Stránka 3 z 6

Napsal: pon 22 srp 2011, 20:28
od zetor203
Takze, radi prijdeme aj my, musim to este prebrat, ale pravdepodobne to bude tak ako na poslednej frndzalici, ze prijdeme dvoma autami teda :D Behom kratkej chvyli oznamime definitivne rozhodnutie :D

Napsal: úte 23 srp 2011, 23:45
od Greg
ST 2011 jsme bohužel nezvládli, tak si musíme napravit reputaci :-) . Počítejte s námi (Greg + Petra), ale asi bez ubytka, přenocujem na Makově. Zálohu zasílám...

Napsal: stř 24 srp 2011, 09:05
od Jurko
Greg, budeme sa tesit, ked pridete. Prosim ta, posli mi do SS: tvoje cislo, a najma, ze ci pridete az v sobotu, alebo ako to mas premyslene. :-)

Napsal: pát 26 srp 2011, 11:01
od dusan76
idem aj ja :D

Napsal: pát 26 srp 2011, 14:55
od Jurko
tesime sa! :-D

Napsal: sob 27 srp 2011, 17:39
od marko583
dve dizlove kabria :)

Napsal: sob 27 srp 2011, 21:12
od jurage
Ahojky,taky se hlasime na sraz,ale dojedeme az na vecer kolem seste mozna i drive jeste uvidime.Takze Jurage + Zdenka

Napsal: ned 28 srp 2011, 00:43
od Jurko
Pre vsetkych prihlasenych: http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=3526 - OBJEDNAVKA JEDLA :wink:

Napsal: úte 30 srp 2011, 20:53
od xlukas.cz

Napsal: pon 05 zář 2011, 10:01
od jurage
zaloha poslana na ucet :wink:

Napsal: stř 07 zář 2011, 11:13
od zetor203
Tak bohužial to vyzerá že asi neprídeme... Baby tu plačú že nemajú nato peniaze... tak neviem no...

Napsal: stř 07 zář 2011, 14:09
od RavenS.
:evil:

Napsal: stř 07 zář 2011, 16:37
od zetor203
Tak nakoniec som dokopal segru, ideme, neska pošlem zálohu :D juchúúú :D

Napsal: stř 07 zář 2011, 23:03
od RavenS.
sak preto

Napsal: sob 10 zář 2011, 23:55
od Jurko
a idete zase traja?