Stránka 227 z 258
Napsal: stř 01 srp 2012, 12:31
od houzar
Zkoušel jsem manželku taktně upozornit na fakt, že jsme už přes tejden neměli žádnej sex.
Zaskočila mě argumentem: "Mluv za sebe...!"
Napsal: stř 29 srp 2012, 19:40
od Jirka P
Coši taky smutny ?
Neznaš? Gejza umrel...
- Co ši!? A jak?
- Ta - prišol domu, ligol sebe, lehnul na gauc, zakurel a gauc zacal
horec...
- Zhorel ?!
- Ne, ne...scihol ešci cez oblok vyskocic...
- Taše dolamal, zabil se, ked spadnul ?
- Ne, ne...predtym, jak vyskocil, scihol zavolac ešci hasicu a oni prišli a
rozcahli mu plachtu...
- A...?
- Jak skocil, ta ho nazad odrazilo do jeho okna.
- No dorici ! Taže predsa len zhorel ?!
- Ale ne, ne... chycil še ramu obloka a skocil zas dolu...
- Ci pana! Ta še dolamal, ked s nim dolu jeblo ?!
- Ne, nedolamal... šak tam požiarnici stali s plachtu, on spadnul na
plachtu, odrazilo ho na cestu...
- To ho auto dajake prešlo ?!
- Nee... nic ho neprešlo - išol akurat kamion a Gejza se od jeho plachty
odrazil nazad ku sebe do okna...
- DOPICI...! TA JAK UMREL???!!!
- Ta...zastrelili ho..., bo už sral každeho !
Napsal: sob 01 zář 2012, 10:03
od houzar
Zdravotní tip: Pokud si nemůžete dovolit návštěvu u lékaře, zajeďte si na letiště.
Tam vám udělají zdarma rentgen, ženám i pohmatové vyšetření prsou. No a pokud se zmíníte o kamarádovi z Kolumbie, který po vás posílá známým balíčky, dostane se vám i kolonoskopického vyšetření tlustého střeva!
Napsal: stř 05 zář 2012, 11:13
od houzar
Napsal: čtv 06 zář 2012, 10:14
od houzar
prodám automatickou mycí soupravu.žádná elektronika,hlasové ovládání,nízká spotřeba energie

Napsal: pát 07 zář 2012, 09:07
od houzar
Napsal: stř 12 zář 2012, 14:36
od Jirka P
Oblíbená věta na rozloučenou mezi českými alkoholiky:
Rád bych tě ještě někdy viděl!
Napsal: stř 12 zář 2012, 14:55
od Druzeta
Napsal: čtv 13 zář 2012, 14:03
od Chorche
Napsal: čtv 13 zář 2012, 18:25
od houzar
Druzeta píše:
Na Ostravsku a Zlínsku prý budou nově podávány jídelní lístky v brailově písmu.
Napsal: čtv 13 zář 2012, 21:06
od houzar
Napsal: čtv 13 zář 2012, 22:05
od Chorche
Napsal: ned 16 zář 2012, 18:55
od Chorche
Napsal: stř 03 říj 2012, 16:41
od Martin Braun
Do drogerie přijímají nového mírně retardovaného kluka a šéf si ho chce nejprve trochu vyzkoušet.
"Co prodáš ženské, když chce umývat okna?"
"Ttak jji pprodám ookenu."
"Výborně a co když chce umýt dveře?"
"Ttak jji pprodám taky ookenu."
... ... "Proč okenu?"
"Pprotože vvětšina ddveří vv bbytě jje sskleněná."
"No vlastně máš pravdu a co ji prodáš, když bude mít své dny?"
"Ttak jji pprodám zzase ookenu."
"Proč okenu?"
"Nno kkdyž nnemůže ššukat, ttak aa mmmyje ookna!"
Napsal: stř 03 říj 2012, 16:54
od Chorche