Stránka 3 z 5

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:54
od houska
tak to je co říct

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:57
od xlukas.cz
rodice si nejspis prali chlapecka :)

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:04
od David0600
toho maj né

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:08
od houska
to je rachot :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:11
od David0600
něco slyšíš? :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 15:15
od houska
jo jak se tu válím smíchy tak se na mě sesypala knihovna

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:10
od David0600
zase kalíš :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 21:52
od Gibon
houska píše:jo jak se tu válím smíchy tak se na mě sesypala knihovna
Tak to nebyla žádná hrůza. Bez tak tam máš jen telefoní seznam, encyklopedii piva a vybranou vkladní knížku :lol:

Napsal: čtv 26 čer 2008, 07:51
od xlukas.cz
David0600 píše:toho maj né
maji.

radsi uz nic. nebo si v tom zase vymacham hubu.

Napsal: čtv 26 čer 2008, 11:30
od David0600
Gibon píše:
houska píše:jo jak se tu válím smíchy tak se na mě sesypala knihovna
Tak to nebyla žádná hrůza. Bez tak tam máš jen telefoní seznam, encyklopedii piva a vybranou vkladní knížku :lol:

zatím seznamem má ještě vypitou placatku malin :lol:

Napsal: pát 27 čer 2008, 15:30
od houska
David0600 píše:zase kalíš :lol:
nic jinýho nedělám :lol:

Napsal: pát 27 čer 2008, 15:47
od houska
David0600 píše:
Gibon píše:
houska píše:jo jak se tu válím smíchy tak se na mě sesypala knihovna
Tak to nebyla žádná hrůza. Bez tak tam máš jen telefoní seznam, encyklopedii piva a vybranou vkladní knížku :lol:

zatím seznamem má ještě vypitou placatku malin :lol:
zase začínáte opilci?

Napsal: pát 27 čer 2008, 17:06
od DYK77
houska píše:tak to je co říct
:lol:

Napsal: pát 27 čer 2008, 17:11
od DYK77
kouknete na to a kdyz tak chci znat vas nazor! dik 8)
Obrázek[/quote]

Tak hrozný by to nebylo, kdyby nápis tak děsně neoříznul podle zakřivení dveří. Dej si tam nick name :)

Napsal: ned 22 úno 2009, 21:48
od dodo555
nemate niekto logo smart s tym trojuholnikom v "a" tak ako je to na tomto smarte.

nasiel som nejake ale maju nejake divne krive "s"