Jo a s tim vyhrabávánim pidivozítka ze závjeje mam svý skušenosti. Přet 14 dněmama Andy zaparkovala ráno u nás u nádraží a večer chlastala, tak votamta nemohla ject, tak to tam nechala na ráno. Jenže za ten den a noc napadla halda bílý sračky a navíc jak jezděj z pluhem tak tam nahrnuly sních ze silnice. Výsledek - 30 cm sněhu před pidivozítkem, 30 cm sněhu za pidivozítkem i ze stran 30 cm... No, nezbylo mi nic jinýho neš tam dojít pješky s kuchyňskou plastovou lopatkou (páč velkou lopatu se mi nechtělo ty 3 km nosit) a tou malou lopatkou (tou vot smetáčku) vodházet 3x2 metru x 30 cm cestu z tej závjeje na silnici... Neumíte si přectavit jaxem nadával...
Jaxe vám jezdí s pidivozítkem v tom marastu co je teď venku?
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
ale samozřejmně že se dá vypnout. Stačí jumpnout v diagnostyckym konektoru dva piny. Já na to mam takový udělátko z anglie. Stačí tu pohledat, usem to psal X krát
Jo a s tim vyhrabávánim pidivozítka ze závjeje mam svý skušenosti. Přet 14 dněmama Andy zaparkovala ráno u nás u nádraží a večer chlastala, tak votamta nemohla ject, tak to tam nechala na ráno. Jenže za ten den a noc napadla halda bílý sračky a navíc jak jezděj z pluhem tak tam nahrnuly sních ze silnice. Výsledek - 30 cm sněhu před pidivozítkem, 30 cm sněhu za pidivozítkem i ze stran 30 cm... No, nezbylo mi nic jinýho neš tam dojít pješky s kuchyňskou plastovou lopatkou (páč velkou lopatu se mi nechtělo ty 3 km nosit) a tou malou lopatkou (tou vot smetáčku) vodházet 3x2 metru x 30 cm cestu z tej závjeje na silnici... Neumíte si přectavit jaxem nadával...
Jo a s tim vyhrabávánim pidivozítka ze závjeje mam svý skušenosti. Přet 14 dněmama Andy zaparkovala ráno u nás u nádraží a večer chlastala, tak votamta nemohla ject, tak to tam nechala na ráno. Jenže za ten den a noc napadla halda bílý sračky a navíc jak jezděj z pluhem tak tam nahrnuly sních ze silnice. Výsledek - 30 cm sněhu před pidivozítkem, 30 cm sněhu za pidivozítkem i ze stran 30 cm... No, nezbylo mi nic jinýho neš tam dojít pješky s kuchyňskou plastovou lopatkou (páč velkou lopatu se mi nechtělo ty 3 km nosit) a tou malou lopatkou (tou vot smetáčku) vodházet 3x2 metru x 30 cm cestu z tej závjeje na silnici... Neumíte si přectavit jaxem nadával...
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
ne, nedokazu si te predstavit, jak to tam odhazujes. musela to byt ale sranda (pro kolem jedouci/jdouci). skoda, ze jsi to neblikl aspon mobilem
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


Umim, dost dobre, loni jsem 2 nebo 3 lopatky prelomil. V tom mrazu pekne zkrehnou a prelomis je jako nic. To jsem nadaval do k*nd v*hnil*ch.....Chorche píše:Neumíte si přectavit jaxem nadával...
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
No popravdě, toho se děsím, že někde zaparkuju a už nevyjedu. Zatím nic, je pravdou,že pres noc mám autíčko doma
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
no doufam že to nebylo míněný ironycky
Jako jinak nejsem takovej lůzr abych votklízel sních tou kuchyňskou lopatkou
Ve velký toyce vozim skládací polní lopatku - fšem doporučuju i do pidivozítka

Jenže velká toyka je uš mněsíc u klempíry na výměně čelního vokna i s tou lopatkou. Zejtra du koupit další dvě do rafky a do pidivozítka
Jako jinak nejsem takovej lůzr abych votklízel sních tou kuchyňskou lopatkou

Jenže velká toyka je uš mněsíc u klempíry na výměně čelního vokna i s tou lopatkou. Zejtra du koupit další dvě do rafky a do pidivozítka
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Ne ne, ironie to nebyla, já bych se na to totiž vy....
btw - ta lopatka je z čeho? jak je velká? kolik stojí? Já jsem si koupila zimní lopatu tuhle http://www.auto-filson.cz/lopata-na-sni ... p-201.html
zatím jsem ji jen poskládala a pak dala rozloženou zase do auta
malinko mě mrzí, že ta házecí plocha je plastová, ale zase je ten plast takový trochu tvrdší. No snad ji nebudu nikdy potřebovat 
btw - ta lopatka je z čeho? jak je velká? kolik stojí? Já jsem si koupila zimní lopatu tuhle http://www.auto-filson.cz/lopata-na-sni ... p-201.html
zatím jsem ji jen poskládala a pak dala rozloženou zase do auta
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Lopatka je samozřejmně kovová, stojí necelý dvě kila v kdejakym armyshopu. Např. tajdle http://www.armymarket.cz/lopatka-polni-usa-d0245
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Tuhle mam uz nekolik let a nemuzu si ji vynychvalit
http://www.auto-nosice.cz/2135-plastova ... adaci.html
http://www.auto-nosice.cz/2135-plastova ... adaci.html
ForTwo 450/2003 - 700ccm /Benzin + LPG / hlavne zimni provoz
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim
)
ForTwo 453/2015 - 999ccm /Benzin (prozatim
