Stránka 3 z 10
Napsal: úte 01 úno 2011, 21:10
od kimby
na JVV je vybrané úžasné místo a myslím, že je tam na co koukat a co podniknout, moc mě mrzí, že se ještě nemůžeme zúčastnit

Malá je schopna už celodenního hlídání, ale na noc ještě ne (přeci jenom má teprve 10 měsíců) a jet na otočku by pro nás nemělo žádný význam, snad vás uvidím a to moc ráda! jen co to půjde

, přesto přeji, aby jste si to hodně užili!
Napsal: úte 08 úno 2011, 13:47
od xlukas.cz
Oldřich Šálek píše:Lokalita bezva rád jedu kamkoliv hlavně s dobrou partou přivítal bych i nějaké ty termály posledně byly super,hlavně né moc lítání at je více kolektivní zábavy termín kdykoliv a kdekoliv pokud nebudu mrtev jedu všechny zdravím Olda
Napsal: úte 08 úno 2011, 14:00
od scorpi4
co ineho cakat od nasho Oldu?

Napsal: úte 08 úno 2011, 21:11
od Oldrich Salek
děkuji Luki zase jsem se přehmátl to víš nás učili jen rusky anglicky nic tak se nezlob těším se na všechny Olda
taky by se nic nestalo kdyby jste ty názvy pro nás staré hřiby přeložili do češtiny

Napsal: úte 08 úno 2011, 22:54
od xlukas.cz
na prvni strane tohoto tematu jsou poradatelske informace ke srazu.
budou se prubezne menit, proto sledujte i je nejen diskuzi, ktera je tu o par stran dal.
Napsal: úte 08 úno 2011, 23:05
od Markéta
Měla bych návrh na aktivitu

kousek od Čejkovic ( cca 50 km ) leží obec Stupava, kde se dá domluvit zorbování.
Cena je 390,- Kč / osoba
http://www.rollingball.cz/index.html
takže, kdybyste se někdo chtěli přidat ( asi spíš v neděli ), ráda to domluvím.
Napsal: úte 08 úno 2011, 23:06
od dyno
Proč s tím přicházíš až teď....?

Napsal: úte 08 úno 2011, 23:08
od Markéta
Protože jsem si až teď vzpomněla

sorry
Napsal: úte 08 úno 2011, 23:10
od Duri
tak tomu sa hovori halucinacia to sa my moc paci inak chvilu som myslel ze mas namysli stupavu pri bratislave

Napsal: úte 08 úno 2011, 23:11
od Markéta
To byla taky první, která mi vyjela. Myslím samozřejmě Stupava, okr. Uherské Hradiště, ČR
Napsal: úte 08 úno 2011, 23:52
od xlukas.cz
Napsal: stř 09 úno 2011, 00:08
od dyno
tady poteče krev...

Napsal: stř 09 úno 2011, 09:46
od Jurko
Napsal: stř 09 úno 2011, 09:52
od xlukas.cz
ona to odeme bere marketa s rezervou. ale i tak by zaslouzila na holou

Napsal: stř 09 úno 2011, 10:53
od Jurko
to uz zachadza do erotiky
