Napsal: stř 04 bře 2009, 21:22
co jsi tím chtěl říci?

Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Ve třiceti budeš říkat, "včera mladej dvacátník a teď mi táhne na čtyřicet"muzor píše:no jo no, všichni stárnem, ještě před nedávnem náctiletí a teď třicítka na krku
Že vedle Tebe vypadám taky mladšíkimby píše:co jsi tím chtěl říci?![]()
Mě netáhne na 40, já jsem mladý třicátníkkimby píše:jaké to je, si to říkat?
možná vypadáš, ale nejsi a to je podstatnéDYK77 píše:Že vedle Tebe vypadám taky mladšíkimby píše:co jsi tím chtěl říci?![]()
mladý čtyřicátníkhouska píše:![]()
![]()
Máš pravdu, ja ten priemer trocha pokazím. Tento rok budem ma 54DYK77 píše: Smart je pro všechny jenž se cítí stále mladí , bez ohledu na věkovou hranici. A tak to má bejt.
vážení - zatím jsem jenom zestárnul ale až ještě zmoudřím tak se s Vámi o strasti života podělímkimby píše:možná vypadáš, ale nejsi a to je podstatnéDYK77 píše:Že vedle Tebe vypadám taky mladšíkimby píše:co jsi tím chtěl říci?![]()
potvoro
![]()
jsem jen starší dvacátnice...nebo skoro mladá třicítka
hmm, tak to se pak divim, že tak rychle stárnuxlukas.cz píše:ja teda starnu mnohem pomalejs, ale delam to jinak nez david - chce to mlade pritelkynemuzor píše:houby, jak to dělášDavid0600 píše:ještě že nestárnu, poděl se s námi o radu