Stránka 227 z 341

Re: strava

Napsal: pát 22 říj 2010, 09:54
od Tomáš
martin11 píše:...piju zásadně jen České pivo...a nejraději z pivovarů, které nejsou poněmčeny....páč třeba krušovice jsou hrozný ....
...takže žádný německý etikety....martin11 :lol:
Geuze je druh belgickýho lambiku :wink: Já mám v ČR tu smůlu, že zrovna nemusím spodně kvašený pivo a ležáky zejména :cry:

Re: strava

Napsal: pát 22 říj 2010, 16:00
od martin11
...no tak si zkus uvařit svoje.. :idea: ..je to docela jednoduchý....jen to trochu leze do peněz...
....a jak ti chutná kvasnicový.....třeba Svijany...??.. *pivo* zdraví m11 :lol:

Napsal: sob 23 říj 2010, 09:49
od DYK77

Napsal: sob 23 říj 2010, 13:26
od nedojedl
škoda že toho Kokotného cvičně nepřetáhl obuchem nebo tak něco, třeba by se mu i konečně rozsvítilo :wink:

Napsal: sob 23 říj 2010, 14:13
od DYK77
... nebo tak něco ... :?:
Do alnálku mu ho měl nacpat jak se na pedofila sluší a patří :lol:

Napsal: sob 23 říj 2010, 14:22
od nedojedl
:lol:

Napsal: sob 23 říj 2010, 20:27
od DYK77
3D projekce orloj - Staroměstké náměstí 9.10.2010

http://www.youtube.com/watch?v=0aoV69Db ... r_embedded

Napsal: sob 23 říj 2010, 21:24
od nedojedl
wow, tak na tohle bych se i zajel podívat

Napsal: ned 24 říj 2010, 18:09
od Blanka0600
*1* opravdu pěkné :lol: to se povedlo

Napsal: pon 25 říj 2010, 09:46
od Blanka0600

Napsal: pon 25 říj 2010, 13:05
od Markéta
http://www.novinky.cz/krimi/214985-ucit ... omile.html

***

Kdyby tam bylo v článku, jak učitelka Z mateřské školy nadýchala téměř tři promile, tak je to jasný - je to o mně a o Frndžalici. :lol: Chvilkama jsem si myslela, že budu moct sednout za volant až tak ve středu :wink:

Napsal: pon 25 říj 2010, 13:57
od Blanka0600
no doufám, že se o Tobě v této souvislosti na netu nebo v novinách nedočteme :lol:

Napsal: pon 25 říj 2010, 17:36
od xlukas.cz
kdoz mate barcu ulozenou, tak si stahujte toto:
http://www.cihelna.cz/smart/barca.mp3
:lol:

blanka
http://www.cihelna.cz/smart/blanka.mp3

Napsal: pon 25 říj 2010, 18:05
od houzar

Napsal: pon 25 říj 2010, 18:17
od Pegas
Ty barevne kombinace jsou hrozne :shock: