Stránka 3 z 3
Napsal: stř 20 čer 2012, 15:48
od nedojedl
bomba

škoda že sem to nevěděl, bych si to koupil...

Napsal: stř 20 čer 2012, 15:57
od xlukas.cz
pokud mas zajem, urcite bude ke koupi v redakci casopisu

Napsal: pát 31 srp 2012, 00:55
od xlukas.cz
panove, pochlubte se, kdo ze to nahanite alici bendovou
stribrny prvni generace po faceliftu se sibrem!!! takovych moc nejezdi.
ja vim vlastne jen o zupanovi, ze ma takovou strechu a to presne taky na stribrnem po faceliftu.
Napsal: pát 31 srp 2012, 09:46
od Druzeta
Tady máš jednoho z Prahy

Napsal: pát 31 srp 2012, 09:58
od xlukas.cz
TO JE ON

Napsal: pát 31 srp 2012, 10:11
od Druzeta
Jako fakt
Víš kdo to je ne

Napsal: pát 31 srp 2012, 13:40
od xlukas.cz
jako fakt. si sezen aktualni pestry svet. je na nem safrankova a na stejne strance jak se pise o safrankove, tak je v levem dolnim rohu o bendove.
tam je to cislo spz sice rozmazane, ale posledni dvojka je rozpoznatelna.
noo, netusim, kdo to je.
Napsal: pát 31 srp 2012, 14:09
od Druzeta
Napsal: pát 31 srp 2012, 14:25
od xlukas.cz
jo, to auto i s nim je prave u clanku s bendovou. ja sem myslel, ze ho zname, ze s nama jezdiva na smarti akce ...
morganovo auto podle me koupil zupan

Napsal: pát 31 srp 2012, 14:31
od Druzeta
Zupan to nebyl ten má jinou SPZ

Napsal: stř 20 bře 2013, 08:26
od houzar
v době když jsem pracoval ve vývojové konstrukci n.p. MOTORPALJihlava ,jsem dostal za ůkol vyvinout odlučovač vody z paliva pro Tatru 515-sibiřanka
nedávno jsem narazil na pěkné video,kde je tem můj projekt krásně vidět,je to ta sklenice s hadicema a drátama umístěná za kabinou,dle mých výkresů se vyrábí dodnes
https://www.youtube.com/watch?v=M-1j3bS-QgQ