Stránka 3 z 11
Napsal: úte 29 črc 2008, 02:48
od DYK77
David0600 píše:kimby píše:Ještě, že už je po 22. hod

doufám že si vytáhla kozačky

Si pis, a taky bicik a sedlo

Napsal: úte 29 črc 2008, 10:18
od David0600
můžeš chodit

Napsal: stř 30 črc 2008, 12:45
od DYK77
Jo už jsem si i sednul k fóru

Napsal: stř 30 črc 2008, 12:49
od David0600
Napsal: úte 05 srp 2008, 16:55
od Barbora
Napsal: úte 05 srp 2008, 23:54
od DYK77
Barman ze mě nebude

Napsal: stř 06 srp 2008, 00:12
od David0600
ochlasta taky ne

Napsal: stř 06 srp 2008, 00:14
od DYK77
Tak zase, když se sejdu s někým, kdo hodně leje já vůbec, tak jsme oba v průměru v dobré náladě

Napsal: stř 06 srp 2008, 00:27
od David0600
Napsal: stř 06 srp 2008, 11:27
od Gibon
Parchanti zkažený. Co jste mi to napsali do profilu. Co to je tohle to? No? Čím budu uchvacovat? Jak to tam je dlouho? Já si ani nevšimnul

Počkejte na srazu. Budou dřepy z výskokem a sklapovačky. Teplákovky sebou

Já vám zatnu tipec.
Napsal: stř 06 srp 2008, 12:30
od Gibon
Tady máme nepochobně pachatele.

Napsal: stř 06 srp 2008, 13:56
od David0600

já nemám kérku

Napsal: stř 06 srp 2008, 15:25
od houska
Gibon píše:Parchanti zkažený. Co jste mi to napsali do profilu. Co to je tohle to? No? Čím budu uchvacovat? Jak to tam je dlouho? Já si ani nevšimnul

Počkejte na srazu. Budou dřepy z výskokem a sklapovačky. Teplákovky sebou

Já vám zatnu tipec.
je to výstižné-šikovný jak hrábě do kapsy
Napsal: stř 06 srp 2008, 16:54
od David0600
Napsal: stř 06 srp 2008, 22:10
od kimby
Davide, buď rád, že nejedeš na sraz

tedy byl-li odhalen správný pachatel
