Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:53
To já je nenechávám předjet a když už se jim to povede tak se jich držím, proto mám taky spotřebu 7 litrů. 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
obecně určitě..Druzeta píše:Smyk je přece pokud auto změní původně myšlenou jízdní dráhu.
jo, tak přesně o tom mluvím!!L.Victorie píše:Jo, to je děsně vtipný, jak se mě ve Smartu všichni vždycky snaží předjet, (přece nepojedou za takovym pseudoautem..) ale jakmile mě předjedou, tak mě celkem brzdí...... jsou lidi k těmto tipům vozů hrozně agresivní ....![]()
Jenže předjíždět je zpátky, to by asi nevydejchali
Druzeta píše:To já je nenechávám předjet a když už se jim to povede tak se jich držím, proto mám taky spotřebu 7 litrů.
No, já občas taky ne, a dostalo mě, když se mě nějakej typ v mercedesu "E" pokusil předjet asi 100 m před kruháčem za Budějcema (jeli jste tudy myslim taky do Krumlova)Druzeta píše:To já je nenechávám předjet a když už se jim to povede tak se jich držím, proto mám taky spotřebu 7 litrů.
á jé, tady zas někdo nerozdejchal zkušenosti ženské, co?Jirka P píše:Prosimtě, já pevně doufám, že jinak než ve vodorovné poloze se s autem jezdit nedá! I když se smartem jde i ve svislé, ale to jen na pár metrů a pak musíš koupit nové zadní dveře.Jo a pak to umí jen letadlo nebo Loeb s Xsarou WRC když jede finskou rally.
![]()
Stejně co tu píšeš je nesmysl, pořádně si to přečti!
A pokud jde o smyk, tak ten je OD DOBY KDY SE AUTO DOSTANE Z PŘÍMÉHO SMĚRU když už, a to zpravidla kdy tě začne lidově předbíhat zadek. I když chápu že ženský máte problemy i s levou a pravou. Do vodorovné polohy jsem uváděl akorát své přítelkyně.
to by se dalo občas řadit i mezi chlapskou nemoc, co?L.Victorie píše: holt to ego..
Ale ne, jen nevím jestli nejde o zkušenosti, ale pletení si pojmů. Ono mezi vodorovně (kua už podle názvu to musí trknout) a přímo je rozdíl! Z vodorovného směru se dá dostat pouze do svislého a žádného jiného, ale jen když máš letadlo!teri píše:á jé, tady zas někdo nerozdejchal zkušenosti ženské, co?Jirka P píše:Prosimtě, já pevně doufám, že jinak než ve vodorovné poloze se s autem jezdit nedá! I když se smartem jde i ve svislé, ale to jen na pár metrů a pak musíš koupit nové zadní dveře.Jo a pak to umí jen letadlo nebo Loeb s Xsarou WRC když jede finskou rally.
![]()
Stejně co tu píšeš je nesmysl, pořádně si to přečti!
A pokud jde o smyk, tak ten je OD DOBY KDY SE AUTO DOSTANE Z PŘÍMÉHO SMĚRU když už, a to zpravidla kdy tě začne lidově předbíhat zadek. I když chápu že ženský máte problemy i s levou a pravou. Do vodorovné polohy jsem uváděl akorát své přítelkyně.![]()
pokud ty jezdíš s autem vodorovně tak doufám, že tě nikdy na silnici nepotkám!