Stránka 3 z 5

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:53
od Druzeta
To já je nenechávám předjet a když už se jim to povede tak se jich držím, proto mám taky spotřebu 7 litrů. :cry:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:54
od teri
Druzeta píše:Smyk je přece pokud auto změní původně myšlenou jízdní dráhu.
obecně určitě.. :wink:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:55
od teri
L.Victorie píše:
... jsou lidi k těmto tipům vozů hrozně agresivní ....
Jo, to je děsně vtipný, jak se mě ve Smartu všichni vždycky snaží předjet, (přece nepojedou za takovym pseudoautem..) ale jakmile mě předjedou, tak mě celkem brzdí... :?

Jenže předjíždět je zpátky, to by asi nevydejchali :D
jo, tak přesně o tom mluvím!!

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:55
od Jirka P
Prosimtě, já pevně doufám, že jinak než ve vodorovné poloze se s autem jezdit nedá! I když se smartem jde i ve svislé, ale to jen na pár metrů a pak musíš koupit nové zadní dveře. :lol: Jo a pak to umí jen letadlo nebo Loeb s Xsarou WRC když jede finskou rally. :lol:

Stejně co tu píšeš je nesmysl, pořádně si to přečti!
A pokud jde o smyk, tak ten je OD DOBY KDY SE AUTO DOSTANE Z PŘÍMÉHO SMĚRU když už, a to zpravidla kdy tě začne lidově předbíhat zadek. I když chápu že ženský máte problemy i s levou a pravou. Do vodorovné polohy jsem uváděl akorát své přítelkyně. :lol:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:55
od teri
Druzeta píše:To já je nenechávám předjet a když už se jim to povede tak se jich držím, proto mám taky spotřebu 7 litrů. :cry:
:-))) taky dobrý..

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:57
od L.Victorie
Druzeta píše:To já je nenechávám předjet a když už se jim to povede tak se jich držím, proto mám taky spotřebu 7 litrů. :cry:
No, já občas taky ne, a dostalo mě, když se mě nějakej typ v mercedesu "E" pokusil předjet asi 100 m před kruháčem za Budějcema (jeli jste tudy myslim taky do Krumlova) :D Tak to jsem na brzdy fakt šlapat nehodlala.. a vzhledem k tomu, že sem na 70ce jela asi 90, tak si taky myslim že to neměl zapotřebí..

holt to ego..

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:58
od teri
Jirka P píše:Prosimtě, já pevně doufám, že jinak než ve vodorovné poloze se s autem jezdit nedá! I když se smartem jde i ve svislé, ale to jen na pár metrů a pak musíš koupit nové zadní dveře. :lol: Jo a pak to umí jen letadlo nebo Loeb s Xsarou WRC když jede finskou rally. :lol:

Stejně co tu píšeš je nesmysl, pořádně si to přečti!
A pokud jde o smyk, tak ten je OD DOBY KDY SE AUTO DOSTANE Z PŘÍMÉHO SMĚRU když už, a to zpravidla kdy tě začne lidově předbíhat zadek. I když chápu že ženský máte problemy i s levou a pravou. Do vodorovné polohy jsem uváděl akorát své přítelkyně. :lol:
á jé, tady zas někdo nerozdejchal zkušenosti ženské, co? :lol:
pokud ty jezdíš s autem vodorovně tak doufám, že tě nikdy na silnici nepotkám! :D

Napsal: pon 11 kvě 2009, 12:59
od Jirka P
Jo a nebo malé přirození :lol:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 13:00
od teri
L.Victorie píše: holt to ego..
to by se dalo občas řadit i mezi chlapskou nemoc, co?

:lol:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 13:01
od Jirka P
:lol: Jo :lol:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 13:02
od houzar
mám k tomu jen jednu připomínku: pokud chcete závodit kupte si závodní auto,jinak osobní auto už svým prapůvodním ůčelem je stvořeno k tomu aby se osoba přepravila/pokud možno bezpečně z místa A k zamýšlenému cíli do auta lze namontovat řadu dnes elektronických prvků,které tuto jízdu pouze zpříjemní ale DO HLAVY ŘIDIČE NELZE zatím namontovat NIC a tak jezděte normálně a dávejte bacha na BLBCE a stále mějte na paměti,že NIKDO NENÍ DOKONALÝ ani MY

Napsal: pon 11 kvě 2009, 13:04
od Jirka P
teri píše:
Jirka P píše:Prosimtě, já pevně doufám, že jinak než ve vodorovné poloze se s autem jezdit nedá! I když se smartem jde i ve svislé, ale to jen na pár metrů a pak musíš koupit nové zadní dveře. :lol: Jo a pak to umí jen letadlo nebo Loeb s Xsarou WRC když jede finskou rally. :lol:

Stejně co tu píšeš je nesmysl, pořádně si to přečti!
A pokud jde o smyk, tak ten je OD DOBY KDY SE AUTO DOSTANE Z PŘÍMÉHO SMĚRU když už, a to zpravidla kdy tě začne lidově předbíhat zadek. I když chápu že ženský máte problemy i s levou a pravou. Do vodorovné polohy jsem uváděl akorát své přítelkyně. :lol:
á jé, tady zas někdo nerozdejchal zkušenosti ženské, co? :lol:
pokud ty jezdíš s autem vodorovně tak doufám, že tě nikdy na silnici nepotkám! :D
Ale ne, jen nevím jestli nejde o zkušenosti, ale pletení si pojmů. Ono mezi vodorovně (kua už podle názvu to musí trknout) a přímo je rozdíl! Z vodorovného směru se dá dostat pouze do svislého a žádného jiného, ale jen když máš letadlo! :roll:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 13:17
od xlukas.cz
teri, ted si uvedomuju, ze bych ti mel dat za pravdu. sjel sem z rozbredleho snehu na snih jen ujezdeny - srovnatelne s ledem. asi tak ve 40 a auto se hned zacinalo otacet.

Napsal: pon 11 kvě 2009, 13:27
od Jirka P
A na to bacha, před lety jsem takhle na dálnici do kopce předjížděl, v levám pruhu sníh a najednou jsem koukal čelním oknem na bok cizího auta, tý mrše to klouzlo a jak se sepnul diferák tak to šlo bokem. Stejný srandy se dá užít když stojíš v prudkém kopci na sněhu a dáš plnej plyn, tak Smartu taky lítá zadek z prava do leva a palubka bliká jak vánoční stromeček, jo podmínkou jsou letní gumy :lol:

Napsal: pon 11 kvě 2009, 13:32
od houzar
ale to to z Vás pěkně leze