Stránka 229 z 341
Napsal: stř 27 říj 2010, 18:26
od Markéta
Konečně jsem pochopila význam rčení "škaredá jak cesta do školy". Chudák holka

Napsal: stř 27 říj 2010, 20:53
od Blanka0600
nevím, jestli tam tudy chodila běžně, ale když to vidím v TV, tak souhlasím s Lukášem, dost odlehlé místo pro cestu 11-ti leté holčičky ze školy

Napsal: čtv 28 říj 2010, 16:16
od Olii05
sice neni smart ale inspirace neni nikdy dost

Napsal: čtv 28 říj 2010, 20:24
od Markéta
Napsal: pát 29 říj 2010, 14:35
od Blanka0600
Napsal: pát 29 říj 2010, 16:31
od xlukas.cz
Napsal: pát 29 říj 2010, 16:36
od xlukas.cz
Napsal: pát 29 říj 2010, 20:32
od Markéta
Teda... to byl testík..
Napsal: sob 30 říj 2010, 10:29
od DYK77
Se mi odkrylo, že patřím názorově více k většině.
Napsal: sob 30 říj 2010, 10:30
od DYK77
Napsal: sob 30 říj 2010, 12:59
od nedojedl
přesně tak... takhle to dopadá když se zapomene na moraváky

Napsal: sob 30 říj 2010, 13:12
od nedojedl
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... -kole.html
Holka z toho nemá rozum, nešastná náhoda a dělaj z toho takovej cirkus, je to smutné ale stane se. Akorát ji te%dka kurvěj život babka už to stějně měla za pár. U nás 13-ti letej parchant surově ubodá holku jenom proto že si chtěl "Prostě bodnout" jak řekl psycholog kterej ho měl na starosti a dneska je mu 19, nemá záznam v rejstříku, žije normální život, chodí s holkou a žijou si ve svým bytečku aniž by ona o něčem věděla. Nějakej vychovatel co se o něj staral v ústavu řekl že je na 90% jisté že pokud se nenechá vykleštit (k čemuž ho nikdo nemůže donutit) tak to udělá znova. Ale tý jeho buchtě to říct nemůže protože by to bylo porušení ochrany osobních údajů nebo tak cosi... nedávno to bylo v telce a chtělo se mi blejt, ten hajlz měl být zavřenej v kleci a do smrti trpět a né běhat po svobodě.

Napsal: sob 30 říj 2010, 21:13
od DYK77
JJ je to nepoměr a nesmyslnej. Někde je právo moc tvrdé a jinde se nebezpečí těžce podceňuje.
Napsal: sob 30 říj 2010, 21:22
od Greg
Přesně tak DYKu nejnovějším důkazem budiž rozsudky žhářů z Vítkova - to zase ze židle zvedlo mě... Myslel jsem, že tohle už má česko za sebou z režimů minulých... A evidentně nemá - jak je tohle v dnešní době možné ???

Napsal: sob 30 říj 2010, 21:36
od nedojedl
Gregu se podívej na naše "zákonodárce" a pochopíš jak je to možné... mě to taky zvedlo ze židle a nejen nás, všechny normální lidi. Sice jsou to fušeři a dal bych jim klidně ještě víc ale jde u o ten zasranej nepoměr jak se jim nadržuje, všichni ví že oni na děcka serou a maj je jen na prachy, při požáru se zachraňovala první elektronika a pak děcka, fotr zloděj si měl jít sednout, dostal milost, bydleli v chučce která jim padala na hlavu a teď maj novej barák a jsou pracháči bo jim ještě debilové posílali prachy z lítosti... stát se to nám tak bych dostal tak maximálně minutu ve správách, maximálně dvě...
