Stránka 3 z 7

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:29
od houska
v sobotu po 18 stanujeme a grilujeme u ohře u loun tak se stavte :wink:

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:29
od xlukas.cz
smarti maji vyjimku. i kdyz u housky teda nevim 8)
pa, so je i pro verejnost 150,- na hlavu.

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:30
od Gibon
Nemáme. Ale cestou by jsme mohli nějakou dát. Pěkně s červeným zelíčkem a bramborovým knedlíčkem. A jedno orosený pivečko.
*srd1*

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:31
od houska
Druzeta píše:Vy máte kachny :?: :lol:


nač kachny?

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:32
od Druzeta
No se zelím ne. :lol:

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:33
od houska
Gibon píše:Nemáme. Ale cestou by jsme mohli nějakou dát. Pěkně s červeným zelíčkem a bramborovým knedlíčkem. A jedno orosený pivečko.
*srd1*
vem sí nějakou chytíme na ohři a hodíme na rošt

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:33
od houska
xlukas.cz píše:smarti maji vyjimku. i kdyz u housky teda nevim 8)
pa, so je i pro verejnost 150,- na hlavu.

smarti maji vyjímku :roll:

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:34
od Gibon
To by byla dřina a já bych se určitě zranil. Počkáme na nějakou restauraci.

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:35
od houska
Druzeta píše:No se zelím ne. :lol:

já si půjčuji kachnu od minihousky má jich plnou vanu :lol:

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:35
od houska
xlukas.cz píše:smarti maji vyjimku. i kdyz u housky teda nevim 8)
pa, so je i pro verejnost 150,- na hlavu.

pro verejnost 150,- na hlavu.---to je za nic :lol:

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:37
od DYK77
houska píše:v sobotu po 18 stanujeme a grilujeme u ohře u loun tak se stavte :wink:
Uvidíme, dáme vědět.

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:37
od xlukas.cz
udelejte taky nejakou akci kolem brna. furt se slizate jenom kolem prahy :evil: :?

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:38
od Druzeta
A hlavně že Tobě takovýmu cestovateli to vadí. :P

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:39
od DYK77
2CV městečko na Hypodromu...
Foceno mobilem, zoom přes dalekohled 8E

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: stř 29 črc 2009, 20:40
od houska
xlukas.cz píše:udelejte taky nejakou akci kolem brna. furt se slizate jenom kolem prahy :evil: :?

tak zůstan jednou v praze