Napsal: pát 15 lis 2013, 11:27
netvrdim ze pojedu ale zacinam vazne uvazovat

Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Mám americkej obytňák Ford Santara (10vál. s výkonem 235kw) na plyn! R.v.2010 a na ttažném mám podle papírů 4t. Takže si myslí úplně vpoho! On je teda otypovanej až na 9 lidí ale to už je moc! Ideál je těch 6 aby měl každej i své pohodlí a soukromíJBC píše:Hele, to auto to utáhne, to jo, ale může se to vůbec za tak lehkým autem táhnout? Ten naložený vlek může mít tak 2,5 tuny...xlukas.cz píše:kdo ma takovy vlek, auto, ktere ho odtahne a ridicak?
JJ to je ten typ s jiným motorem akorát jsem v 2010 když jsem si to přitáhl tak jsem předělal klimu a kuchyň bo ta byla poškozená plamenem a přitom jsem vyměnil ty strašné dvířka na skříňkách a šuplících za nové hladké,jó a taky přitom proběhla výměna audio a video techniky za moderní(lcd,satelit).xlukas.cz píše:takze prakticky luxusni barak na kolech![]()
http://www.ebay.com/itm/used-rv-01-Sant ... Vs_Campers
No tak to je úplně vpoho! Největší zima co jsem vněm zažil tak bylo -28 ale vevnitř bylo +22 a to celou noc a to jsme nejeli naplno-bez problému!Jsou tady 3x plynovej ebersprecher(nádrž na LPG je 440lit) takže to topí jak vzteklé(spotřeba plynu za noc cca.10-13lit.za noc) ! Okna jsou izothermy a je to zaizolovanéi pod plechem a zdí! A v létě opačně-venku hrubo přes 40(Sicílie) ale v autě vpoho 20 ale nesmíš vylézt ven bo sebou sekneš!xlukas.cz píše:to by me prave zajimalo, jak je to v zime. jestli je to dobre zaizolovane a udrzi se v tem teplo.
Ivana znám osobně a můžu Ti říct že by nemohl aspoň teda né ve verzi 4X4 ale možná tak v 6X6 ale to už jsi zas někde jinde jak finančně tak i prostorově! Byl jsem s ním na 2 expedicích(né sním v autě ale s expedičním Patrolem a můžu Ti říct že udělal velice dobře že to vzadu zkosil(i tak tam má pěkné rýhy) a tím terénem co jsme jeli tak i Patrol už mrčel! A Ivan nejezdí s plno lidma na palubě! Večer to je jiná to by se rozdal(vozí sebou fakt všecko-od jídla a pití až po servisní nářadí-i svářečku) má a to na rozdíl od nás místo! A 4kolku co vozí vzadu tak tá už jednou zachránila život!xlukas.cz píše:na tak obri auto tam ma vevnitrku malo mista. chapu, ze to ma i do terenu, ale ... mohl pouzit prodlouzenou verzi.
On tam měl bejt původně SMART ale nakonec vyhrála 4kule(Polárka 500) no holt ta je i do terénu(tím nemyslím polní cestu) narozdíl od Smarta! Svou váhu vtom sehrála i váha vozidel! Ono je to fakt už velká páka a v terénu se to pěkně smýká!xlukas.cz píše:podle fotek sem si myslel, ze tu 4kolku ma na hydraulickem cele. az potom sem si precetl, ze je to na pevno a pouze sklopne k autu. ovsem neveril bys, co me napadlo ... ze si tam mel dat smarta nebo aspon na vozik za auto smarta![]()