Stránka 23 z 70
Napsal: pát 12 zář 2008, 12:12
od David0600
mikyho samice
Napsal: pát 12 zář 2008, 12:14
od Pajik
David0600 píše:mikyho samice
Nebo mikyho samec, proste neni dukaz....
Napsal: pát 12 zář 2008, 12:17
od David0600
leda že by přišel pravej miky jestli teda není levej
Napsal: pát 12 zář 2008, 14:08
od Barbora
David0600 píše:asi je to frajer, ale jelikož ho nikdo nikdy neviděl tak začali být pochybnosti. asi jako u Bohdana
Co to kecáš???
![?ábel ]:-(](./images/smilies/icon_dabel.gif)
Napsal: pát 12 zář 2008, 14:16
od David0600
jé tady člověk taky nemůže nic napsat

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:17
od Barbora
Ona je to podstate pravda, protože si myslim, že Smarta si porizuji holky a bukvicei, protoze normalni chlap by si smartika nekoupil!

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:18
od David0600
sí voe tak jsem buď bukva nebo nejsem normální

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:22
od Barbora
Nebo jen neuníš řídit a parkovat tak sis poridil Smarta!

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:26
od David0600
samozřejmě jsem hodně špatnej řidič a parkování mi dělá problémy pořád.
a ještě mam důkaz dneska jsem vjel do nekázanky v protisměru a v kozí jsem jel kruhák jako angláni
Napsal: pát 12 zář 2008, 14:26
od xlukas.cz
Barbora píše:David0600 píše:asi je to frajer, ale jelikož ho nikdo nikdy neviděl tak začali být pochybnosti. asi jako u Bohdana
Co to kecáš???
![?ábel ]:-(](./images/smilies/icon_dabel.gif)
bohdan je pes, ne

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:27
od David0600
jo proto se tak rozčiluje

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:30
od xlukas.cz
to vis, na zviratka neda dopustit

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:30
od DYK77
Pajik píše:No hod tam dalsi

Ty wé, to už je po čtvrtý a Teri, teda Samec pořád nereaguje.
Ok Teri musíš to prokázat fotkou alespoň u Kimby. Hoď další

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:33
od David0600
kimby už shání zaměstnance?
jé to zas dostanu kotel
Napsal: pát 12 zář 2008, 14:35
od DYK77
Už zapala noteboka
