Stránka 3 z 6
Napsal: čtv 28 říj 2010, 13:01
od Markéta
Na státnice je času dost, no vždy v sobotu nebo v neděli je dělat nebudeš

já vím, taky mě to čeká

Napsal: sob 30 říj 2010, 12:20
od zetor203
Takže tu su nejaké fotky odomna, zatial len bana, zbytok dúfam že segra niekedy sem hodí
http://sk.fotoalbum.eu/zetor203/a547487
Napsal: sob 30 říj 2010, 17:57
od Jurko
mozes mi plz niekde upladnut cislo 16 v plnom rozliseni?
Napsal: stř 03 lis 2010, 12:22
od zetor203
Napsal: stř 03 lis 2010, 12:55
od Jurko
...kujeeeem

Napsal: stř 03 lis 2010, 21:44
od zetor203
NZ, dúfam že pomohlo, som chvýlku musel rozmýšla ako ti to da, kedže tu nikde nevidím možnos prikladania súborov priamo z PC

Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:57
od Markéta
Já bych na to šla od lesa, vyžádala bych si mailovou adresu toho, komu to chci poslat a pak už je to ok, ne?

Napsal: pát 05 lis 2010, 08:49
od zetor203
Vidíš, to je genialny nápad

neviem prečo ma to nenapadlo
Jurko : Neceš to ešte aj na mail??

Napsal: pát 05 lis 2010, 09:09
od Jurko
to je v pohode, diki.
mmch: otazka pre vsetkych, kde dame dalsi zrazik?
Napsal: pát 05 lis 2010, 09:35
od xlukas.cz
kdy

Napsal: pát 05 lis 2010, 10:01
od Jurko
no napady su rozne:
1.) este pred vianocami (spojene s vianocnymi trhmi a varenym vinom)
2.) v novom roku (napr. na lyze)
3.) jar/leto (klasika)
4.) kedykolvek, nejaku gastronomicku destinaciu

Napsal: pát 05 lis 2010, 14:17
od xlukas.cz
4 je spravne

Napsal: pát 05 lis 2010, 17:35
od Jurko
a co tak aj 1 aj 2 aj 3 aj 4???

Napsal: pát 05 lis 2010, 22:31
od xlukas.cz
ja sem to bral jen a jen ze sveho pohledu. samozrejme trojka bude. dvojka uvidime, ale jednicku nestihame. asi teda.
Napsal: sob 06 lis 2010, 00:04
od Markéta
My jsme pro vsechny možnosti,jen ty lyze.. No,uvidime:)