Napsal: pát 23 kvě 2014, 09:35
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Takhle. Kdyz jsme jeli na autofestival, kimby fotila holky s autama, abych sem mel co dat. Dobre vi, ze to sem davam pro ostatni, ze me tohle nebereJBC píše:...jen by mě zajímalo, co na tuhle zálibu říká Kimby ...
To teda nevím, jaká témata to otvíráš. Na mě jukají i "vrtulníky", otáčkoměry apod. Hele, zjistil jsi vůbec, že tady jsou i témata, kde baby nejsou?houzar píše:problém je v tom,že a otevřeš jakékoli téma všude na tebe jukne nějaká baba







To by jeden neřekl, že ve Škoda teamu mají stejné zájmy jako tady.houzar píše:https://www.youtube.com/watch?v=NP3TesZG0JQ





















