Stránka 24 z 28

Napsal: čtv 31 říj 2013, 14:57
od houzar
to není vše, bude norma jak dlou há a jak hustá smí být stolice

Napsal: pon 04 lis 2013, 09:50
od Zvoník
JBC píše:Omlouvám se všem slušným lidem za to, že jsem hlasoval pro vstup do EU!
Mám pocit, že v životě člověka NENÍ důležité, jak spláchne a kam spláchne svoje hovínko. Jsou mnohem důležitější věci a naléhavá pomoc bližnímu, než nějaké nařízení EU o druhu a objemu nádržky na WC. Znám mnoho lidí, kteří nemají dnes možnost, v dnešní společnosti tady v Čechách, jak spláchnout svůj vlastní trus a dokonce ani z čeho ho vytvořit! A vy uvádíte jako evropský problém nařízenou velikost splachovacích nádržek... Kdyby bylo na mně, klidně bych sejřil do papíru a vyhazoval bych to oknem na ulici na ty lidi, kteří nemají nic jiného na práci, než polemizovat o velikosti splachovacích nádržek na WC a motat do toho politiku.
MÙŽEME SI ZA TO SAMI VÝSLEDKAMI VOLEB.

Napsal: pon 04 lis 2013, 10:48
od houzar
souhlas

Napsal: pon 04 lis 2013, 12:53
od Zvoník
houzar píše:souhlas
Pochopitelně děkuji za souhlas a přidávám nádavkem odkaz na YouTube, kde je vyloženě šlolní vysvětlení příčina všeho toho, co mnozí lidé kritizují, aniž by věděli proč! I když je to vše myšleno apoliticky, vysvětluje ta školní ukázka bezohlednost některých lidí, kteří ostatním otravují život svými vlastními názory a opomínají fakta zde publikované:
https://www.youtube.com/watch?v=G-vPEzQ ... ata_player
Tuto ukázku prosím nechte sledovat i svoje děti, a hlavně A NAD NÍ PŘEMÝŠLÍ!

Napsal: pon 04 lis 2013, 14:38
od xlukas.cz

Napsal: úte 10 pro 2013, 16:40
od houzar
střídačka nebo trestná lavice?
Obrázek

Napsal: úte 10 pro 2013, 21:42
od Zvoník
houzar píše:střídačka nebo trestná lavice?
Obrázek
Přátelé, děláte si z toho prdelky, ale situace je tak vážná, že si to vůbec nikdo neuvědomujete, dokud máte co do hrnce...
Odkaz, který není jen tak zbůhdarma vytvořen jako názor většiny obyvatel:
https://www.youtube.com/watch?v=LwSMBuV ... ata_player

Napsal: úte 10 pro 2013, 22:24
od hoboj
Jak dlouho bude nasim politikum trvat nez si to taky schvali ? :) :)

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... rupci.html

Napsal: úte 10 pro 2013, 23:05
od Zvoník
hoboj píše:Jak dlouho bude nasim politikum trvat nez si to taky schvali ? :) :)

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... rupci.html
No mezi námi, co je Bukureš proti ŽUMPĚ NA VLTAVĚ že? - Tak Prahu totiž nazývají v Bruselu... - Tedy oproti Bukurešti... Rumuni aspoň vědí, ale u nás se raděj ví h...o a všechno se tají, aby přežil český ,,homoegoistikus".

Napsal: stř 11 pro 2013, 06:17
od houzar
Obrázek
šetřit třeba ale moc se to nedaří-někde?
http://www.novinky.cz/domaci/321720-tri ... tivni.html

Napsal: stř 11 pro 2013, 08:47
od Zvoník
houzar píše:Obrázek
šetřit třeba ale moc se to nedaří-někde?
http://www.novinky.cz/domaci/321720-tri ... tivni.html
No, možná budou chtít do budoucna přijmout filozofii Čonkina, tak potřebují více hoven:
https://www.youtube.com/watch?v=Sj9yVii ... ata_player

Napsal: pon 16 pro 2013, 05:25
od houzar
[img]media.novinky.cz/710/407105-top_foto1-k4pc7.jpg[/img]

Napsal: ned 22 pro 2013, 11:39
od xlukas.cz

Re: Politika a politikaření

Napsal: úte 07 bře 2017, 15:35
od Druzeta

Re: Politika a politikaření

Napsal: čtv 16 bře 2017, 05:47
od mugwai59
Druzi, Ty jses nepokojeny obcan ? Vadi Ti ze mame nejmensi miru zadluzeni za poslednich x let ???
Nebo ze nerozhazuje prachy jako smyslu zbaveny predchozi vlady a zkorumpovany predchudce / ozrala / kalous ?
Ze si Babis (kdyz uz Te zadluzuje bez ptani se Te na Tvuj nazor na dluhy) umi pujcit za zaporny urok = plati mu za to ze si pujcuje prachy ?

Veris Hurvinkovi ty jeho zkorumpovane zavistive rovnostarske komunisticke kecy ???
Co je na soc dem socialniho muzes mi objasnit ? Asi mam nejaky jiny, nejspis polamany oci .

Ono to chce nedat na kecy peticniku, ale koukat svym usudkem a selskym rozumem .
No tak at se ma Babis kurva stelung dobre, kdyz se z toho mam dobre taky ..