Stránka 22 z 70

Napsal: pát 12 zář 2008, 11:54
od David0600
to už ti nikdo neopáře

Napsal: pát 12 zář 2008, 11:55
od Pajik
teri píše:
David0600 píše:přesně, vítej miku
já nescu být Mike :cry:
Ne tak je jasne ze je treba to odborne posoudit. Odborna komise jiz funguje, jen tedy zatim neni co posuzovat. Takze hod tam dalsi :-)

Napsal: pát 12 zář 2008, 11:58
od teri
David0600 píše:to už ti nikdo neopáře
sím, sím smutně koukám.. já už na tebe budu napořád hodná :D slibuju, fakt na holej pupík! :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 11:58
od David0600
víš přeci že nikomu nevěřím

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:00
od teri
David0600 píše:víš přeci že nikomu nevěřím
ani malinká vyjímečka? :)

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:01
od David0600
proberem to s adminama na poradě, ale myslím že to neprojde :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:02
od teri
ch jo, co já s tím budu dělat?

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:03
od David0600
místo teri budeš mít přezdívku mike no

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:04
od teri
tak to ne, na to seru :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:04
od Pajik
teri píše:ch jo, co já s tím budu dělat?
No hod tam dalsi :-)

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:05
od David0600
ještě tam můžeš mít samec :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:05
od teri
Pajik píše:
teri píše:ch jo, co já s tím budu dělat?
No hod tam dalsi :-)
hele a ty už toho nech.. :twisted:

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:05
od teri
David0600 píše:ještě tam můžeš mít samec :lol:
samec? a co takhle samice? 8)

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:07
od teri
jedu někam na oběd, tak ne že až se vrátím, tak moje přezdívka bude jiná.. :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:08
od Pajik
teri píše:
Pajik píše:
teri píše:ch jo, co já s tím budu dělat?
No hod tam dalsi :-)
hele a ty už toho nech.. :twisted:
Hihihihihihihi, jsem Te dostal. Chvilku jsi sice klickovala, ale nakonec, marna slava, neni dokumentace, budes asi Mike.