Napsal: čtv 11 čer 2009, 23:18
Vidím to na rychlý karton tuning, Fiesta alá F4houska píše:nevidim to dobře
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Vidím to na rychlý karton tuning, Fiesta alá F4houska píše:nevidim to dobře
Hušhouska píše:tím si nejsem tak jist
DYK77 píše:Počítáme tedy s Tebou, Gibonem, Bárou, Xlukasem a my. 5 KS to ještě jde ale čekal jsem víc
Třeba F6 když na to přijdehouska píše:f5 ne?
DYK77 píše:Ale pak toho bude ještě fůra, tak bych si nechal místo na rautík
Ty voe ještě DružetaDavid0600 píše:pozvali jste toho málo
S tím se počítaloDavid0600 píše:gibon s houskou jsou strašně rozežraný
dám 8 houskovejch a pak se uvidí co bude na rautíkuDavid0600 píše:DYK77 píše:Ale pak toho bude ještě fůra, tak bych si nechal místo na rautík
gibon s houskou jsou strašně rozežraný
DYK77 píše:Ty voe ještě DružetaDavid0600 píše:pozvali jste toho málo
a co druzetaDavid0600 píše:pozvali jste toho máloDYK77 píše:Počítáme tedy s Tebou, Gibonem, Bárou, Xlukasem a my. 5 KS to ještě jde ale čekal jsem víc
houska píše:dám 8 houskovejch a pak se uvidí co bude na rautíkuDavid0600 píše:DYK77 píše:Ale pak toho bude ještě fůra, tak bych si nechal místo na rautík
gibon s houskou jsou strašně rozežraný
xlukas.cz píše:a co druzetaDavid0600 píše:pozvali jste toho máloDYK77 píše:Počítáme tedy s Tebou, Gibonem, Bárou, Xlukasem a my. 5 KS to ještě jde ale čekal jsem víc