Stránka 3 z 6
Napsal: pon 22 srp 2011, 20:28
od zetor203
Takze, radi prijdeme aj my, musim to este prebrat, ale pravdepodobne to bude tak ako na poslednej frndzalici, ze prijdeme dvoma autami teda

Behom kratkej chvyli oznamime definitivne rozhodnutie

Napsal: úte 23 srp 2011, 23:45
od Greg
ST 2011 jsme bohužel nezvládli, tak si musíme napravit reputaci

. Počítejte s námi (Greg + Petra), ale asi bez ubytka, přenocujem na Makově. Zálohu zasílám...
Napsal: stř 24 srp 2011, 09:05
od Jurko
Greg, budeme sa tesit, ked pridete. Prosim ta, posli mi do SS: tvoje cislo, a najma, ze ci pridete az v sobotu, alebo ako to mas premyslene.

Napsal: pát 26 srp 2011, 11:01
od dusan76
idem aj ja

Napsal: pát 26 srp 2011, 14:55
od Jurko
tesime sa!

Napsal: sob 27 srp 2011, 17:39
od marko583
dve dizlove kabria

Napsal: sob 27 srp 2011, 21:12
od jurage
Ahojky,taky se hlasime na sraz,ale dojedeme az na vecer kolem seste mozna i drive jeste uvidime.Takze Jurage + Zdenka
Napsal: ned 28 srp 2011, 00:43
od Jurko
Napsal: úte 30 srp 2011, 20:53
od xlukas.cz
Napsal: pon 05 zář 2011, 10:01
od jurage
zaloha poslana na ucet

Napsal: stř 07 zář 2011, 11:13
od zetor203
Tak bohužial to vyzerá že asi neprídeme... Baby tu plačú že nemajú nato peniaze... tak neviem no...
Napsal: stř 07 zář 2011, 14:09
od RavenS.
Napsal: stř 07 zář 2011, 16:37
od zetor203
Tak nakoniec som dokopal segru, ideme, neska pošlem zálohu

juchúúú

Napsal: stř 07 zář 2011, 23:03
od RavenS.
sak preto
Napsal: sob 10 zář 2011, 23:55
od Jurko
a idete zase traja?