Stránka 19 z 64
Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:06
od David0600
když bude hlad
Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:08
od Gibon
Já jsem nacionalista. Nežeru ani cikánskou rolku, kapra na černo, cikánskou pečeni ani pivo černý nepiju.
Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:09
od David0600
krom toho piva mi ukaž menu kde to maj

Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:12
od DYK77
Gibon píše:...ani pivo černý nepiju.
A colu jen bílou jo?

Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:12
od Gibon
No na Dělnický mají chlebíčky z cikánskou rolkou???
Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:13
od Gibon
Ale černá není, tak nevím.
Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:14
od DYK77
Cigánka : "Pani kupte si k vánocům děcko..., koupila jedno druhý, koupí i třetí"
Pani - " né děkuji, my jsme se letos rozhodli, že si dáme k večeři kapra"

Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:15
od David0600
Gibon píše:No na Dělnický mají chlebíčky z cikánskou rolkou???
se ptáš nebo nevíš co je otazník

Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:17
od Gibon
Bla bla bla. To jsem jen chtěl vystupňovat pointu.
Napsal: čtv 31 črc 2008, 23:19
od David0600
Napsal: ned 03 srp 2008, 18:26
od Panter
Napsal: pon 04 srp 2008, 11:27
od xlukas.cz
hmmm, nove auto

Napsal: pon 04 srp 2008, 12:46
od houzar
Panter2004 píše:
abych to nemusel fotit -jenom mám o 15km víc
Napsal: pon 04 srp 2008, 18:46
od Gibon
Za pomocí PS lehce předělám

Napsal: pon 04 srp 2008, 19:07
od teri