Stránka 3 z 3

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: ned 06 srp 2017, 10:14
od DYK77
Pocasko vydrzelo tip top co? Tak nahodte alespon nejake fotky :-)

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: pon 07 srp 2017, 08:45
od zdeny35
jj počasí bylo super, ukecal jsem, tedy doufám, JBC, aby sem nahodil nějaké fotky a komentář, jako pro Kuňku. Dnes je ale ještě se svou paní u nás na plzeňsku, tak snad jak bude mít čas :-)

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: pon 07 srp 2017, 10:56
od cervik
tady jsem si dovolil sdílet aspoň video ze spanilky

https://youtu.be/9rk85wxXhNg

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: pát 11 srp 2017, 11:37
od JBC
Jo, kdyby se náhodnému návštěvníkovi nechtělo číst všechny ty kecy napsané v TOMTO TÉMATU, může si otevřít TENTO odkaz do Galerie SAC, kde je několik fotografií, o které se "recenze" opírá. Ale ty kecy jsou u těch fotek taky ...

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: pát 11 srp 2017, 12:34
od cervik
tak ten komentář k poslední fotce v galerii mě hodně pobavil :lol: :lol:

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: pát 11 srp 2017, 16:41
od JBC
Sám to říkal. Sice jsem tam tu fotku původně dal z úplně jiného důvodu, ale nakonec jsem usoudil, že si ho nebudu dobírat a naopak ho pochválím. 11 kg, to je úctyhodnej výkon!

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: sob 12 srp 2017, 21:47
od Liborek
Tak koukám, moc pěkná akce. Mrzí mě, že jsem se nemohl rozdvojit. Já pobíhal s hasičema po kopcích kolem Harrachova. Také výborná akce - přece to bylo hlavně pro děti. Prostě dvakrát škoda. Ovšem do airparku zřejmě vyrazím sólo. Pěkné fotky a super komentář. Chválím JBC.

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: ned 13 srp 2017, 21:57
od JBC
Tak si ten Air Park nech za rok! Jestli kluci udělají druhý ročník, tak sice vyberou jiné cíle, ale Ty přijedeš o den dříve nebo odjedeš o den později a v tom dni navíc si Air Park projdeš skz naskrz - a zabiješ dvě mouchy jednou cestou!

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: ned 13 srp 2017, 22:21
od zdeny35
Přesně tak jak říká JBC. Určitě vybereme jiné cíle, ale jak to udělal on i kluci ze Slovenska, uděláš si výlety i podle sebe a strávíš krásný víkend u nás :-)

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: ned 13 srp 2017, 22:49
od JBC
Jako že nemusím prolejzat hrady nebo zámky zevnitř, ale zvenku se na ty hezký rád podívám - třeba na Kuňce, nebo na Švihově, ovšem ... jak bylo to krásný počasí, tak z věže svatýho Bartoloměje byl tak NÁDHERNEJ VÝHLED, to se ani slovama nedá popsat!

Re: 5.8.2017 - Smarti v Air Parku Zruč u Plzně

Napsal: stř 23 srp 2017, 08:57
od ufo
škoda,byli jsme v tu dobu na dovolené v itálii :(
Dana