Stránka 3 z 6

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:18
od DYK77
houska píše:nevidim to dobře :lol:
Vidím to na rychlý karton tuning, Fiesta alá F4 :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:19
od DYK77
houska píše:tím si nejsem tak jist :lol:
Huš :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:19
od houska
f5 ne?

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:20
od DYK77
Malá vložka. Standardně jsou k omáčce 4 knedle, ale prej nejsou zrovna nejenší, kdo bude chtít víc , stačí požádat obsluhu

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:21
od DYK77
Ale pak toho bude ještě fůra, tak bych si nechal místo na rautík 8)

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:21
od David0600
DYK77 píše:Počítáme tedy s Tebou, Gibonem, Bárou, Xlukasem a my. 5 KS to ještě jde ale čekal jsem víc 8E




pozvali jste toho málo :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:22
od DYK77
houska píše:f5 ne?
Třeba F6 když na to přijde :P

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:22
od David0600
DYK77 píše:Ale pak toho bude ještě fůra, tak bych si nechal místo na rautík 8)


gibon s houskou jsou strašně rozežraný

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:23
od DYK77
David0600 píše:pozvali jste toho málo :lol:
Ty voe ještě Družeta *trsám*

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:24
od DYK77
David0600 píše:gibon s houskou jsou strašně rozežraný
S tím se počítalo :P

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:24
od houska
David0600 píše:
DYK77 píše:Ale pak toho bude ještě fůra, tak bych si nechal místo na rautík 8)


gibon s houskou jsou strašně rozežraný
dám 8 houskovejch a pak se uvidí co bude na rautíku

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:26
od David0600
DYK77 píše:
David0600 píše:pozvali jste toho málo :lol:
Ty voe ještě Družeta *trsám*




to zas bude jíííím beam :D

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:26
od xlukas.cz
David0600 píše:
DYK77 píše:Počítáme tedy s Tebou, Gibonem, Bárou, Xlukasem a my. 5 KS to ještě jde ale čekal jsem víc 8E
pozvali jste toho málo :lol:
a co druzeta :?:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:26
od David0600
houska píše:
David0600 píše:
DYK77 píše:Ale pak toho bude ještě fůra, tak bych si nechal místo na rautík 8)


gibon s houskou jsou strašně rozežraný
dám 8 houskovejch a pak se uvidí co bude na rautíku






dáš osm housek od pátku a budeš rád za kousek másla :lol:

Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:27
od David0600
xlukas.cz píše:
David0600 píše:
DYK77 píše:Počítáme tedy s Tebou, Gibonem, Bárou, Xlukasem a my. 5 KS to ještě jde ale čekal jsem víc 8E
pozvali jste toho málo :lol:
a co druzeta :?:


družeta iž padnul