Dálnice
-
pbxpbx
Já bych to neviděl tak černě. Hodně věcí se montuje v Číně a nejsou to vždycky propadáky. Jde o to zavést řádnou kontrolu kvality v průběhu stavby, sankce za její nedodržení, významné částky zádržného, dlouhou záruční dobu.
Stavbaři naříkají, že takto o práci přijde 5000 lidí. Pro tyto lidi to bude stresová situace a osobní tragedie přijít o práci, ale dle mého (sobeckého) názoru je to docela malá cena za levnější a rychleji postavené dálnice. Ano, kvalita může být problém, ale třeba se díky nižší pořizovací ceně (která vůbec nemusí být na úkor kvality) zmůžeme na 3. pruh v každém směru, na velkorysejší nájezdy a výjezdy (zbyde více peněz na výkup pozemků), pravidelnější a kvalitnější údržbu.
Stavbaři naříkají, že takto o práci přijde 5000 lidí. Pro tyto lidi to bude stresová situace a osobní tragedie přijít o práci, ale dle mého (sobeckého) názoru je to docela malá cena za levnější a rychleji postavené dálnice. Ano, kvalita může být problém, ale třeba se díky nižší pořizovací ceně (která vůbec nemusí být na úkor kvality) zmůžeme na 3. pruh v každém směru, na velkorysejší nájezdy a výjezdy (zbyde více peněz na výkup pozemků), pravidelnější a kvalitnější údržbu.
Naposledy upravil(a) pbxpbx dne čtv 11 lis 2010, 16:36, celkem upraveno 1 x.
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
A jdou s levnejma Číňanama do hoven. Levně, levně, levně. To mi přijde jak koupit si od Cigána telefon v hodnotě 10.000,- za 500,- Ačkoliv by mi udělal stejnou službu a nemám na rozhazování ( desítka jsou pro mě peníze ), tak si ten telefon raději koupím v obchodě, protože podpořím toho prodavače, kterej tam každý den poctivě odkroutí pracovní dobu a zacáluju nechvalnou leč potřebnou daň, než bych podpořil ten xindl.
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
to mas pravdu, taky sem mel parkrat nabidku, ale nevzal sem. nejak nemam duveru k tomu, co nemuzu poradne vyzkouset. je to moc na rychlo.
jenomze i kdyz to stavi "nasi", tak si na to najmou slovenske, polske firmy a delnici jsou tam z ukrajiny, rumunska a bulharska. tim padem, kam jdou penize?
jenomze i kdyz to stavi "nasi", tak si na to najmou slovenske, polske firmy a delnici jsou tam z ukrajiny, rumunska a bulharska. tim padem, kam jdou penize?
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
ty stavby by se u nás tak neprodražovaly, kdyby se na nich intenzivně makalo, ale mohu posoudit výstavbu Pražského okruhu - jezdili jsme se tam dívat dost často na kole
většinou nikde nikdo, nebo jeden seděl na bagru a 4 ho sledovali atd. Pak to nemá být drahé a ještě k tomu zdlouhavé 
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
-
pbxpbx
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
http://ekonomika.idnes.cz/stavari-budou ... 0_eko-dopr
http://ekonomika.idnes.cz/stavari-varuj ... oprava_fih
http://ekonomika.idnes.cz/stavari-varuj ... oprava_fih
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
to je hustý video
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/unik ... lnici.html
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/unik ... lnici.html
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
-
pbxpbx
Tak jsem se před týdnem vracel po D11 do Prahy a říkal jsem si, že bych měl z dálnice odbočit na starou poděbradskou, protože po té roletě se nedá jezdit (vzpomínka z minulé cesty). Exit na 18. kilometru jsem přejel, protože jsem měl dojem, že povrch ještě není nejhorší a že brzy přijde další exit.
K mojí lítosti byl další exit až na 8. kilometru a úsek mezi exitem 18 a exitem 8 byl/je v žalostném stavu.
Můj Pupík trpěl a já trpěl ještě víc. 
Kdyby se mnou jel v autě někdo z ŘSD, tak by se dopustil kriminálního činu. Také jsem byl rád, že nejsem majitelem zbrojního průkazu a střelné zbraně, protože bych ze zoufalství začal střílet kolem sebe.
Teď, po sedmi dnech od události, mohu říct: Milí přátelé - po dálnici D11 mezi 0. a 25. kilometrem již nikdy více v žádném ze dvou možných směrů. Pěkně po okresce v určených limitech, točit hlavou jako holub na báni, detekovat díry na dostatečnou vzdálenost a pak kroutit volantem jak Loprais na Dakaru.
K mojí lítosti byl další exit až na 8. kilometru a úsek mezi exitem 18 a exitem 8 byl/je v žalostném stavu.
Kdyby se mnou jel v autě někdo z ŘSD, tak by se dopustil kriminálního činu. Také jsem byl rád, že nejsem majitelem zbrojního průkazu a střelné zbraně, protože bych ze zoufalství začal střílet kolem sebe.
Teď, po sedmi dnech od události, mohu říct: Milí přátelé - po dálnici D11 mezi 0. a 25. kilometrem již nikdy více v žádném ze dvou možných směrů. Pěkně po okresce v určených limitech, točit hlavou jako holub na báni, detekovat díry na dostatečnou vzdálenost a pak kroutit volantem jak Loprais na Dakaru.
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279



