Stránka 3 z 16

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:22
od kimby
co jsi tím chtěl říci? :twisted: :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:03
od DYK77
muzor píše:no jo no, všichni stárnem, ještě před nedávnem náctiletí a teď třicítka na krku :?
Ve třiceti budeš říkat, "včera mladej dvacátník a teď mi táhne na čtyřicet" :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:04
od DYK77
kimby píše:co jsi tím chtěl říci? :twisted: :lol:
Že vedle Tebe vypadám taky mladší :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:04
od kimby
jaké to je, si to říkat? :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:05
od houska
:twisted: :twisted: :twisted:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:06
od DYK77
kimby píše:jaké to je, si to říkat? :lol:
Mě netáhne na 40, já jsem mladý třicátník :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:08
od kimby
DYK77 píše:
kimby píše:co jsi tím chtěl říci? :twisted: :lol:
Že vedle Tebe vypadám taky mladší :lol:
možná vypadáš, ale nejsi a to je podstatné :lol: potvoro :lol:

jsem jen starší dvacátnice...nebo skoro mladá třicítka :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:08
od kimby
houska píše::twisted: :twisted: :twisted:
mladý čtyřicátník :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 22:09
od houska
skoro :lol:

VĚKOVÝ PR.SMARTANU

Napsal: stř 04 bře 2009, 23:41
od Oldrich Salek
Tak jsem to dneska vyřešil ,mladá mi mašinkou objela globus ,já to pak objel přez bradu od ucha k uchu a hned jsem o pár let mladší a pruměr je taky hned lepší :lol: my se držíme hesla ,když se ráno probudím a nic mě nebolí, tak jsem mrtvý ,ale člověk je tak starý jak se starý cítí tak si toho mládí važte protože to s kopce jede stále rychleji a nejde to ubrzdit asi přehřáté kotouče :shock:

Napsal: čtv 05 bře 2009, 00:35
od armani
DYK77 píše: Smart je pro všechny jenž se cítí stále mladí , bez ohledu na věkovou hranici. A tak to má bejt. :)
Máš pravdu, ja ten priemer trocha pokazím. Tento rok budem ma 54 :D

Napsal: čtv 05 bře 2009, 06:46
od houzar
kimby píše:
DYK77 píše:
kimby píše:co jsi tím chtěl říci? :twisted: :lol:
Že vedle Tebe vypadám taky mladší :lol:
možná vypadáš, ale nejsi a to je podstatné :lol: potvoro :lol:

jsem jen starší dvacátnice...nebo skoro mladá třicítka :lol:
vážení - zatím jsem jenom zestárnul ale až ještě zmoudřím tak se s Vámi o strasti života podělím

Napsal: čtv 05 bře 2009, 09:19
od muzor
xlukas.cz píše:
muzor píše:
David0600 píše:ještě že nestárnu :D
houby, jak to děláš :shock: , poděl se s námi o radu :D
ja teda starnu mnohem pomalejs, ale delam to jinak nez david - chce to mlade pritelkyne :lol:
hmm, tak to se pak divim, že tak rychle stárnu :D , ono to s ní moc rychle letí :D

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:47
od Barbora
hm, tak jsem si dělala test "na kolik se let cítí Váše tělo" a vyslo mi 34let :roll: :?

Napsal: čtv 05 bře 2009, 11:49
od Druzeta