Napsal: stř 25 čer 2008, 14:54
tak to je co říct
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Tak to nebyla žádná hrůza. Bez tak tam máš jen telefoní seznam, encyklopedii piva a vybranou vkladní knížkuhouska píše:jo jak se tu válím smíchy tak se na mě sesypala knihovna
maji.David0600 píše:toho maj né
Gibon píše:Tak to nebyla žádná hrůza. Bez tak tam máš jen telefoní seznam, encyklopedii piva a vybranou vkladní knížkuhouska píše:jo jak se tu válím smíchy tak se na mě sesypala knihovna
nic jinýho nedělámDavid0600 píše:zase kalíš
zase začínáte opilci?David0600 píše:Gibon píše:Tak to nebyla žádná hrůza. Bez tak tam máš jen telefoní seznam, encyklopedii piva a vybranou vkladní knížkuhouska píše:jo jak se tu válím smíchy tak se na mě sesypala knihovna
zatím seznamem má ještě vypitou placatku malin
houska píše:tak to je co říct
kouknete na to a kdyz tak chci znat vas nazor! dik![]()
[/quote]