Stránka 3 z 11

Napsal: sob 27 čer 2009, 21:21
od Jirkaal
Prodejci jsem zadal pozadavek a chce po me konkretni typ s technickou specifikaci. Pak to posoudi nejake technicke oddeleni a pokud schvali tak pak to u nich namontuji.

Napsal: sob 27 čer 2009, 21:26
od xlukas.cz
u noveho by se to melo jen aktivovat. uz by to melo met svetla pro denni sviceni implementovane.

Napsal: sob 27 čer 2009, 21:34
od Druzeta
To se ale budou zapínat celá světla a pořád praskat žárovky :twisted: , když se jenom zaktivuje denní svícení.Myšleny byly přídavné LED světla aspoň já jsem to tada tak pochopil.

Napsal: sob 27 čer 2009, 21:42
od Jirkaal
Myslenka je ta, ze chci usetrit baterku, nebot mam ten mhd system a je to po tydenni zkusenosti na baterku narocny. Hlida si to stav te baterky a pokud poklesne pod nejakou hranici tak se system mhd vypne do ty doby nezli se zase nabije. Kdyz stojim dlouho na krizovatce tak tim svicenim vsema svetlama napeti poklesne.
Tak bych tema ledkama trochu alespon usetril.

Napsal: sob 27 čer 2009, 21:48
od xlukas.cz
ja sem to pochopil :wink: :D

Napsal: čtv 02 črc 2009, 13:35
od David0600
z hlediska šetření baterky je to rozumné, ale pokud nemáš dešový senzor jde ti nastavit denní svícení na stávající světla

Napsal: čtv 02 črc 2009, 17:17
od Jirkaal
Rozhodl jsem se zariskovat a jdu v utery na montaz homologovanych dennich led svetel.

Nerozumim tomu co pisete, ze by to denni sviceni melo mit. Co tim myslite. Jako ze kdyz nastartuju ze to samo rozsviti. To uz mi to dela, ale sviti vsechno.

Napsal: čtv 02 črc 2009, 19:56
od Druzeta
Jo tím denním svícením je myšleno jenom rozsvícení světel po nastartování.

Napsal: čtv 02 črc 2009, 21:06
od David0600
přesně jak píše druzeta

Napsal: pát 09 říj 2009, 11:53
od Robin
Poňáč tady ta informace tady pořád neni, tak jsem to změřil - díra na mlhovku je zhruba 6cm. Respektive 6cm velký světlo se tam vejde, díra je trochu větší.

Napsal: pát 09 říj 2009, 12:31
od xlukas.cz
no, a co sem vetsinou nasel mlhovky, tak jsou 80 - 85 mm.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0192820326

Napsal: pát 09 říj 2009, 12:54
od Gibon
Ale ty jsou hezký.

Napsal: pát 09 říj 2009, 12:56
od xlukas.cz
prijdou mne drahe, tak vaham, jestli je kupovat :roll:
bych je dal zase dule do spoileru, misto tech bodovek.

Napsal: sob 10 říj 2009, 10:13
od dodo555
vcera som si namontoval automaticke zapinanie svetiel, ktore je ovladane +12V z alternatoru.
To znamena, ze ked alternator zacne dobijat, zapnu sa svetla, problem je v tom, ze som v smarte pri poistkach ani pri budiku ziadne taketo +12V , ktore sa zapne po zacati dobijania, pripadne po nastartovaní motoru nenasiel :( neviete dat nejaky typ ?

Na VW, Skoda sa oznacuje ako D+ tam to nie je problem najst ale v smarte je podla mojich merani len staly +12V alebo +12V spinanych klucikom.

Vopred dakujem za rady

Napsal: úte 15 pro 2009, 14:18
od houzar
Obrázek