Stránka 226 z 341
Napsal: pon 11 říj 2010, 21:22
od xlukas.cz
kdyz mne se nelibi. je to takove zaoblenejsi cls
Napsal: stř 13 říj 2010, 08:11
od Blanka0600
nejdřív jsem si myslela, že se to stalo někde ....... ale ono v Rakousku
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -nohu.html
Napsal: stř 13 říj 2010, 15:27
od xlukas.cz
Za většinu onemocnění prý může překyselení organismu
Za překyselení organismu často může nadměrná konzumace masa, mléka, kávy, cukru, sladkostí či průmyslově zpracovaných výrobků. Proto by se měla jíst zelenina v syrovém stavu.
co teda mame jest?
chtel bych videt, jak jsou vegetariani velezdravi, kdyz neji nic jineho nez syrovou zeleninu. to jim zase budou chybet jine latky, ktere jsou v tech zakazanych vecech.
dobra zprava pro pivare a vinare, pivo a vino tam neni, pivo je zdrave

strava
Napsal: stř 13 říj 2010, 15:41
od martin11
...po pivu jsem se nikdy nepřekyselil...páč kyselý pivo se ihned pozná....martin11
p.s ...a k tomu klobáska a vokurčička....a fernet...prostě vyvážená strava...

Napsal: pon 18 říj 2010, 09:20
od DYK77
vyvážená strava je dvařádky brambor a kolečko prejtu

Napsal: stř 20 říj 2010, 07:12
od houzar
Re: strava
Napsal: stř 20 říj 2010, 09:36
od Tomáš
martin11 píše:...páč kyselý pivo se ihned pozná....martin11
JJ, mívá na etiketě napsáno "geuze" nebo "gueuze"

Re: strava
Napsal: stř 20 říj 2010, 13:06
od martin11
...piju zásadně jen České pivo...a nejraději z pivovarů, které nejsou poněmčeny....páč třeba krušovice jsou hrozný ....
...takže žádný německý etikety....martin11

Napsal: čtv 21 říj 2010, 11:11
od houzar
Napsal: čtv 21 říj 2010, 11:21
od xlukas.cz
Napsal: čtv 21 říj 2010, 15:49
od xlukas.cz
za chvilku zavedou mytne i na chodniky a bude se platit za kazdy krok, ktery po ulici udelame
http://praha.idnes.cz/rath-chce-plosne- ... zpravy_sfo
Napsal: pát 22 říj 2010, 06:58
od Jurko
autíčka
Napsal: pát 22 říj 2010, 07:14
od martin11
Napsal: pát 22 říj 2010, 08:52
od xlukas.cz
nastesti
Nový pädverový Smart na báze Micry by však mal by iba dočasným riešením, pokia¾ nepríde na trh skutočný nástupca modelu ForFour niekedy v roku 2014.
Napsal: pát 22 říj 2010, 09:04
od xlukas.cz
vidim, ze v tom nejsme sami

nebo na slovensku neni problem s penezama jako u nas.
http://spravy.pravda.sk/na-peresi-vyasf ... egiony_p23