Stránka 3 z 4
Napsal: sob 07 bře 2009, 07:55
od Janík
když už se tady řeší to mytí... jeden drobnej... jak to je s mytím motoru u F2? je to v poho nebo si člověk má dát na něco bacha aby to pak nedělalo nějaký brikule jako některý jiný auta?
Napsal: sob 07 bře 2009, 22:37
od xlukas.cz
tak nad tim taky premyslim. po zime mam nektere casti motoru od soli a nejradsi bych to z tama nejak dostal. jenomze ty vsecky kabely me tam desi. a kdyz umyvat tak se zapnutym motorem nebo musi byt bezpodminecne vypnuty

a da se wapkou plnym tlakem nebo spis jen hadici ...

Napsal: sob 07 bře 2009, 22:43
od DYK77
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=365
umyto parní vývěvou
vyfoukáno kompresorem
vysušeno na slunci
žádný problém
Napsal: sob 07 bře 2009, 22:44
od Druzeta
Dvakrát jsem myl motor,nastříkal jsem to nějakým přípravkem a potom jsem to vzal wapkou co to šlo,dokonce jsem to pral i na elektrické věci.Potom to normálně šlo nastartovat,a motor šel dokonce pravidelně,takže se tam voda nedostala.
Napsal: ned 08 bře 2009, 19:35
od Janík
no jasně tvůj příspěvek Dyku jsem nepřehlídnul, chtěl jsem jen slyšet jestli někdo neměl nějaký problém

Napsal: pon 01 čer 2009, 19:07
od Druzeta
Takhle vypadá motor u auta připravenýho na prodej.
Pěknej co.

Napsal: pon 01 čer 2009, 19:15
od kimby
to je humus

Napsal: pon 01 čer 2009, 19:37
od xlukas.cz
nebud punticka, co se ti na tom nelibi

Napsal: pon 01 čer 2009, 19:50
od Janík
pěkné

Napsal: pon 01 čer 2009, 20:18
od convoy
moc hezký

všecičko v jednom odstínu...............teda skoro
Napsal: pon 01 čer 2009, 21:38
od Jirka P
Prach konzervuje

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:11
od kimby
aha, netušila jsem, že jde o nový druh konzervace

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:14
od Jirka P
Tos netušila o spoustě jinejch věcí! A počkej na svatební noc!

Napsal: pon 01 čer 2009, 23:14
od kimby
myslíš, že bude?

Napsal: úte 02 čer 2009, 01:12
od houzar
takové auto je vhodné na koupi,protože jdou rychle rozpoznat některé závady na umytém motoru nepozná nikdo nic