Stránka 22 z 64

Napsal: ned 17 srp 2008, 11:20
od xlukas.cz
dyno píše:že se ptám tak nesměle.....máte tady taky někdo třeba najeto přes 200tkm ? :P
jeste ne, ale pristi rok kolem vanoc bych se k tomu mohl priblizit.

Napsal: ned 17 srp 2008, 12:04
od dyno
fajn.....tím pádem dáme závod kdo dřív :P mám podobný startovní podmínky :lol:

Napsal: ned 17 srp 2008, 12:10
od dyno
Jinak já jsem měl nedávno taky takový malý významný jubileum... :!:

Obrázek

Bohužel, tenhle byl jenom půjčenej

Napsal: ned 17 srp 2008, 15:03
od teri
beru zpet ... - nevsiml sem si textu pod obrazkem. myslel sem, ze reagujes na gibona


v poho :wink:

Napsal: ned 17 srp 2008, 15:12
od teri
dyno píše:Jinak já jsem měl nedávno taky takový malý významný jubileum... :!:

Bohužel, tenhle byl jenom půjčenej
jsem si říkala.. na fotce je necelých 40tis. a do příštích vánoc 200tis.? to bys byl velkej záodník :lol:

Napsal: ned 17 srp 2008, 15:17
od dyno
to je takovej malej kvíz na nedělní odpoledne pro chytrý smart-hlavičky.... :P

Napsal: ned 17 srp 2008, 16:22
od teri
dyno píše:to je takovej malej kvíz na nedělní odpoledne pro chytrý smart-hlavičky.... :P
i ty kulišáku :wink: to jsem ale chytrá hlavinka *trsám*

Napsal: ned 17 srp 2008, 16:42
od DYK77
teri píše:to jezdíš jen do schránky a zpět? :lol:
To co Smartíkem najedu je jen tak pro *zadek* :)
Celkově najedu asi 12 - 14.000 ročně, teď možná méně, protože chodíme s Kimby dost pěšky. Ne proto, abychom ušetřili, ale protože Smart Club a taky protože malý město :-) a tak bereme auto spíše jen na vékendové návštěvy a akce . Těch 7000Km Smartíkem není tak málo, znám lidi co najezdí celkově mnohem méně. U garáže je dost těch, kteří jezdí jen o vékendu na chalupu a zpět a v zimě stojí.

Napsal: ned 17 srp 2008, 16:45
od teri
chápu, chápu.. a vlastně vše bylo řečeno - protože Smartclub :lol:

Napsal: ned 17 srp 2008, 18:33
od xlukas.cz
dyno píše:fajn.....tím pádem dáme závod kdo dřív :P mám podobný startovní podmínky :lol:
:shock: :shock: delas snad express kuryra po evrope?
projdi si tema a uvidis, kolik mam ted ja. takovy slabsi prumer

Napsal: ned 17 srp 2008, 20:08
od kimby
teri píše:
DYK77 píše:
Panter2004 píše:smart je auto jako kazde jine, benziny musi najet 250tis jako nic
Pri tech mejch 7.000 Km za rok toho dosahnu za 30 let , jestli se toho doziju :lol:
to jezdíš jen do schránky a zpět? :lol:
Schránky těžko, ale je šetřen na srazy a pro jiné účely :wink:

Napsal: ned 17 srp 2008, 20:09
od kimby
A hlavně, do důchodu to máme tak akorát :lol:

Napsal: ned 17 srp 2008, 20:56
od DYK77
kimby píše: ...a pro jiné účely :wink:
Co to jsou ty jiny ucely? :-P

Napsal: ned 17 srp 2008, 21:28
od kimby
DYK77 píše:
kimby píše: ...a pro jiné účely :wink:
Co to jsou ty jiny ucely? :-P
no naše výletíky :wink:

Napsal: ned 17 srp 2008, 22:08
od xlukas.cz
kimby píše:
DYK77 píše:
kimby píše: ...a pro jiné účely :wink:
Co to jsou ty jiny ucely? :-P
no naše výletíky :wink:
8E *pisk*