Napsal: stř 29 črc 2009, 20:29
v sobotu po 18 stanujeme a grilujeme u ohře u loun tak se stavte 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Druzeta píše:Vy máte kachny![]()
vem sí nějakou chytíme na ohři a hodíme na roštGibon píše:Nemáme. Ale cestou by jsme mohli nějakou dát. Pěkně s červeným zelíčkem a bramborovým knedlíčkem. A jedno orosený pivečko.
xlukas.cz píše:smarti maji vyjimku. i kdyz u housky teda nevim![]()
pa, so je i pro verejnost 150,- na hlavu.
Druzeta píše:No se zelím ne.
xlukas.cz píše:smarti maji vyjimku. i kdyz u housky teda nevim![]()
pa, so je i pro verejnost 150,- na hlavu.
Uvidíme, dáme vědět.houska píše:v sobotu po 18 stanujeme a grilujeme u ohře u loun tak se stavte



xlukas.cz píše:udelejte taky nejakou akci kolem brna. furt se slizate jenom kolem prahy![]()