Stránka 3 z 5
Napsal: úte 08 črc 2008, 13:44
od David0600
musíš na něj víc zařvat třeba se lekne a půjde

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:44
od DYK77
To vypadá jak když nechodím s košem

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:45
od David0600
já myslel že se to u
Vás hází rovnou z okna

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:47
od Gibon
To je pravda já to viděl onehdá cestou do Děčína.
Napsal: úte 08 črc 2008, 13:49
od kimby
Já psala všeobecný příklad...u nás to funguje i bez křiku
Náhodou, to si pleteš s jiným "městem" naše město se už zvedá do krásy a to doopravdy, dělá se tu pro to dost, už nemá ten ráz měsíční krajiny..
Napsal: úte 08 črc 2008, 13:50
od DYK77
Napsal: úte 08 črc 2008, 13:51
od David0600
cí voe, tam bych chtěl bydlet
Napsal: úte 08 črc 2008, 13:53
od DYK77
Ale i to už je minulost.
Mají se tu budovat nepřístupné nějaké podzemní popelnice, aby na ulicích nebyl bordel a do popelnic aby nelezli houmlesáci
Napsal: úte 08 črc 2008, 13:54
od kimby
David0600 píše:cí voe, tam bych chtěl bydlet
To je slavný Chánov, Most je již pěkné město a bude stále hezčí, to máš jako u vás, jsou hezká místa a i ta..houmlesácká.
Co jsi udělal s Bohdanem? Nemám co zajímavého číst

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:54
od David0600
Napsal: úte 08 črc 2008, 13:55
od David0600
kimby píše:David0600 píše:cí voe, tam bych chtěl bydlet
To je slavný Chánov, Most je již pěkné město a bude stále hezčí, to máš jako u vás, jsou hezká místa a i ta..houmlesácká.
Co jsi udělal s Bohdanem? Nemám co zajímavého číst

u nás je to jenom hezké
nevím, myslím že to tu bohdan nestíhá

Napsal: úte 08 črc 2008, 13:56
od DYK77
Napsal: úte 08 črc 2008, 14:05
od Druzeta
Napsal: úte 08 črc 2008, 14:07
od David0600
mazec
Napsal: úte 08 črc 2008, 14:23
od DYK77
Tak takhle to neznám ani já
ale teď tuž je to fakt minulost. Je otázka jak dlouho to vydrží uklizený.