Stránka 19 z 21

Napsal: stř 15 pro 2010, 16:14
od Chorche
ale samozřejmně že se dá vypnout. Stačí jumpnout v diagnostyckym konektoru dva piny. Já na to mam takový udělátko z anglie. Stačí tu pohledat, usem to psal X krát :lol:
Jo a s tim vyhrabávánim pidivozítka ze závjeje mam svý skušenosti. Přet 14 dněmama Andy zaparkovala ráno u nás u nádraží a večer chlastala, tak votamta nemohla ject, tak to tam nechala na ráno. Jenže za ten den a noc napadla halda bílý sračky a navíc jak jezděj z pluhem tak tam nahrnuly sních ze silnice. Výsledek - 30 cm sněhu před pidivozítkem, 30 cm sněhu za pidivozítkem i ze stran 30 cm... No, nezbylo mi nic jinýho neš tam dojít pješky s kuchyňskou plastovou lopatkou (páč velkou lopatu se mi nechtělo ty 3 km nosit) a tou malou lopatkou (tou vot smetáčku) vodházet 3x2 metru x 30 cm cestu z tej závjeje na silnici... Neumíte si přectavit jaxem nadával... :lol:

Napsal: stř 15 pro 2010, 16:41
od xlukas.cz
:-)))
ne, nedokazu si te predstavit, jak to tam odhazujes. musela to byt ale sranda (pro kolem jedouci/jdouci). skoda, ze jsi to neblikl aspon mobilem :wink:

Napsal: stř 15 pro 2010, 16:46
od Pajik
Chorche píše:Neumíte si přectavit jaxem nadával... :lol:
Umim, dost dobre, loni jsem 2 nebo 3 lopatky prelomil. V tom mrazu pekne zkrehnou a prelomis je jako nic. To jsem nadaval do k*nd v*hnil*ch.....

Napsal: stř 15 pro 2010, 17:34
od Markéta
:-))) cizí neštěstí vždycky potěší.

No popravdě, toho se děsím, že někde zaparkuju a už nevyjedu. Zatím nic, je pravdou,že pres noc mám autíčko doma :P

Napsal: čtv 16 pro 2010, 13:06
od Chorche
no samozřejmně sem to vyfotil, sice na tej fotce to nevypadá tak dramatycky, ale posute sami no:

Obrázek

Napsal: čtv 16 pro 2010, 13:08
od Chorche
na stěrači je vidět ta lopatička kerou sem to vodházel tu cestu před pidivozítkem k silnici... :lol:

Napsal: čtv 16 pro 2010, 16:35
od Markéta
*1* tak to jsi machr

Napsal: čtv 16 pro 2010, 20:04
od Chorche
no doufam že to nebylo míněný ironycky :lol:
Jako jinak nejsem takovej lůzr abych votklízel sních tou kuchyňskou lopatkou :lol: Ve velký toyce vozim skládací polní lopatku - fšem doporučuju i do pidivozítka

Obrázek

Jenže velká toyka je uš mněsíc u klempíry na výměně čelního vokna i s tou lopatkou. Zejtra du koupit další dvě do rafky a do pidivozítka :lol:

Napsal: čtv 16 pro 2010, 21:39
od hoboj
Chorche: Pri tom vypnuti ESP, sviti ti i rucni brzda?

Napsal: čtv 16 pro 2010, 21:58
od Druzeta
Ne, svítí oranžovej trojúhelník.

Napsal: pát 17 pro 2010, 10:51
od Chorche
tak tak, trouhelnik. Ruční brzdu si musíš povolit :lol:

Napsal: pát 17 pro 2010, 12:19
od Markéta
Ne ne, ironie to nebyla, já bych se na to totiž vy....

btw - ta lopatka je z čeho? jak je velká? kolik stojí? Já jsem si koupila zimní lopatu tuhle http://www.auto-filson.cz/lopata-na-sni ... p-201.html

zatím jsem ji jen poskládala a pak dala rozloženou zase do auta :lol: malinko mě mrzí, že ta házecí plocha je plastová, ale zase je ten plast takový trochu tvrdší. No snad ji nebudu nikdy potřebovat :wink:

Napsal: pát 17 pro 2010, 13:41
od Chorche
Lopatka je samozřejmně kovová, stojí necelý dvě kila v kdejakym armyshopu. Např. tajdle http://www.armymarket.cz/lopatka-polni-usa-d0245

Napsal: pát 17 pro 2010, 15:46
od hoboj
Tuhle mam uz nekolik let a nemuzu si ji vynychvalit
http://www.auto-nosice.cz/2135-plastova ... adaci.html

Napsal: pát 17 pro 2010, 16:12
od Chorche
no to je ale fak jenom na sních a ještě čerstvej. Co dyš zapadneš ve zmrzlym sněhu, na ledě nebo v bahně ? :lol: Já sem vortodoxní ofrouďák a upřednostnuju lopatku kovovou