Vtipy

Kecy které nejsou k věci
Odpovědět
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Ztroskotá letadlo na ostrově s lidojedy. Přežijí to jen Američan, Čech a Němec. Lidojedi je okamžitě objeví a vezmou je do tábora. Tam si je náčelník postaví do řady a říká:
„My vás pustit do lesa a vy si přinést jedno ovoce. Potom já rozhodnout co s vy.“
Všichni tři se vydají do lesa. První se vrátí Němec a má banán. Příjde k náčelníkovi a ten říká:
... „My ti to strčit do prdel. Ty zařvat a my sníst tě.“
A hned začali. Němec začal řvát jako by ho na nože brali. A tak byl lidojedy zabit.
Další přišel Čech s mandarinkou. Příjde k náčelníkovi a ten opět říká:
„My ti to strčit do prdel. Ty zařvat a my sníst tě.“
Začnou. Jenomže Čech chytne brutální výtlem. Lidojedi nechápou a tak se náčelník ptá:„Co ty smát? Tebe nebolet?“
A Čech na to:„Ale jo bolí to, ale já jsem viděl Američana a ten si nese meloun!“
Obrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Chorche
Smart ACE
Příspěvky: 1057
Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

Ptá se bůh Adama: "Kde je Eva?"
Adam na to: " Ale smrděla jí buchta tak sem jí poslal k moři a se
opláchne."
Bůh odvětí: "Tos neměl dělat, já už to z těch ryb nedostanu."
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Tak pane - toto budete používat proti únavě, toto proti depresi a toto proti nervovému vypětí a stresu.
A - pane doktore - prosím Vás - nic jiného než slivovici nemáte?
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Martin Braun
Příspěvky: 222
Registrován: ned 08 srp 2010, 20:52
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Martin Braun »

Byl jsem ředitelem jedného velkého koncernového podniku.
Kávu mi vařila sexy sekretářka, do práce jsem jazdil Tatrou 613.
Jednou za mnou přišli, abych zaplatil 5 000,- Kč na pohřeb člena ÚV KSČ.
Řekl jsem, že za 5000,- Kč pochovám celý ÚV sám.

Od té doby jsem pracoval jako ředitel malého podniku.
Kávu mi vařila stará sekretářka, do práce jsem jezdil Tatrou 603.
Jednou mi vyčítali, že jsem nebyl na poslední schůzi KSČ.
Řekl jsem, že kdybych věděl, že je opravdu poslední, přišel bych s transparentem.

Od té doby jsem pracoval jako mistr.
Do práce jsem jezdil vlastním autem, kávu si vařil sám.
Na stěně jsem měl obraz Husáka a Lollobrigidy. Řekli mi, abych tu kurvu sundal.
Sundal jsem Husáka...

Od té doby jsem pracoval na výkopech.
Do práce jsem jezdil na kole a kávu jsem si nosil v termosce.
Když jsem kopal, přišli za mnou, aby si kolo schoval, že tady půjde sovětská delegace.
Řekl jsem, že se nemusí bát, kolo mám zamknuté a pojištené.


... a od té doby jsem byl nezaměstnaný ....
ale život mne poučil

... byl jsem dlouhé roky nezaměstnaný, pak přišel sametový převrat ...

Nechal jsem se rehabilitovat.

Od té doby pracuji v politice.
Kávu mi vaří sexy sekretářka, do práce mě vozí řidič v Audi.

Držím hubu a zvedám ruku, jak je potřeba.
Moje životní úroveň zase stoupá. Na výstřelky mládí jen v hezkém vzpomínám.
Smart fortwo coupé 62kW NightOrange 2011
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Obrázek

Obrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Příjde synek podnikatele za tatínkem a ptá se ho: "Tatí co je to politika"
Otec mu zamyšleně odpoví:"Víš synku, dám ti přiklad. Já zastupuji
podnikatele...
Maminka je stát. Ta mi vezme část peněz a přerozdělí je podle svého uvážení.
Naše služka, to je dělnická třída. Ta pro nás pracuje a my ji platíme.
Dědeček zastupuje odbory - ty dohlížejí na to, aby dělnická třída nebyla
vykořis?ována.
A tvůj malý bratříček? To je naše společná budoucnost... Už je ti to jasné
synu?"
Dořekne tatínek a čeká na odpověď, které se mu následně obratem dostane:
"No, mám v tom trošku zmatek, ale do rána si to ujasním, tati. Dobrou noc!"
S těmito slovy se odebere do pokoje.

V noci se probudí a cítí posraného bratříčka. Jde tedy za maminkou do
ložnice, ale tu nemůže probudit, tak jde do pokoje služky, kde uvidí tatínka
jak souloží se služkou a dědečka, který se na ně přes okno dívá. Rozbrečí se
a odejde do svého pokoje.

Když se ráno vzbudí, ptá se ho tatínek: "Tak co, už je ti to jasné?" A syn
mu záhy odpoví: "Ano, ale je to trošku jinak, než jsi řekl.. Asi takto: Stát
tvrdě spí, zatímco podnikatelé ojebávají dělnickou třídu a odbory tomu jen
nečinně přihlížejí.. No a naše společná budoucnost mezitím leží ve
sračkách"....
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Já bych nahrnul do Vltavy obě komory. Když tam nebude jedna banda, nastoupí druhá, je to všechno stejná "svoloď ". Však jsme si ji "vyzvonili". :twisted:
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Obrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Chorche
Smart ACE
Příspěvky: 1057
Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

Obrázek
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Uživatelský avatar
Chorche
Smart ACE
Příspěvky: 1057
Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

No neuvěříte co se mi dneska v noci stalo :
Ve 3 v noci u mě zvonil soused. Normálně přišel ve 3 v noci a zazvonil! Sem se tak lek, že mi málem vypadla vrtačka z ruky



Co slyšel jako poslední terminátor?.......
Hej more to je želézo...
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Martin Braun
Příspěvky: 222
Registrován: ned 08 srp 2010, 20:52
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Martin Braun »

Manželka se ptá manžela:"Miláčku, co si mam vzít na pláž, abych zaujala ostatní?"
Manžel se otočí a říká:"Zkus lyže ..."
Smart fortwo coupé 62kW NightOrange 2011
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Chorche píše:...že mi málem vypadla vrtačka z ruky
...Hej more to je želézo...
:lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
pbxpbx

Příspěvek od pbxpbx »

Konverzace Kolomana, Aladara a Erziky me opravdu pobavila. Asi si kvuli nim zalozim konto na fejsbuku more.

Ale ted vazne - to je skutecne nebo je to fejk? Jestli je to skutecne a prave (myslim ti wall posty na FB od skutecnych lidi pod skutecnymi jmeny o skutecnem tematu), tak mi zustavar rozum stat a zaroven padam ze zidle.
A jestli je to fejk, tak pripijim autorovi ke smyslu pro humor. *pivo*
Naposledy upravil(a) pbxpbx dne úte 06 bře 2012, 19:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

fejk, ty fotky jsou z policejní ústředná pátrá...
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Odpovědět