidmi, kteří mi dali to, co chci. Případně co budu chtít :wink:
Nicméně, letos jsem už asi fakt dospělá, protože vím, co budu mít od všech. Já chci překvapení. :(