Stránka 3 z 3
Napsal: pon 25 srp 2014, 15:16
od JBC
To je fakt, Ty máš tu plátěnou střechu. To my, se sklem ...
Napsal: pon 25 srp 2014, 22:06
od Jindřich
My se můžeme v takovém případě i zevnitř koukat ????!!

Napsal: pon 25 srp 2014, 22:10
od Winterwolf
No kdyz ja jsem jeste v tom veku,ze dam auto Worlovi a s hezkou holkou co mam doma si zajdu na vino

Napsal: pon 25 srp 2014, 22:20
od Jindřich
To my, my si dáme nejdříve to víno a to bys koukal , jak jsou pak všechny holky hezký ???

Napsal: pon 25 srp 2014, 22:41
od JBC
Proč chodit s tou, co máš doma?
Napsal: úte 26 srp 2014, 05:58
od Winterwolf
Napsal: úte 26 srp 2014, 22:42
od Jindřich
Napsal: stř 27 srp 2014, 05:59
od Winterwolf
A prave proto nejsme svoji

Napsal: pát 29 srp 2014, 11:03
od houzar
Napsal: čtv 04 zář 2014, 21:52
od Winterwolf
Jsme to tu nejak zaplevelili ze mi ani Worla neodpověděl, takze chlape jak jsi na tom:?: Troufnes si na strechu:?: Diky Lukas
Re: Tepování a čištění interieru aut
Napsal: pát 21 srp 2015, 05:56
od houzar