Stránka 226 z 258
Napsal: pát 22 čer 2012, 20:32
od houzar
Blondýna porodí dvojčata a neustále pláče. Sestra se jí ptá proč pláče
Odpověď: „Nevím, s kým mám to druhé!“
Napsal: ned 24 čer 2012, 15:38
od houzar
Napsal: pát 29 čer 2012, 14:58
od houzar
Napsal: pát 29 čer 2012, 16:37
od houzar

a v této chvíli se začal Frantík v druhé lavici hrozně smát
uča se ptá: proč
odpo: sím souško já jsem vám viděl až nad kolena
uča: tak za dveře a do konce hodiny
záhy lojzík v první lavici opět smích
uča : proč?
sím souško já vám viděl až na kalhotky
uča : tak za dveře a budeš tam do koce vyučování
v tu chvíl se v poslední lavici zvedne Pepíček a při odchodu utrousí
tak hoši ahoj já přijdu až po prázdninách
Napsal: pon 02 črc 2012, 16:56
od houzar

Jede babka tramvají a nad ní stojí děda a pořád bubnuje holí do podlahy. Babka už to nevydrží a povídá:
- Musíte pořád třískat tou holí?
- Musím, odpoví děda, já si připomínám, že mám vystoupit v Bubenči.
- Já zase jedu na Malou stranu a taky tady neuchcávám.
Děti dostanou ve školce v hodině ekonomie pětikorunu, aby se naučily šetřit.
Za týden se ptá učitelka: "Tak, Janičko, co sis koupila?"
"Já jsem si koupila žvejkačku." "No, to by z tebe ekonomové neměli radost.
A co ty, Honzíčku?" "Já jsem si koupil bonbóny a v pytliku od nich jsem tejden nosil svačinu..."
"No, to už by šlo.
A co Pepíček?"
"No já si koupil jitrnici. Dones jsem ji domu, tam se s ní sestra celej večer milovala, pak jsme ji snědli, obal použil otec jako prezervativ, pak jsme do ní všichni nasrali a já ji odnes vrátit jako že je zkažená.
A TADY JE TA PĚTIKORUNA!!!"
Napsal: stř 04 črc 2012, 13:13
od houzar
Nový příspěvek
Romantické filmy ničí vztahy, protože budí v ženách pocit, že něco podobného je v životě potká. Podobně jsou klamání i muži pornem
Napsal: čtv 05 črc 2012, 06:24
od houzar
neuplácejte mě drobnými!

