Stránka 3 z 3

Napsal: stř 15 črc 2009, 23:46
od moni
STAS1 píše:
moni píše:... neboj jsem úplně ok!! :) a hned další den po nehodě jsem sedla na motorku a prodrandila střední čechy :lol: 8) :lol:
Tak to je príma, na čem jezdíš :?: :)
mám nově papíry, takže pro začátek hondu cb500:))
DYK77 píše:No nevim nevim, základ je zpytovat svědomí a sedět doma :P
kdepak, ček potřebuje právě provětrat ty mozkový závity...;) :D

Napsal: stř 15 črc 2009, 23:48
od moni
houska píše:aspoň dva roky nevylejzat :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: minimálně, nebylo by lepší aspon tři...? :lol:
xlukas.cz píše:to vite, moni z toho ma jeste prdel.
mno, s nehodou nic neudělám, srandu z toho nemám,a le co mám dělat?? můžu být štastná, že jsem nikoho nezabila, ani sebe, a jezdit o to víc opatrně..hlavně na motce...;) :D

Napsal: úte 04 srp 2009, 10:36
od sultana
Čus bambus Moni, hlavně, že držíš pohromadě. Smart je ořech, co jde jen hodně špatně rozlousknout. Jednou jsem taky čelně potkal strom, Odnely to plasty a výstuha. Měj se. J. (sultana) :shock:

Napsal: stř 05 srp 2009, 15:10
od houska
už krůta zase lítá?

Napsal: čtv 06 srp 2009, 15:19
od sultana
jsem jí potkal. Gde dělala autoškolu?