Stránka 3 z 4
Napsal: čtv 13 led 2011, 21:10
od xlukas.cz
jeste jedna vec. ja mam ventilator nasmerovany pul na okna a pul na nohy - koberec.
Napsal: čtv 13 led 2011, 21:23
od DYK77
Je fakt, že auto mám pořád v garáži a jezdím jen tak půl roku. Garáž je úplně suchá, ale nevyhřívaná, takže i několik měsíců je interiér vystaven trvale mrazu či chladu. Když po delším stání vyjedu, začne se introš vyhřívat a s tím odchází i ta nastřádaná vlhkost vzduchu. Tím by mohl být můj problém s mlžením vyřešen.
Napsal: pát 14 led 2011, 00:09
od jancarik F2
tak jsem dneska poprvy projel myckou a v pohode ani antenu jsem nesundal protoze nevim jak ale kroutil jsem sni na vsechny strany a nic

Napsal: pát 14 led 2011, 08:55
od Blanka0600
DYK77 píše:Je fakt, že auto mám pořád v garáži a jezdím jen tak půl roku. Garáž je úplně suchá, ale nevyhřívaná, takže i několik měsíců je interiér vystaven trvale mrazu či chladu. Když po delším stání vyjedu, začne se introš vyhřívat a s tím odchází i ta nastřádaná vlhkost vzduchu. Tím by mohl být můj problém s mlžením vyřešen.
myslela jsem, že pro auto je lepší garáž bez vytápění
Napsal: pát 14 led 2011, 09:05
od xlukas.cz
v pripade, ze je na nem slany snih z cesty, tak ano. to rozpousteni snehu a brecky mu nedela dobre. to je lepsi, kdyz je to na nem treba tyden zmrzle a potom se to najednou rozpusti a oplachne. chladno taky znamena vlhkost. zajimalo by me, jakou ma dyk v garazi vlhkost. ono se to do toho auta nacucne. taky kdyz dychame, tak vypoustime vlhkost, proto se zamlzuji okna pri vnitrnim okruhu.
Napsal: pát 14 led 2011, 22:12
od DYK77
Jsem tu vlhkost neměřil, ale nic extra, když brzdové kotouče mají i po dvou měsících lesk, jako bych zrovna přijel . Řekl bych, že je to stejné jako když máte někdo chatu, kde celou zimu nejste a netopíte tam. Sice je tam sucho, ale pokud by jste po dlouhé nepřítomnosti v zimě zatopili, tak se vám orosí okna a bude trvat delší dobu, než se vyhřeje interiér, protože cokoliv jiného než kamna bude fungovat jako chladič.
Teplá garáž je dobrá, dá se v ní v zimě kutit v tričku, lépe se startuje za studena, nicméně suchý teplý vzduch, nebude žádný přínos na pružné materiály a tkaniny, důvody proč nedávat zasolené auto do tepla je jasné, teplo zvyšuje aktivitu soli a podporuje korozi. V té naší je v zimě lehce nad nulou a v případě, že udeří dlouhodobě mrazy, tak je tam samozřejmě něco do mínusu. Nicméně to funguje jako hibernace. Nemám tam žádné haraburdí, nechávám prostor vzdušný. Cokoliv jsem tam měl kovového i neošetřeného, tak ani po několika letech to nezrezlo, takže pohoda.
Napsal: pát 14 led 2011, 23:10
od xlukas.cz
dobra izolace

gratuluju.
Napsal: stř 19 led 2011, 21:36
od RavenS.
mycka nikdy v zivote. chudatko auto

Napsal: stř 19 led 2011, 21:55
od DYK77
Ale zase lepší 20x za 20 let na myčku, než ho našouchnout

Napsal: stř 16 úno 2011, 14:27
od houzar
Napsal: čtv 17 úno 2011, 18:00
od Prcek
Ha, tak myčku prcek přežil aji bez sundávání antény a sklápění zrcátek. Sice to bylo trošku na lejno umytý na zadku, ale za 80kč to neberte

Napsal: stř 09 bře 2011, 14:03
od peopleshk
Tak jak to tu procitam tak mycku asi ano, ale s Cabrousem bych tam nejel ani za prase. Mam strach o ty plastovy pojezdy ve strese. Jsou docela krehky a tu vymenu uz mam za sebou, sice cca 2 hod práce, ale pakarna !!!
Napsal: stř 09 bře 2011, 19:36
od Alena

Tak jsem včera poprvé zvolila myčku a můj piškotek je ,,lesk - blesk". Měla jsem tam sice dost blbej pocit, ale dopadlo to dobře, Zvolila jsem myčku OMV, ten nej program za 179 Kč a dostaka jsem akční dáreček - leštěnku ve spreji, švédskou utěku a vůni do auta.

Napsal: stř 09 bře 2011, 21:43
od Blanka0600

v Praze u OMV nejlepší program za 299,00, se smártíkem tam ale nejezdím
Napsal: čtv 10 bře 2011, 11:30
od DYK77
Alena píše:
dostaka jsem akční dáreček - leštěnku ve spreji,

co to je ?