Napsal: pát 13 črc 2012, 15:02
od Chorche
Muž na ženu :"rači pereš nebo šiješ?"
"co to je za blbou otázku????"
"no řikám - rači pereš, nebo šiješ??"
"no ja nevim, asi rači šiju..."
"Tak to je fajn, já že jsem se posral a tak jsem to vystříh..."
Napsal: pát 13 črc 2012, 15:21
od Chorche
Rychlokurz marketingu.
Chcete alespon trochu porozumet marketingu? Neni to nic sloziteho.
Nektere druhy marketingu a jejich pravidla si dokonce muzete vyzkouset
i
v beznem zivote.
1. Jsi na vecirku a vidis fakt krasnyho chlapa. Prijdes k nemu a reknes
mu:
"V posteli jsem fakt dobra."
Tak tohle byl klasicky "direct marketing".
2. Jsi na vecirku s partou kamaradek a vidite fakt krasnyho chlapa.
Jedna z
kamaradek k nemu dojde a rekne mu: "Vidis tu holku tamhle? Ta
je v posteli
fakt dobra."
Tohle byla "reklama".
3. Jsi na vecirku a vidis fakt krasnyho chlapa. Prijdes k nemu a pozadas
ho
o jeho telefonni cislo. O dva dny pozdeji mu zavolas a reknes mu: "V
posteli
jsem fakt dobra."
Tohle byl pripad "telemarketingu".
4. Jsi na vecirku a vidis fakt krasnyho chlapa. Vstanes, upravis si
trochu
saty, pristoupis k nemu, nabidnes mu, ze si date sklenicku. Jdes
ho
doprovodit,
protoze se rozhodl odejit. Podas mu penezenku, protoze mu upadla.
Nabidnes
mu cigaretu a reknes mu: "V posteli jsem fakt dobra."
Tomuhle se rika "public relation" neboli P.R.
5. Jsi na vecirku a vidis fakt krasnyho chlapa. Vzpomenes si, ze ho
vlastne
uz znas. Prijdes k nemu, trochu mu osvezis pamet a reknes mu:
"Vzpominas,
jak dobra jsem byla v posteli?"
Tohle byl CRM - "customer relationship management".
6. Jsi na vecirku a vidis fakt krasnyho chlapa. On zajde za tebou a
rekne
ti: "Chtel jsem ti rict, ze v posteli jsi fakt dobra."
Tak tomuhle se rika "branding" neboli rozpoznani znacky a upoutani se na
ni.
7. Jsi na vecirku a vidis fakt krasnyho chlapa. Prijdes k nemu a reknes
mu:
"V posteli jsem nejlepsi."
Tak tohle byl klasicky priklad klamave reklamy
8. Jsi na vecirku s partou kamaradek a vidite fakt krasnyho chlapa.
Jedna z
kamaradek k nemu dojde a rekne mu: "Vidis tu holku tamhle? Ta
je v posteli
fakt desna, ja jsem mnohem lepsi."
Tohle byla nekala soutez.
9. Jsi na vecirku s partou kamaradek a vidis fakt krasnyho chlapa.
Prijdes k
nemu a reknes mu: "Nevim, co ti naslibovaly ostatni, ale ja
jsem v posteli
lepsi nez vsichni ostatni dohromady!".
Tohle bylo vyberove rizeni pro statni zakazku.
Napsal: ned 15 črc 2012, 18:32
od MausX
Vim ze nasledujici tema neni k smichu, ale jestli toto nekdo pochopi, tak je dobry.
Hecování mladíků na mostu ve Vídni skončilo tragicky, Čech se utopil
15. července 2012 15:15
V sobotu se ve Vídni utopil dvaadvacetiletý Čech. S kamarádem se hecovali na mostu nad Dunajem. Když skočil, už se mu nepodařilo vyplavat. Záchranáři pak hodiny tělo marně hledali. S odvoláním na policii to napsala agentura APA.
Tělo 22letého Čecha našli potápěči teprve v neděli ráno, po druhém muži zatím není stopy. Očitá svědkyně podle policistů vypověděla, že mladíci se na mostě hecovali a že v této jejich "zkoušce odvahy" pravděpodobně hrál roli alkohol.
Záchranáři přijeli na místo krátce poté, co kolemjdoucí zjistili, že ani jeden z mužů z vody nevyplaval. Nepodařilo se jim je ale najít.
Mladý Čech byl ve Vídni už týden a společně s přítelem tam kempovali. Právě on utonulého muže identifikoval poté, co v neděli potápěči jeho tělo vytáhli z Nového Dunaje.
Autoři: ČTK, iDNES.cz
http://zpravy.idnes.cz/ve-vidni-zemrel- ... anicni_brd
Napsal: ned 15 črc 2012, 21:59
od Jirka P
To mi spíš připomnělo jednoho našeho zpěváka, shodou okolností stejná řeka jen pár km po proudu dál....
Napsal: pon 16 črc 2012, 13:03
od houzar
Napsal: stř 18 črc 2012, 21:05
od houzar
Moje thajská přítelkyně tvrdí, že malý penis není ve vztahu na překážku. Já jí věřím. Stejně bych ale raději, kdyby neměla žádný..
Napsal: čtv 19 črc 2012, 13:28
od houzar
Napsal: čtv 26 črc 2012, 17:27
od houzar