Napis zkusenost..... Dik.miloracer píše:kazdopadne tiez nedoporucujem repas...
TURBO
Re: turbo
Tak ve ctvrtek jsem s Turboservisem Praha mel docela vostry rozhovor, protoze se dusovali, ze turba na Smarty umej, no problemo a po skoro dvou tychnech se ukazalo, ze se na to vykaslali a pak rekli ze to neumeji opravit a jeste si rekli 600CZK za diagnostiku. K dnesnimu ranu muj servisak od nich stale nema turbo, Turboservis Praha Praha ho pry poslali, asi vcera (podle dnesniho rozhovoru, kdy jsem tam volal).Pajik píše:Tak Turboservis Praha (http://www.turboservis.cz/) dost zklamani. Po dvou tydnech z nich vypadlo, ze to neumeji. Kdyz se tam clovek dovola v 13:20, tak maji poledni pauzu a nikdo mi neni schopen rici v jakem stavu to je.Pajik píše:Tak turbicko se repasuje. Dam vedet, co to stalo a co se zmenilo, nebo nezmenilo...
Psal jsem Jirkovi, tak uvidime, vidim to na www.turba.cz
Varuju vsechny posilat tam turbo na repasi.
Jirka mi ochotne odpovedel a volal jsem do Pardubic do turba.cz. Tam je ten clovek dost ochotny. Tak uvidime.
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Mě se líbí jak dneska spousta "firem" řekne že to uměj a dělaj to vlastně poprvé, přičemž se bijí do prsou jak jsou šikovní a pak Ti to vrátí ve stejném nebo horším stavu než to bylo. Jako kdyby to byl pekař, tak čert to vem, když je šikovnej udělá všechno, ale k turbu je potřeba jestli se nepletu nějaké dokumentace s rozměry, velikosti vůlí, atd, je to záležitost poměrně přesná a dost namáhaná, tak tam nemůžu nad tím jen tak čarovat, že takhle by to mohlo asi bejt. Líbilo by se mi jednání , kdyby řekli, že dělají něco podobného a že na cenu nižší zkusí opravit i toto. Až si to zkusej a budou vědět, že to uměj a si řeknou cenu plnou.
Tak turbo dorazilo. Napul rozebrane, tedy NE ve stavu ve kterem se tam posilalo, bez nejakeho protokolu s vysledky mereni (delali na tom diagnostiku), zato s fakturou na 960CZK (v cetne postovneho) za nic. Jsem vzteky rozhaveny do nekolika odstinu bílé.
Udelam jim reklamu na internetu, na to moje html schopnosti budou stacit. Takhle teda ne.
Udelam jim reklamu na internetu, na to moje html schopnosti budou stacit. Takhle teda ne.
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
neplatit, pokud jsi si tu službu prokazatelně neobjednal a není jasně řečeno kterou a co to bude stát tak to nemají šanci z tebe dostat, není na to právní nárokPajik píše:Vubec nic. Jen faktura za diagnostiku a postovny. Kujvy.DYK77 píše:Je tam něco k té diagnostice, nějaký výsledek zjištění, seznam úkonú, ... ?
Bych byl nasr... taky
Apolo bol rychlejší. Objednal si si nejakú diagnostiku? Neobjednal! Máš nejaký protokol z diagnostiky? Nemáš! Máš vlastne nejakú písomnú objednávku na opravu turba? Nemaš. Ak sa budú moc cuka tak im ponúkni obchod, ty zaplatíš diagnostiku a oni uvedenie turba do pôvodného stavu pred ich zásahom ale v inej firme nako¾ko k ich už nemáš dôveru.
Bol by v tom čert aby sa s tebou ahali o tých 600Kč
Igor, Trencín
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Smart Fortwo MC 01, 599cm3, benzín, výbava pure, r.v. 2002, farba: cierna, stav km k 10.11.2016: 90 105 km
Zda se, ze existuje v tuto chvili jen jedna reference od Jirky, ktery si to nechal delat na www.turba.cz v Pardubicich. Do ted je spokojen. Ja jsem to tam ted poslal, tak dneska bych mohl odpoledne vedet, jestli je to moje vubec opravitelne.Apollo píše:nicméně k tématu... už se schyluje k repasi turba... kam to mám teda dát?
Jinak co se tyce rad "jak vyjebat s nesolidni firmou" - jasne mate pravdu. Ale s je to tak, ze auto mi opravuje kamarad v Podebradech, turbo k tem debilum posilal on a postou a vratilo se zpet take postou, ja nejsem automechanik, takze hlidam jen cas, penize a odborne veci nechavam na tom kamaradovi. Abych sve turbo dostal zpet a mohl ho nechat opravit jinde, protoze mi jde o cas, jsem nucen polknout tech 960CZK a soustredit se na vysledek, ne na malou ztratu behem procesu. Radeji si to s nimi rozdam pozdeji a jinak, udelam jim peknou www stranku.
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
kdyz ji udelas dobre, tak mas sanci, ze se bude zobrazovat treba na seznamu jeste pred tou jejich 
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


-
stanislav.rejn
No, jak jsem psal, slo to skrze meho servisaka, takze se prusery haseji sloziteji.stanislav.rejn píše:No a asi si to platil dobírkou když to poslali zpět.Tak by to obejít nešlo teda ta platba,jedině že by sis tam zajel...
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad

