Stránka 3 z 11

Napsal: úte 29 črc 2008, 02:48
od DYK77
David0600 píše:
kimby píše:Ještě, že už je po 22. hod :lol:
doufám že si vytáhla kozačky :lol:
Si pis, a taky bicik a sedlo :-D

Napsal: úte 29 črc 2008, 10:18
od David0600
můžeš chodit :lol:

Napsal: stř 30 črc 2008, 12:45
od DYK77
Jo už jsem si i sednul k fóru :lol:

Napsal: stř 30 črc 2008, 12:49
od David0600
:lol:

Napsal: úte 05 srp 2008, 16:55
od Barbora

Napsal: úte 05 srp 2008, 23:54
od DYK77
Barman ze mě nebude :?

Napsal: stř 06 srp 2008, 00:12
od David0600
ochlasta taky ne :P

Napsal: stř 06 srp 2008, 00:14
od DYK77
Tak zase, když se sejdu s někým, kdo hodně leje já vůbec, tak jsme oba v průměru v dobré náladě :lol:

Napsal: stř 06 srp 2008, 00:27
od David0600
:lol:

Napsal: stř 06 srp 2008, 11:27
od Gibon
Parchanti zkažený. Co jste mi to napsali do profilu. Co to je tohle to? No? Čím budu uchvacovat? Jak to tam je dlouho? Já si ani nevšimnul :evil: Počkejte na srazu. Budou dřepy z výskokem a sklapovačky. Teplákovky sebou :!: Já vám zatnu tipec.

Napsal: stř 06 srp 2008, 12:30
od Gibon
Tady máme nepochobně pachatele.
Obrázek

Napsal: stř 06 srp 2008, 13:56
od David0600
:lol: já nemám kérku :lol:

Napsal: stř 06 srp 2008, 15:25
od houska
Gibon píše:Parchanti zkažený. Co jste mi to napsali do profilu. Co to je tohle to? No? Čím budu uchvacovat? Jak to tam je dlouho? Já si ani nevšimnul :evil: Počkejte na srazu. Budou dřepy z výskokem a sklapovačky. Teplákovky sebou :!: Já vám zatnu tipec.
je to výstižné-šikovný jak hrábě do kapsy

Napsal: stř 06 srp 2008, 16:54
od David0600
:lol:

Napsal: stř 06 srp 2008, 22:10
od kimby
Davide, buď rád, že nejedeš na sraz :lol: tedy byl-li odhalen správný pachatel :wink: