Napsal: čtv 31 říj 2013, 14:57
to není vše, bude norma jak dlou há a jak hustá smí být stolice
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Mám pocit, že v životě člověka NENÍ důležité, jak spláchne a kam spláchne svoje hovínko. Jsou mnohem důležitější věci a naléhavá pomoc bližnímu, než nějaké nařízení EU o druhu a objemu nádržky na WC. Znám mnoho lidí, kteří nemají dnes možnost, v dnešní společnosti tady v Čechách, jak spláchnout svůj vlastní trus a dokonce ani z čeho ho vytvořit! A vy uvádíte jako evropský problém nařízenou velikost splachovacích nádržek... Kdyby bylo na mně, klidně bych sejřil do papíru a vyhazoval bych to oknem na ulici na ty lidi, kteří nemají nic jiného na práci, než polemizovat o velikosti splachovacích nádržek na WC a motat do toho politiku.JBC píše:Omlouvám se všem slušným lidem za to, že jsem hlasoval pro vstup do EU!
Pochopitelně děkuji za souhlas a přidávám nádavkem odkaz na YouTube, kde je vyloženě šlolní vysvětlení příčina všeho toho, co mnozí lidé kritizují, aniž by věděli proč! I když je to vše myšleno apoliticky, vysvětluje ta školní ukázka bezohlednost některých lidí, kteří ostatním otravují život svými vlastními názory a opomínají fakta zde publikované:houzar píše:souhlas

Přátelé, děláte si z toho prdelky, ale situace je tak vážná, že si to vůbec nikdo neuvědomujete, dokud máte co do hrnce...houzar píše:střídačka nebo trestná lavice?
No mezi námi, co je Bukureš proti ŽUMPĚ NA VLTAVĚ že? - Tak Prahu totiž nazývají v Bruselu... - Tedy oproti Bukurešti... Rumuni aspoň vědí, ale u nás se raděj ví h...o a všechno se tají, aby přežil český ,,homoegoistikus".hoboj píše:Jak dlouho bude nasim politikum trvat nez si to taky schvali ?![]()
![]()
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... rupci.html
No, možná budou chtít do budoucna přijmout filozofii Čonkina, tak potřebují více hoven:houzar píše:
šetřit třeba ale moc se to nedaří-někde?
http://www.novinky.cz/domaci/321720-tri ... tivni.html