Stránka 182 z 210

Napsal: pát 23 kvě 2014, 09:35
od kuher
:shock: :shock: Není ta jedna z nich Markétka? Ta je moooc šikovná a dělá si téměř vše sama. *1* *1*

Napsal: pát 23 kvě 2014, 09:51
od DYK77
JBC píše:...jen by mě zajímalo, co na tuhle zálibu říká Kimby ...
Takhle. Kdyz jsme jeli na autofestival, kimby fotila holky s autama, abych sem mel co dat. Dobre vi, ze to sem davam pro ostatni, ze me tohle nebere :-P

Napsal: pát 23 kvě 2014, 11:03
od JBC
houzar píše:problém je v tom,že a otevřeš jakékoli téma všude na tebe jukne nějaká baba
To teda nevím, jaká témata to otvíráš. Na mě jukají i "vrtulníky", otáčkoměry apod. Hele, zjistil jsi vůbec, že tady jsou i témata, kde baby nejsou?

Napsal: sob 24 kvě 2014, 06:03
od houzar
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: sob 24 kvě 2014, 23:25
od DYK77
Ten Oltcit je luxusni :-)

Napsal: pon 26 kvě 2014, 08:33
od houzar
vždy čistá okna
Obrázek

Napsal: pon 26 kvě 2014, 08:53
od houzar

Napsal: stř 28 kvě 2014, 06:30
od houzar
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: stř 28 kvě 2014, 22:30
od DYK77
To by jeden neřekl, že ve Škoda teamu mají stejné zájmy jako tady. :lol:

Napsal: stř 28 kvě 2014, 22:37
od DYK77
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: čtv 29 kvě 2014, 19:39
od houzar
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: čtv 29 kvě 2014, 21:14
od kuher
Obrázek

Napsal: sob 31 kvě 2014, 11:21
od houzar
copak to ten chlapec filmuje?
Obrázek

Napsal: ned 01 čer 2014, 06:35
od houzar
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: pon 02 čer 2014, 15:48
od houzar
Obrázek