Stránka 3 z 3

Napsal: pon 25 srp 2014, 15:16
od JBC
To je fakt, Ty máš tu plátěnou střechu. To my, se sklem ...

Napsal: pon 25 srp 2014, 22:06
od Jindřich
My se můžeme v takovém případě i zevnitř koukat ????!! *VV* *VV*

Napsal: pon 25 srp 2014, 22:10
od Winterwolf
No kdyz ja jsem jeste v tom veku,ze dam auto Worlovi a s hezkou holkou co mam doma si zajdu na vino ;-)

Napsal: pon 25 srp 2014, 22:20
od Jindřich
To my, my si dáme nejdříve to víno a to bys koukal , jak jsou pak všechny holky hezký ??? *trsám* *trsám*

Napsal: pon 25 srp 2014, 22:41
od JBC
Proč chodit s tou, co máš doma?

Napsal: úte 26 srp 2014, 05:58
od Winterwolf
Jindrich : *1* *1* *1*


JBC: je to levnejsi, nemusis ji opit aby neco bylo :twisted: A hlavne dve s emi do Smarta nevejdou :x

Napsal: úte 26 srp 2014, 22:42
od Jindřich
Víš , co říkal Polívka ( kurva hoši .......), jaká je výhoda manželství ......??? *VV* *VV* *VV*

Napsal: stř 27 srp 2014, 05:59
od Winterwolf
A prave proto nejsme svoji :twisted: :twisted:

Napsal: pát 29 srp 2014, 11:03
od houzar

Napsal: čtv 04 zář 2014, 21:52
od Winterwolf
Jsme to tu nejak zaplevelili ze mi ani Worla neodpověděl, takze chlape jak jsi na tom:?: Troufnes si na strechu:?: Diky Lukas

Re: Tepování a čištění interieru aut

Napsal: pát 21 srp 2015, 05:56
od houzar