Stránka 227 z 341
Re: strava
Napsal: pát 22 říj 2010, 09:54
od Tomáš
martin11 píše:...piju zásadně jen České pivo...a nejraději z pivovarů, které nejsou poněmčeny....páč třeba krušovice jsou hrozný ....
...takže žádný německý etikety....martin11

Geuze je druh belgickýho lambiku

Já mám v ČR tu smůlu, že zrovna nemusím spodně kvašený pivo a ležáky zejména

Re: strava
Napsal: pát 22 říj 2010, 16:00
od martin11
...no tak si zkus uvařit svoje..

..je to docela jednoduchý....jen to trochu leze do peněz...
....a jak ti chutná kvasnicový.....třeba Svijany...??..

zdraví m11

Napsal: sob 23 říj 2010, 09:49
od DYK77
Napsal: sob 23 říj 2010, 13:26
od nedojedl
škoda že toho Kokotného cvičně nepřetáhl obuchem nebo tak něco, třeba by se mu i konečně rozsvítilo

Napsal: sob 23 říj 2010, 14:13
od DYK77
... nebo tak něco ...
Do alnálku mu ho měl nacpat jak se na pedofila sluší a patří

Napsal: sob 23 říj 2010, 14:22
od nedojedl
Napsal: sob 23 říj 2010, 20:27
od DYK77
Napsal: sob 23 říj 2010, 21:24
od nedojedl
wow, tak na tohle bych se i zajel podívat
Napsal: ned 24 říj 2010, 18:09
od Blanka0600

opravdu pěkné

to se povedlo
Napsal: pon 25 říj 2010, 09:46
od Blanka0600
Napsal: pon 25 říj 2010, 13:05
od Markéta
http://www.novinky.cz/krimi/214985-ucit ... omile.html
***
Kdyby tam bylo v článku, jak učitelka Z mateřské školy nadýchala téměř tři promile, tak je to jasný - je to o mně a o Frndžalici.

Chvilkama jsem si myslela, že budu moct sednout za volant až tak ve středu

Napsal: pon 25 říj 2010, 13:57
od Blanka0600
no doufám, že se o Tobě v této souvislosti na netu nebo v novinách nedočteme

Napsal: pon 25 říj 2010, 17:36
od xlukas.cz
Napsal: pon 25 říj 2010, 18:05
od houzar
Napsal: pon 25 říj 2010, 18:17
od Pegas
Ty barevne kombinace jsou hrozne
