Stránka 3 z 3

Napsal: ned 04 pro 2011, 23:14
od DYK77
Děkujeme Gibonovi za pozvání, a soupeřům za férový mač :-) bylo to fajn.
Squash jsme hráli s Kimby poprvé a bavilo nás to, takže když bude čas a nálada, vyrazíme zas :) :)
PS mikrosystém jsme nakonec dali do zadního zavazadlového prostoru, je to opravdu mikro :lol:

Pár fotek od nás...

http://dyk77.rajce.idnes.cz/Mikulas_squash/

Obrázek

Napsal: pon 05 pro 2011, 09:33
od xlukas.cz
a ty nezverejnene fotky jsou kde?

Napsal: pon 05 pro 2011, 12:48
od DYK77
Jaké nezveřejněné fotky ?

Napsal: pon 05 pro 2011, 12:56
od xlukas.cz
mimco? rodice? ... ;-)

Napsal: pon 05 pro 2011, 21:31
od kimby
všechny naše fotky jsou v odkazu, více nebylo

Napsal: pon 05 pro 2011, 21:46
od xlukas.cz
skoda :(

Napsal: úte 06 pro 2011, 08:30
od michmartin
... chci také poděkovat panu Gibonovi za organizaci a načasování - můj odborny, technicky dozor nebyl ani moc potřeba - rád sem také viděl našeho pana předsedu, který k nám dorazil až z takové dálky ... , opravdu přijemně strávený den ...

PS : byla také super spanilá jízda po Praze 1 - stále však dokola - ale nakonec to náplavka u Vltavy jistila ... 8E