Stránka 3 z 5
Re: Registrační značka na přání
Napsal: sob 06 úno 2016, 01:14
od daniel
Nesmí se použít písmena, která jdou zaměnit s nulou, jako "O" a "Q", pak "W" a "CH", protože jsou široké, ale to jde upravit "C" a pak dát "H". S těmi názvy automobilek/firem strašili, ale nakonec to jde. Omezilo se to taky pouze hanlivými výrazy, které tam být nesmějí. Oproti vám máme o znak více a není tam určení žádného okresu/kraje, tak nejsme omezeni začátkem názvu, což je podstatně lepší. Jak ti ji ukradnou tak smůla, stejně jako u vás, stejnou již nevydají, tak alespoň to kvalifikují jako trestný čin, pač šlohnout klasickou značku je "pouze" přestupek.
Re: Registrační značka na přání
Napsal: sob 06 úno 2016, 08:08
od xlukas.cz
mam na vas dotaz nebo co si o tom myslite ... u nas je jedna firma, co znacky vyrabi a jak se zjistilo, tak z toho maji ooobrovsky kseft. proc nase politiky nenapadlo delat to stejne jako v nemecku. pred kazdym magistratem je minimalne jedna budka, kde se sjednava pojisteni a vydavaji znacky. dojde se tam strci se jim papir z uradu jake slozeni ma znacka met oni maji masinku kam naskladaji kombinaci te znacky, vlozi na to tabulku. prolisuji ty znaky a dvakrat pres to prejedou deskou s barvou a za par sekund podaji hotovou znacku. cca prace na 5 minut. zakaznik tam stoji a diva se, jak delaji. neco jako u vyroby klicu nebo pri oprave bot. proste bomba. asi na to maji licence a jsou hlidani. musi kazdou znacku beztak evidovat a mit na ni papir z uradu. pokud to maji povolene, tak je vyhoda, ze vezmou ciste tabulky a vytlaci vam co chcete. treba do garaze nebo obyvaku

.
jinak tu znacku na prani u nas asi prinytovat, a jeste prilepit mamutem. to jen tak nekdo na ulici nezdela.
jeste je jedna otazka ... kdyz nabourate, znicite znacku, tak vam tu puvodni uz nedaji?
jinak trestny cin moze byt cokoliv, co tak nase policie kvalifikuje jako trestny cin a vybere si ze seznamu trestnych cinu. potom je dulezite, aby to prokazala.
Re: Registrační značka na přání
Napsal: sob 06 úno 2016, 21:23
od Jindřich
Lukáši, u nás by to taky šlo, ale těch budek by bylo pět, v té první by jsi vystal frontu na potvrzení, že můžeš do druhé budky, tam by to bylo to samý a tak dále.Až by jsi nakonec vystál všechny fronty a dostal se konečně do tý pátý,poslední - tam by byl nápis PRO NEMOC ZAVŘENO , nebo něco podobnýho, víš přeci jak se u nás neustále snižuje administrativa ??.
Jinak máš pravdu, když přijdeš nějakým způsobem o tu značku na přání, novou nedostaneš, musíš koupit jinou, jinej text.
Re: Registrační značka na přání
Napsal: sob 06 úno 2016, 21:37
od Honza Max
Jindřich - "... když přijdeš nějakým způsobem o tu značku na přání, novou nedostaneš, musíš koupit jinou, jinej text...."
Myslím si,že máš pravdu.To budou mít úřady rejžo.

Re: Registrační značka na přání
Napsal: ned 07 úno 2016, 01:07
od daniel
Pokud značku doneseš poškozenou třeba z bouračky, tak ti novou udělají za 600 Kč. Pokud ji nemáš, tak bohužel smůla, novou tu stejnou už nedostaneš...
Re: Registrační značka na přání
Napsal: ned 07 úno 2016, 13:03
od xlukas.cz
Re: Registrační značka na přání
Napsal: ned 07 úno 2016, 21:20
od daniel
Mamuta neriskuji, pač bych to musel někdy prodávat bez obou nárazníků, které bych sekáčem zlikvidoval

Mám to heftnuté oboustrannou lepící páskou a nýtem v každém rohu

Re: Registrační značka na přání
Napsal: ned 07 úno 2016, 21:39
od JBC
Hele, že Ty sis změnil nick?
Re: Registrační značka na přání
Napsal: úte 09 úno 2016, 22:23
od daniel
Jj poprosil jsem Dyka, který byl tak hodný, ať mi změní historické dancule z roku 2006 na dainel, pod kterým mi běží mail, webové stránky, podpisy na obrazech, ochranný znak na fotkách atd. Dal mi to bez obrácení písmen na klasické daniel, ale nevadí, nepočítal s tím, že to může někdo mít obráceně

Re: Registrační značka na přání
Napsal: čtv 18 úno 2016, 15:39
od Druzeta
Re: Registrační značka na přání
Napsal: čtv 18 úno 2016, 20:17
od daniel
Na cizí auto se nesahá a je úplně jedno za jakým účelem... sekat hnáty

Re: Registrační značka na přání
Napsal: čtv 18 úno 2016, 23:07
od Honza Max
To souhlasim, ale jak koukám tak na auta těchto modelu Taxi tak mužou bejt radi,že to jsou jen obyčejné SPZ značky a né okna,kola, atd.?? Nedej boha,že jim to někdo nepodpalil když se tak veřejně chlubí.

Re: Registrační značka na přání
Napsal: pát 19 úno 2016, 12:26
od mugwai59
daniel píše:Na cizí auto se nesahá a je úplně jedno za jakým účelem... sekat hnáty

Moje rec, a uz rodicum, ktery to u fakanu ignorujou a tolerujou jim to (videl jsem mockrat jak se fakan otira vsemozne o auto, sype pisecek lopatickou za okna dveri - dokonce !):).
Aby meli fakani hned primy priklad a nedelali to az z nich cosi mozna jednou vyroste:).
Je to absolutni projev neucty k drine jinyho cloveka, ktery si kolikrat za tezky lowe (pro nej) ten autak koupil.
Cize ano, obecne sekat pracky:).
Re: Registrační značka na přání
Napsal: pát 19 úno 2016, 19:41
od JBC
Co na auta ... na cizí letadla ti parchanti sahají! Co sahají ... zkoušejí kvedlat pohyblivými i nepohyblivými částmi, mačkat tu i tamhle (třeba potah na křídle), vylezou Ti na to, aby se mohli vyfotit ... Verbež je to!
Re: Registrační značka na přání
Napsal: pát 19 úno 2016, 22:00
od Jindřich
Ještě horší jsou ty trpaslíci, ty potvory ti vlezou všude
