Napsal: ned 17 srp 2008, 11:20
jeste ne, ale pristi rok kolem vanoc bych se k tomu mohl priblizit.dyno píše:že se ptám tak nesměle.....máte tady taky někdo třeba najeto přes 200tkm ?
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
jeste ne, ale pristi rok kolem vanoc bych se k tomu mohl priblizit.dyno píše:že se ptám tak nesměle.....máte tady taky někdo třeba najeto přes 200tkm ?

jsem si říkala.. na fotce je necelých 40tis. a do příštích vánoc 200tis.? to bys byl velkej záodníkdyno píše:Jinak já jsem měl nedávno taky takový malý významný jubileum...![]()
Bohužel, tenhle byl jenom půjčenej
i ty kulišákudyno píše:to je takovej malej kvíz na nedělní odpoledne pro chytrý smart-hlavičky....
To co Smartíkem najedu je jen tak proteri píše:to jezdíš jen do schránky a zpět?
dyno píše:fajn.....tím pádem dáme závod kdo dřívmám podobný startovní podmínky
Schránky těžko, ale je šetřen na srazy a pro jiné účelyteri píše:to jezdíš jen do schránky a zpět?DYK77 píše:Pri tech mejch 7.000 Km za rok toho dosahnu za 30 let , jestli se toho dozijuPanter2004 píše:smart je auto jako kazde jine, benziny musi najet 250tis jako nic
Co to jsou ty jiny ucely?kimby píše: ...a pro jiné účely
no naše výletíkyDYK77 píše:Co to jsou ty jiny ucely?kimby píše: ...a pro jiné účely
kimby píše:no naše výletíkyDYK77 píše:Co to jsou ty jiny ucely?kimby píše: ...a pro jiné účely