Stránka 3 z 5

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:44
od David0600
musíš na něj víc zařvat třeba se lekne a půjde :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:44
od DYK77
To vypadá jak když nechodím s košem 8)

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:45
od David0600
já myslel že se to u
Vás hází rovnou z okna :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:47
od Gibon
To je pravda já to viděl onehdá cestou do Děčína.

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:49
od kimby
Já psala všeobecný příklad...u nás to funguje i bez křiku :lol:

Náhodou, to si pleteš s jiným "městem" naše město se už zvedá do krásy a to doopravdy, dělá se tu pro to dost, už nemá ten ráz měsíční krajiny..

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:50
od DYK77
Tak to funguje za městem :arrow:

Obrázek

Obrázek

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:51
od David0600
cí voe, tam bych chtěl bydlet

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:53
od DYK77
Ale i to už je minulost.
Mají se tu budovat nepřístupné nějaké podzemní popelnice, aby na ulicích nebyl bordel a do popelnic aby nelezli houmlesáci

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:54
od kimby
David0600 píše:cí voe, tam bych chtěl bydlet
To je slavný Chánov, Most je již pěkné město a bude stále hezčí, to máš jako u vás, jsou hezká místa a i ta..houmlesácká.

Co jsi udělal s Bohdanem? Nemám co zajímavého číst :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:54
od David0600
:shock:

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:55
od David0600
kimby píše:
David0600 píše:cí voe, tam bych chtěl bydlet
To je slavný Chánov, Most je již pěkné město a bude stále hezčí, to máš jako u vás, jsou hezká místa a i ta..houmlesácká.

Co jsi udělal s Bohdanem? Nemám co zajímavého číst :lol:

u nás je to jenom hezké

nevím, myslím že to tu bohdan nestíhá :lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:56
od DYK77
:lol:

Napsal: úte 08 črc 2008, 14:05
od Druzeta
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: úte 08 črc 2008, 14:07
od David0600
mazec

Napsal: úte 08 črc 2008, 14:23
od DYK77
Tak takhle to neznám ani já :shock:
ale teď tuž je to fakt minulost. Je otázka jak dlouho to vydrží uklizený.