Napsal: pát 12 zář 2008, 11:54
to už ti nikdo neopáře
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Ne tak je jasne ze je treba to odborne posoudit. Odborna komise jiz funguje, jen tedy zatim neni co posuzovat. Takze hod tam dalsiteri píše:já nescu být MikeDavid0600 píše:přesně, vítej miku
sím, sím smutně koukám.. já už na tebe budu napořád hodnáDavid0600 píše:to už ti nikdo neopáře
ani malinká vyjímečka?David0600 píše:víš přeci že nikomu nevěřím
No hod tam dalsiteri píše:ch jo, co já s tím budu dělat?
hele a ty už toho nech..Pajik píše:No hod tam dalsiteri píše:ch jo, co já s tím budu dělat?
samec? a co takhle samice?David0600 píše:ještě tam můžeš mít samec
Hihihihihihihi, jsem Te dostal. Chvilku jsi sice klickovala, ale nakonec, marna slava, neni dokumentace, budes asi Mike.teri píše:hele a ty už toho nech..Pajik píše:No hod tam dalsiteri píše:ch jo, co já s tím budu dělat?