Napsal: ned 04 pro 2011, 23:14
Děkujeme Gibonovi za pozvání, a soupeřům za férový mač
bylo to fajn.
Squash jsme hráli s Kimby poprvé a bavilo nás to, takže když bude čas a nálada, vyrazíme zas
PS mikrosystém jsme nakonec dali do zadního zavazadlového prostoru, je to opravdu mikro
Pár fotek od nás...
http://dyk77.rajce.idnes.cz/Mikulas_squash/

Squash jsme hráli s Kimby poprvé a bavilo nás to, takže když bude čas a nálada, vyrazíme zas
PS mikrosystém jsme nakonec dali do zadního zavazadlového prostoru, je to opravdu mikro
Pár fotek od nás...
http://dyk77.rajce.idnes.cz/Mikulas_squash/
