Stránka 23 z 70

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:12
od David0600
mikyho samice

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:14
od Pajik
David0600 píše:mikyho samice
Nebo mikyho samec, proste neni dukaz....

Napsal: pát 12 zář 2008, 12:17
od David0600
leda že by přišel pravej miky jestli teda není levej

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:08
od Barbora
David0600 píše:asi je to frajer, ale jelikož ho nikdo nikdy neviděl tak začali být pochybnosti. asi jako u Bohdana
Co to kecáš??? ]:-(

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:16
od David0600
jé tady člověk taky nemůže nic napsat :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:17
od Barbora
Ona je to podstate pravda, protože si myslim, že Smarta si porizuji holky a bukvicei, protoze normalni chlap by si smartika nekoupil! :evil:

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:18
od David0600
sí voe tak jsem buď bukva nebo nejsem normální :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:22
od Barbora
Nebo jen neuníš řídit a parkovat tak sis poridil Smarta! 8) *pisk*

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:26
od David0600
samozřejmě jsem hodně špatnej řidič a parkování mi dělá problémy pořád.

a ještě mam důkaz dneska jsem vjel do nekázanky v protisměru a v kozí jsem jel kruhák jako angláni

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:26
od xlukas.cz
Barbora píše:
David0600 píše:asi je to frajer, ale jelikož ho nikdo nikdy neviděl tak začali být pochybnosti. asi jako u Bohdana
Co to kecáš??? ]:-(
bohdan je pes, ne :?:

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:27
od David0600
jo proto se tak rozčiluje :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:30
od xlukas.cz
to vis, na zviratka neda dopustit :lol: :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:30
od DYK77
Pajik píše:No hod tam dalsi :-)
Ty wé, to už je po čtvrtý a Teri, teda Samec pořád nereaguje.
Ok Teri musíš to prokázat fotkou alespoň u Kimby. Hoď další :lol:

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:33
od David0600
kimby už shání zaměstnance? :lol:


jé to zas dostanu kotel

Napsal: pát 12 zář 2008, 14:35
od DYK77
Už zapala noteboka 8EX *výsm?ch*