Stránka 228 z 341

Napsal: pon 25 říj 2010, 20:10
od Markéta
Blanka0600 píše:no doufám, že se o Tobě v této souvislosti na netu nebo v novinách nedočteme :lol:
Ne, já v práci nepiju, já se láduju čokoládou :wink:

Napsal: pon 25 říj 2010, 21:43
od xlukas.cz
tak to bude o zdrogovane ucitelce :lol: :lol:
cokolada je totiz navykova 8)

Napsal: pon 25 říj 2010, 21:48
od Markéta
Koho jste potkali? Co vám to nalhali :lol: jak může být návyková, když je tak dobrá ??? 8)

Napsal: úte 26 říj 2010, 08:43
od houzar
je dobře vědět - aby se zbytečně nepřeplácelo
http://zpravy.idnes.cz/

Napsal: úte 26 říj 2010, 09:02
od Blanka0600
řidičák za 25 tis. - pak to taky někdy podle toho na silnicích vypadá :cry:

Napsal: úte 26 říj 2010, 09:31
od DYK77
A někdo z toho má strašnou srandu, jak lehce vydělal :!:

Napsal: úte 26 říj 2010, 09:41
od xlukas.cz
to by byla prdel, vzit si sebou ten "sazebnik" a jit na urad.

"dobry den, mam zabaveny ridicak. v novinach psali, ze kdyz vam (mysleno uradu) zaplatim 25 tisic, tak mne ho vratite" :lol:

Napsal: úte 26 říj 2010, 09:43
od DYK77

Napsal: úte 26 říj 2010, 14:46
od nedojedl
http://www.novinky.cz/koktejl/215133-sp ... kutou.html

ještě bych jim dal do ruk cedule s nápisem "nejsem plátce DPH!" :wink:

Napsal: úte 26 říj 2010, 17:45
od houzar

Napsal: úte 26 říj 2010, 18:29
od xlukas.cz
taky dobre :lol: :lol:

http://byznys.lidovky.cz/video-cinsky-v ... oprava_nev

ovsem ... stanice musi byt od sebe vzdalene ve vzdalenosti minimalne 10 minut, aby byla rezerva na vystoupeni a nastoupeni pasazeru do modulu.
cestujici budou vetsinou sedet jen v zadni casti vlaku, kde se bude nastupovat a vystupovat, aby furt nemuseli chodit tam a zpatky.

vzhledem ke kvalite a spolehlivosti cinskych vyrobku se pravdepodobne casto stane, ze modul na zastavce spadne a z vlaku taky.

Napsal: úte 26 říj 2010, 18:36
od nedojedl
houzar píše:zaslouží si o tom zapřemýšlet
http://byznys.lidovky.cz/navratil-nepod ... y-trhy_rce
to už kdysik říkal jeden borec v telce že u náš je už expert každej kdo to o sobě vydrží tvrdit alespoň dva dny... :?

Napsal: úte 26 říj 2010, 20:56
od DYK77
xlukas.cz píše:taky dobre :lol: :lol:
To je dobrý :)

Napsal: stř 27 říj 2010, 16:26
od xlukas.cz
a vseci se divi, ze se ztratila ...
tama bych se bal chodit i ja ;-)

Cesta, po níž chodila Anička ze školy domů
Obrázek

Napsal: stř 27 říj 2010, 16:32
od nedojedl
o cestě to není, jen o individuích co si říkaj lidé... říkám, hned to střílet, žádný soudy