Stránka 3 z 9

Napsal: čtv 10 lis 2011, 06:47
od DYK77
moc pekne, si myslim, ze pata a sesta od konce stoji za vlozeni.

Napsal: úte 29 lis 2011, 13:04
od houzar
dodávka fotek nějak stagnuje nee?

Napsal: úte 29 lis 2011, 22:59
od Gibon
Jako vždy?

Napsal: úte 29 lis 2011, 23:06
od MausX
Kdy je uzavirka?

Napsal: stř 30 lis 2011, 07:50
od dyno
V půlce dubna.

Napsal: stř 30 lis 2011, 07:55
od xlukas.cz
jeslti chcete cekat na snih, tak to se asi nedockate. na to ste meli myslet ze zacatku roku, kdyz bylo snehu az az.

Napsal: stř 30 lis 2011, 08:58
od Jurko
fotku so snehom som ponukol ;)

Napsal: stř 30 lis 2011, 11:37
od MausX
dyno píše:V půlce dubna.
:lol: *1*

Napsal: stř 30 lis 2011, 18:40
od houzar
Obrázek

Napsal: stř 30 lis 2011, 22:39
od DYK77
Letos kde nic tu nic. Jak málo jsem jezdil, tak málo jsem fotil a ještě blbě :roll:

http://www.smart3.phorum.cz/SAC/Vlastni ... ar%202012/

Napsal: stř 30 lis 2011, 23:08
od MausX
Ta prvni je uzasna

Napsal: pát 02 pro 2011, 22:51
od DYK77
Zasebe bych navrhoval dát fotky do černobíla a nechat v barvách jen auta :oops:

Napsal: sob 03 pro 2011, 14:19
od MausX
No jo ale co ti co maji auta cernobila nebo cerna? :lol:

Napsal: sob 03 pro 2011, 15:17
od dyno
To ale není tvůj případ, ne ? Ty tam se svojí slonovinovou kostí určitě vynikneš na každý fotce :D

Napsal: ned 04 pro 2011, 11:28
od MausX
No kdyz to rikas :D