Stránka 3 z 9

Napsal: čtv 16 zář 2010, 23:17
od Jurko
Jirko, bolo ti s nami niekedy zle?

Nemaj boja, vsetko v zdravi prezijes!!! :lol:

Napsal: pát 17 zář 2010, 08:12
od Blanka0600
"frndžalicu" zná asi málokdo, ale musíme poznávat nové, ne?

Napsal: pát 17 zář 2010, 09:15
od Markéta
Jirkaal - zkus si to zadat do vyhledávače :wink:

Napsal: pát 17 zář 2010, 09:47
od scorpi4
Jirko, nazov akcie je len v znameni tohoto napoja,ktory ako som uz vyssie pisal, obsahuje popri alkohole aj stopove mnozstvo vody.. :lol:

Neznamena to, ze Frndzalica musi vladnut kazdym z nas..proste kto bude mat chut sa "spraskat", tak to urobi nezavisle na tom, aky je nazov..my ostatni budeme len "lehce" popijat a zabavat sa...

Teda pevne v to verim, a myslim, ze to tak aj bude...navyse, ved vies, ze my na Teba dame pozor.. :wink:

Napsal: pát 17 zář 2010, 09:48
od Jirkaal
To jsem zkusil, ale není to tak zábavné jako reakce ostatních tady.

Zle mi nebylo a to dokonce ani po vydatné dávce slivovice a k tomu ořechovice.

Jinak ale už se nebojím, protože jsem našel ve vyhledávači že je to čaj. A kdo by se čaje bál?

Napsal: pát 17 zář 2010, 10:09
od scorpi4
presne... :lol: :lol:

Napsal: pát 17 zář 2010, 11:01
od Jurko
nic v zlom, ale zatial ste (co sa tyka original Frndzalice) vsetci uplne mimo :lol:

Napsal: pát 17 zář 2010, 12:54
od Markéta
:D věřím strýčkovi Google, ale klidně mě pouč....nebo je to tajemství ? :wink:

Napsal: pát 17 zář 2010, 13:10
od SuicideHeart
ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal :D na doraz bo im došol fernet :D no bola to sila :D

A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí :P a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky :P

Ak to teda nevadí :)

Napsal: pát 17 zář 2010, 13:36
od SuicideHeart
pravdepodobne od soboty ked už tak :D

A už je to potwrdené... IDeme všetci na 100% :P

Napsal: pát 17 zář 2010, 17:42
od Jurko
DOLEZITE:

Aby sme teda jednoznacne vedeli, s kym ratat, prosime vsetkych zaujemcov o ucast na zraze, aby:

uhradili zalohu vy vyske 500 czk / 20 eur za 1 auto (2 ludi) na ucet

CR: 676515733 / 0300 CSOB
SR: 602486503 / 7500 CSOB

Ako poznamku pre prijemcu je NUTNE uviest vasu prezyvku na smart-clube. Zaroven ma prosim o platbe informujte sukromnou spravou, ktora bude obsahovat:
vase cele meno
vase telefonne cislo.

Tieto udaje budu pouzite len pre potreby rezervacie ubytovania, a nebudu poskytnute tretim stranam.

Zoznam prihlasenych bude zverejnovany priebezne v 1. prispevku tejto diskusie.

:wink: verim, ze tento krok najde u vas pochopenie, zaloha vam bude vratena pri vasej ucasti na zraze (nebude z nej nic platene)

Registracia na zraz SCF2010 je zavazna po uhradeni zalohy. V pripade vasej nepritomnosti na zraze bude zaloha pouzita na uhradenie uz zarezervovanych sluzieb (ubytovanie, strava,...). Usporiadatelia nenesu zodpovednost za skody na zdravi, ci majetku, ktore sposobite v priebehu zrazu sebe ci ostatnim.

Napsal: pát 17 zář 2010, 19:32
od RavenS.
SuicideHeart píše:ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal :D na doraz bo im došol fernet :D no bola to sila :D

A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí :P a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky :P

Ak to teda nevadí :)
OT pozdravuj segru a ze dufam ze sa vidime v skole :D

Napsal: sob 18 zář 2010, 01:47
od SuicideHeart
RavenS. píše:
SuicideHeart píše:ja rád skušam nové veci, aj tatranský čaj som ochutnal :D na doraz bo im došol fernet :D no bola to sila :D

A mimo, tak predbežne ja hlásim 4roch ludí :P a to... Ja a moja polovička a pekne krásne som dokopal aj segru a ona splašila nejakého nabíjača, ale kedže je smart len dvojmiestny, teda ten čo máme my, tak ona pojde smartom a ja bohužial musím iným, ale budem sa vždy drža vzadu aby som neničil spanilku abo fotky :P

Ak to teda nevadí :)
OT pozdravuj segru a ze dufam ze sa vidime v skole :D
Odovzdám :P

Napsal: sob 18 zář 2010, 07:53
od xlukas.cz
hod nam segrinu fotku do "nasich xichtiku" :wink:

Napsal: sob 18 zář 2010, 10:16
od SuicideHeart
Ked cete aby vám tu padol server tak ja jednu segrinu fotku sem dám :D:D ale varoval som vás :D:D