Stránka 3 z 9
Napsal: čtv 16 zář 2010, 23:17
od Jurko
Jirko, bolo ti s nami niekedy zle?
Nemaj boja, vsetko v zdravi prezijes!!!

Napsal: pát 17 zář 2010, 08:12
od Blanka0600
"frndžalicu" zná asi málokdo, ale musíme poznávat nové, ne?
Napsal: pát 17 zář 2010, 09:15
od Markéta
Jirkaal - zkus si to zadat do vyhledávače

Napsal: pát 17 zář 2010, 09:47
od scorpi4
Jirko, nazov akcie je len v znameni tohoto napoja,ktory ako som uz vyssie pisal, obsahuje popri alkohole aj stopove mnozstvo vody..
Neznamena to, ze Frndzalica musi vladnut kazdym z nas..proste kto bude mat chut sa "spraskat", tak to urobi nezavisle na tom, aky je nazov..my ostatni budeme len "lehce" popijat a zabavat sa...
Teda pevne v to verim, a myslim, ze to tak aj bude...navyse, ved vies, ze my na Teba dame pozor..

Napsal: pát 17 zář 2010, 09:48
od Jirkaal
To jsem zkusil, ale není to tak zábavné jako reakce ostatních tady.
Zle mi nebylo a to dokonce ani po vydatné dávce slivovice a k tomu ořechovice.
Jinak ale už se nebojím, protože jsem našel ve vyhledávači že je to čaj. A kdo by se čaje bál?
Napsal: pát 17 zář 2010, 10:09
od scorpi4
presne...

Napsal: pát 17 zář 2010, 11:01
od Jurko
nic v zlom, ale zatial ste (co sa tyka original Frndzalice) vsetci uplne mimo

Napsal: pát 17 zář 2010, 12:54
od Markéta

věřím strýčkovi Google, ale klidně mě pouč....nebo je to tajemství ?

Napsal: pát 17 zář 2010, 13:10
od SuicideHeart
ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal

na doraz bo im došol fernet

no bola to sila
A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí

a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky
Ak to teda nevadí

Napsal: pát 17 zář 2010, 13:36
od SuicideHeart
pravdepodobne od soboty ked už tak
A už je to potwrdené... IDeme všetci na 100%

Napsal: pát 17 zář 2010, 17:42
od Jurko
DOLEZITE:
Aby sme teda jednoznacne vedeli, s kym ratat, prosime vsetkych zaujemcov o ucast na zraze, aby:
uhradili zalohu vy vyske
500 czk /
20 eur za 1 auto (2 ludi) na ucet
CR:
676515733 / 0300 CSOB
SR:
602486503 / 7500 CSOB
Ako poznamku pre prijemcu je
NUTNE uviest vasu prezyvku na smart-clube. Zaroven ma prosim o platbe informujte sukromnou spravou, ktora bude obsahovat:
vase cele meno
vase telefonne cislo.
Tieto udaje budu pouzite len pre potreby rezervacie ubytovania, a nebudu poskytnute tretim stranam.
Zoznam prihlasenych bude zverejnovany priebezne v 1. prispevku tejto diskusie.

verim, ze tento krok najde u vas pochopenie, zaloha vam bude vratena pri vasej ucasti na zraze (nebude z nej nic platene)
Registracia na zraz SCF2010 je zavazna po uhradeni zalohy. V pripade vasej nepritomnosti na zraze bude zaloha pouzita na uhradenie uz zarezervovanych sluzieb (ubytovanie, strava,...). Usporiadatelia nenesu zodpovednost za skody na zdravi, ci majetku, ktore sposobite v priebehu zrazu sebe ci ostatnim.
Napsal: pát 17 zář 2010, 19:32
od RavenS.
SuicideHeart píše:ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal

na doraz bo im došol fernet

no bola to sila
A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí

a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky
Ak to teda nevadí

OT pozdravuj segru a ze dufam ze sa vidime v skole

Napsal: sob 18 zář 2010, 01:47
od SuicideHeart
RavenS. píše:SuicideHeart píše:ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal

na doraz bo im došol fernet

no bola to sila
A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí

a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky
Ak to teda nevadí

OT pozdravuj segru a ze dufam ze sa vidime v skole

Odovzdám

Napsal: sob 18 zář 2010, 07:53
od xlukas.cz
hod nam segrinu fotku do "nasich xichtiku"

Napsal: sob 18 zář 2010, 10:16
od SuicideHeart
Ked cete aby vám tu padol server tak ja jednu segrinu fotku sem dám

:D ale varoval som vás

:D